Yay Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Yay Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Yay Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

GİYİM STİLİ

Kampa gider gibi, eşofmanları ve spor ayakkabılarıyla önemli bir toplantıya katılmak onları hiç rahatsız etmez.

Genelde giyimleriyle veya dış görünümleriyle pek ilgilenmezler. Öğrencilik yıllarındaki kadar rahat ve sportif giyinmek isterler. Zorunlu olmadıkça üzerlerinde takım elbise görmek çok zordur. Polo yakalı süveterler, vazgeçemedikleri giysilerdendir. Rahat ve hareket kabiliyeti kolay kıyafetleri tercih ederler. Mavi ve mor tonlarında giyinmekten çok hoşlanırlar. Giyim zevkleri, bir panayır alanındaki kadar coşkuludur. Zekalarını, dış görünüşlerine konsantre etmektense söze ve bilgiye yöneltirler. İş hayatlarında giyim konusunda doğru seçim yapabilmeleri için danışmaları gereken birileri olması iyi olur.

VÜCUT

Vücutları sağlam ve genelde kaslıdır.

Dünyaya umursamaz bakışlarıyla gülümseyen Yaylar, pozitif enerjilerini ihtiyaç duyan herkese yansıtır. Burçlarında simgelenen yay atan sentor gibi, vücutları gergin bir yay gibidir. Genelde ince uzun, sıkı vücutlu olan Yay insanları, kadın olsun erkek olsun, gerçekten gösterişlidir. Yay erkekleri genelde uzun boylu, iri yapılı, yakışıklı tiplerdir. Boyu kısa olan Yaylar'ın baldırları ise kaslıdır. Genelde spor dalıyla ilgilenirler. Bilmiş tavırlarıyla ellerini beline dayayıp, ayaklarını iki yana açar, dik duran başları ve vücutlarıyla çok uzaklardan bile tanınabilirler. Yürüyüşleri kendinden emindir. Sportif aktivitelerde başrolleri kaptırmazlar. Vücutları ofis işlerinden çok, aktif işler için dizayn edilmiş gibidir. Ünlü dansçıların ve basketbolcuların haritalarında yoğun Yay etkisi görebilirsiniz. Çarpıcı yüz hatlarına sahip Yay kadınlarının ise genelde bacakları uzun, kuvvetli ve yapılıdır. Vücutları ince ve şekillidir. Kadınlarda kalçalar daha belirgin çekicidir. Neşeli ve uçarcasına yürürler. Gerçek Yay etkisindeki kişilerin yağlı kalçaları olmaz. Masa başında oturan, hareketsiz Yaylar ise daha az gelişmiş kaslı vücuda sahiptirler.

YÜZ YAPISI

Geniş olan yüzlerinde gözler birbirinden uzaktadır.

Yaylar'ın dalgalı, karışık saçlarından ve sürekli gülümsermiş gibi duran yüzlerinden tanımak kolaydır. Saçlarında yatıştırılmaz, sağa-sola kolaylıkla ayrılmaz bir görünüm vardır. Geniş ve açık alınlıdırlar. Dudaklar dolgunca ve gülümsemeye hazır dururken, gözlerinin içi sürekli parlar. Geniş olan yüzlerinde gözler birbirinden uzaktadır. Yay erkeklerinde genellikle sakal bırakma merakı vardır.

Yay Burcunu nasıl tanırsınız? Yay Burcunu tanıyın.Yay Burcu kadını ve erkeğini tanımanın yolları.