İkizler Burcu 2019

İkizler Burcu 2019

İkizler Burcu 2019

İkizler Burcu 2019 Falı

2019 yılında kendinizi yenileyebilir ve ruhsal aydınlanma yoluna gidebilirsiniz. Yapacağınız yolculuklar, alacağınız eğitim, katılacağınız fuar ve seminerler ve yabancılar ile kuracağınız ilişkiler size yeni kapılar açabilir.

Bu yıl kariyer aşamasında kendinizi geliştirebilir ve yeni deneyimler yaşayabilirsiniz. Uranüs’ün etkisi ile işinizde yenilikler yapabilir ve kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz yeni bir işe geçebilirsiniz. Neptün ve Jüpiter’in etkisi ile ruhsal amaçlarınıza ulaşmak için çalışabilir ve ideallerinizi gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz. İnançlarınızı artırabilir ve her şeye daha farklı açıdan bakabilirsiniz. 15 Şubat - 10 Mart arası işiniz ile ilgili seminerlere katılabilir ve yabancılar ile kuracağınız ilişkilerden çok şey öğrenebilirsiniz. Kültürel anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklardan yararlanabilir, evrensel konulara ve bilimsel çalışmalara ilgi duyabilirsiniz. 10 Nisan - 1 Mayıs arası sezgilerinizde artış söz konusu... Hislerinize güvenerek hareket edebilir ve birçok şeyi öncesinde algılayabilirsiniz. 16 Haziran - 3 Temmuz arası kendinizi çok iyi ifade edebilir ve konuşmalarınızla etkili olabilirsiniz.

17 Temmuz - 2 Ağustos arası başarılı sunumlar yapabilir, zihinsel olarak sizi fazlasıyla meşgul edecek projeler ile ilgilenebilir ve çevrenizdeki gelişmelerden kendinize yeni dersler çıkarabilirsiniz. 25 Ağustos - 6 Eylül arası yaratıcılık isteyen sanatsal çalışmalarda başarılı olabilirsiniz. Kurslara katılarak bilgi ve becerilerinizi artırabilirsiniz. 28 Ekim - 6 Aralık döneminde işinizde kendinizi geliştirebilir ve yeni teknik beceriler edinebilirsiniz.

AİLE

2019 yılında Satürn’ün konumu sizi ev ve aile ile ilgili konularda zorluyor ve sorumluluklarınızı arttırıyor. Bu etki altında aile büyüklerinizin baskısını üzerinizde hissedebilir ya onların sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ev ve yerleşime ait sıkıntı verici durumlar yaşamı sizin için zorlaştırabilir. Kısıtlayıcı koşullar, yatırım, taşınma veya onarım nedeni ile parasal sorunlar söz konusu... Yine bu etki altında sosyal ilişkilerinize ve eğlence hayatınıza sınırlama koyabilir, yalnızlığı seçebilirsiniz. Özellikle 3. on günlük dönemde doğanlar Satürn ve Uranüs’ün etkisiyle hayatlarında dönüm noktası oluşturacak gelişmeler yaşayabilirler. Ailelerinden uzaklaşarak yeni bir yaşam dönemi başlatmaları ya da tam tersi maddi sıkıtılar nedeni ile aileleri ile aynı yerde yaşamaları söz konusu... Evli olanlar eşlerinin ailelerinden alacakları destek ile sorunları aşabilirler.

Evliyseniz 4 Şubat - 15 Mart arası evliyseniz eşinizin ailesi ile olan ilişkinizde dikkatli olmalısınız. Beklenmedik sorunlar ortaya çıkabilir. 15 Mart - 22 Nisan arası işte yaşanan sorunları eve taşımamaya özen göstermelisiniz. Bu dönemde yoğun iş temposu nedeniyle ailenize zaman ayırmakta zorlanabilir ve sorumluluklarınızı es geçebilirsiniz. 17 Temmuz - 2 Ağustos arası kardeş ve yakın çevre ilişkileri açısından hareketli bir dönem. Çok sayıda kısa yolculuk ve telefon görüşmesi söz konusu... Yakınlarınızı ziyaret edebilir ve kardeşlerinizle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 2-26 Ağustos arası ev ve aile ile ilgili işlere fazla zaman ayırabilir ve vereceğiniz kararlarda ailenizin fikrine ihtiyaç duyabilirsiniz. Eylül ayında kardeş ve yakınlarınızla bir arada olmaktan mutluluk duyacaksınız.

21 Eylül - 17 Ekim arası aileyi mutlu edici gelişmeler yaşayabilir ve birbirinizi destekleyebilirsiniz. Evinizde aile toplantıları düzenleyebilir ve aile büyüklerinizle ilgilenebilirsiniz. 17 Ekim’den sonra Mars’ın etkisiyle kardeşlerinizle ilgilenme gereği duyabilir ve ilişkilerinizde anlamsız çatışmalar içine girebilirsiniz. Bu dönemde öfkenizi ilişkilerinize yansıtmamaya özen göstermeli ve tartışmalardan uzak durmalısınız. 8 Kasım - 2 Aralık döneminde hala, teyze, amca dayı gibi yakın akrabalarınızla güzel ilişkiler içinde olacaksınız. Bu dönemde yakın akrabalarınızı ziyaret edebilir ve her konuda desteklerini alabilirsiniz.

ARKADAŞLIK

2019 yılında gideceğiniz tatil yerlerinde, katılacağınız fuar ve seminer yerlerinde ya da eğitim kuruluşlarında yeni kişiler ile tanışabilir ve aranızda dostlu ilişkisi geliştirebilirsiniz. Yabancı uyruklu kişiler ile yapacağınız arkadaşlıktan çok şey kazanabilir ve ufkunuzu aydınlatacak yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

15 Şubat - 8 Mart arası yabancılar ile kuracağınız ilişkilerden çok şey öğrenebilir ve yabancı uyruklu yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. 6 Mart - 17 Nisan arası Venüs’ün etkisi ile eski bir arkadaşınızla ilişkinizi yeniden canlandırabilir ve katıldığınız arkadaş toplantılarında izini kaybettiğiniz bir dostunuz ile karşılaşabilirsiniz. 26 Mart - 10 Nisan arası yeni arkadaş gruplarına katılabilir ve yeni dostlar edinebilirsiniz. Arkadaş toplantılarına zaman ayırabilir ve arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

23 Mart - 7 Haziran arası sosyal ilişkiler açısından hareketli bir dönem. Mars’ın etkisi altında bulunduğunuz grubun içinde öne çıkmaya çalışabilirsiniz. Bu dönemde arkadaş çevrenizden alacağınız destek ile işinizde yeni atılım fırsatları yaratabilirsiniz. Yalnız katıldığınız toplantılarda konuşma ve davranışlarınıza dikkat etmeli, tartışmalardan ise uzak durmaksınız. Bu dönemde yanlış anlaşılmalar ve eleştiriler ilişkilere zarar verebilir. Haziran ayında ilişki içinde olduğunuz kişileri iyi seçmelisiniz. Kıskançlık sonucu gizli düşmanlıklara maruz kalabilirsiniz. Herkes sizin gibi iyi niyetli olmayabilir. Temmuz ayında burcunuzda hareket eden Venüs’ün etkisi ile herkesin ilgisini çekebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

12 Temmuz -25 Ağustos arası burcunuzda hareket eden Mars’ın etkisiyle gergin olabilirsiniz. Bu dönemde konuşma ve davranışlarınıza özen göstermelisiniz. İstemeden kalp kırabilir ve tartışma sonucu ilişkilerinizi bitirebilirsiniz. 18 Temmuz - 2 Ağustos arası arkadaşlarınızla birlikte kısa yolculuklar yapabilir ve düşüncelerinizi etrafınızda bulunanlar ile paylaşabilirsiniz. 26 Ağustos - 6 Eylül arası katıldığınız arkadaş toplantılarında çok hoş saatler geçirebilirsiniz.

11-28 Ekim arası yine ilişkiler açısından güzel bir dönem. Arkadaşlarınızla birlikte gezip eğlenebilir ve kültürel etkinliklere katılabilirsiniz. 29 Ekim - 17 Kasım arası arkadaşlarınızdan aldığınız öneriler ile işinizde yeni teknikler geliştirebilirsiniz. Kasım sonunda iş ortamında tanıdığınız kişiler ile yeni arkadaşlık ilişkileri kurabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İkizler Burcu Günlük

İkizler Burcu 2019 - İkizler Burcu 2019 Falı