Yay Burcu 2019

Yay Burcu 2019

Yay Burcu 2019

Yay Burcu 2019 Falı

2019 yılında aldığınız kozmik enerji ile yeni eğitim olanaklarından yararlanabilir ve kendinizi yenileme fırsatı bulabilirsiniz. Yakın çevreniz ile kuracağınız iletişim ve yapacağınız yolculuklar bu yıl size çok şey kazandırabilir. Güzel konuşma, yazma ve lisan eğitimi gibi kurslara katılabilir, duygu ve düşünceleriniz büyük bir başarı ile değişik araçlar ile aktarabilirsiniz. İnternet yolu ile veya değişik iletişim araçlarını kullanarak yeni şeyler öğrenebilir ve işinizi büyütebilirsiniz.

Şubat ve Mart aylarında hobilerinizle ilgilenebilir ve sanatsal çalışmalarda başarılı olabilirsiniz. 10-30 Nisan arası işinizde kendinizi geliştirebilir ve yeni teknik beceriler edinebilirsiniz. Mayıs ayının ikinci yarısında daha önce işiniz ile ilgili kaçırmış olduğunuz bir eğitim fırsatını yeniden yakalayabilirsiniz. 1-15 Haziran arası katılacağını kurs ve seminerler size mesleğiniz ile ilgili çok şey kazandırabilir. 17 Temmuz - 2 Ağustos arası işiniz ile ilgili seminerlere katılabilir, kültürel anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklardan yararlanabilirsiniz. Eğitim amaçlı yolculuklar yapabilir ve hayatınıza yenilikler katabilirsiniz.

26 Ağustos - 7 Eylül arası ufkunuzu aydınlatacak olanaklardan yararlanabilir ve size ışık tutacak kişiler ile temasa geçebilirsiniz. Evrensel konulara ilgi duyabilir, insancıl amaçlar için çalışan gruplara katılabilir ve arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Aynı kozmik etkiyi 11 - 28 Ekim arası tekrar alacak ve aynı konulara yöneleceksiniz. Kasım ayında sezgilerinizde artış söz konusu... Hislerinize güvenerek hareket edebilir ve birçok şeyi öncesinde algılayabilirsiniz. Bu dönemde rüyalarınız sizin için iyi bir yol gösterici olabilir. 16 Kasım - 2 Aralık döneminde yeni şeyler öğrenebilir ve kendinizi çok iyi ifade edebilirsiniz.

AİLE

2019 yılında Uranüs’ün etkisi ile ailenizle olan ilişkinizde önemli değişiklikler yaşayabilirsiniz. Herhangi bir nedenle ailenizden ayrılabilir veya yaşadığınız ya da doğduğunuz yerden uzaklaşabilirsiniz. Jüpiter yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili mutluluk verici gelişmelere işaret ediyor. Bu etki altında kardeşlerinizin ve yakın çevrenizde bulunanların desteğini alabilir ve yakın çevrenizde tanışacağınız biri ile mutlu anlar geçirebilirsiniz. Bahar aylarında yakın çevrenizde bulunanlar ile yapacağınız işbirliğinden çok şey kazanabilirsiniz. Bekârsanız çevrenizde bulunanların aracılığı ile tanışacağınız birinden çok hoşlanabilir ve yeni bir aşka kucak açabilirsiniz.

4 Ocak - 3 Şubat arası aileyi mutlu edici gelişmeler yaşayabilir ve aile fertleri ile dayanışma içinde olabilirsiniz. 15 Şubat -8 Mart arası kardeş ve komşu gibi yakın çevrenizde bulunanlar ile ilgilenebilir, çok sayıda telefon görüşmesi ve kısa yolculular yapabilirsiniz. 8-26 Mart arası ev ve aile ile ilgili işler fazlasıyla zamanınızı alabilir. Bu dönemde vereceğiniz kararlarda ailenizin fikrine ihtiyaç duyabilirsiniz. 15 Mart - 22 Nisan arası Marsın konumu ev ve aile ile ilgili sıkıntı verici durumlara işaret ediyor. Eve ait yorucu işler, aile içi anlaşmazlıklar ve aile büyükleri ile ilgili sorunlar söz konusu...

26 Mart - 9 Nisan arası çocuklarınızla ilgilenme gereği duyabilir ve toplumsal ilişkilere zaman ayırabilirsiniz. 22 Nisan - 31 Mayıs arası çocuklarınızla ilgili konularda ve toplumsal ilişkilerde zorlanabilirsiniz. 31 Mayıs - 12 Temmuz arası dayı, hala, teyze, amca gibi yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Anlaşmazlıklar, tartışmalar ve ilişkileri olumsuz etkileyebilecek durumlar söz konusu... 12 Temmuz - 25 Ağustos arası Mars’ın konumu evli olanları eşleri ile olan ilişkilerinde zorlayabilir. Anlaşmazlıklar ve tartışmalar söz konusu...

19 Eylül - 10 Ekim arası işteki koşuşturmaca nedeniyle ailenize zaman ayırmakta zorlanabilir ve sorumluluklarınızı es geçebilirsiniz. Bu dönemde işte yaşanan sorunları eve taşımamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca bu dönemde aile büyüklerinizle olan ilişkinizde de dikkatli olmalısınız. Anlaşmazlıklar ve çatışmalar söz konusu...

17 Ekim’den' sonra evli olanlar eşlerinin aileleri ile olan ilişkilerinde dikkatli olmalılar. Mars’ın konumu anlaşmazlıklara ve sorunlara neden olabilir. Aralık ayında burcunuzda hareket eden Venüs çekiciliğinizi ve iyimserliğinizi arttırıyor, bu durumda ilişkilerinize olumlu yansıyor. Bu dönemde kendinizi çok iyi ifade edebilir ve ilişkilerdeki pürüzleri konuşarak halledebilirsiniz.

ARKADAŞLIK

Sizler hareketli, sempatik, neşeli, uyumlu aranılan bir dost ve arkadaşsınız. İletişim kurmakta başarılı olduğunuz için çok sayıda arkadaşınız vardır. Zihinsel ve duygusal canlılığınızı korumak için sosyal çevreye ihtiyaç duyuyor, etrafınızda hep birilerinin olmasını istiyorsunuz. 2019 yılında aldığınız kozmik enerji ile etrafınızla iletişim içinde olacak ve yakın çevrenizde tanışacağınız yeni arkadaşlar edineceksiniz. Bahar aylarında arkadaşlarınızla birlikte gezip eğlenebilir ve yaşamın farklı zevklerini tadabilirsiniz.

10-22 Ocak arası geri giden Merkür’ün etkisiyle arkadaşlık ilişkilerinizde bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, dedikodular ve istemeden sarf edilen sözler ilişkilere zarar verebilir. 15 Şubat - 8 Mart arası etrafınızla iletişim içinde olacak ve yakın çevrenizde tanışacağınız yeni arkadaşlar edineceksiniz. Bu dönemde arkadaşlarınızla birlikte gezip eğlenebilir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 8 Mart - 22 Nisan arası eve ait işler ve aile ile ilgili sorunlar arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir. Mayıs ayında arkadaşlarınızla birlikte gezip eğlenebilir ve yaşamın farklı zevklerini tadabilirsiniz.

Haziran ayında arkadaşlarınızdan aldığınız öneriler ile işinizde yeni teknikler geliştirebilirsiniz. Yalnız bu dönemde iş yerinizdeki arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz. Mars’ın etkisi ile anlaşmazlıklar ve tartışmalar yaşanabilir. 17 Temmuz - 2 Ağustos arası katılacağınız fuar ve seminer gibi yerlerde, yapacağınız uzun yolculuklarda, üniversite ve eğitim kurumlarının çevrelerinde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Ağustos ayında işteki yoğunluk nedeni ile arkadaşlarınıza zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz.

26 Ağustos - 20 Eylül arası gideceğiniz gezilerde, katılacağınız seminer ve fuar gibi yerlerde tanışacağınız bir arkadaşınız size düşünceleri ile ışık tutarak önünüzü açabilir. 26 Ağustos - 20 Eylül arası yeni arkadaş gruplarına katılabilirsiniz. Bu dönemde geri giden Merkür’ün etkisi ile bir arkadaşınızın gerçek yüzünü öğrenebilir ve geçmişte kalmış bir dostluk ilişkinizi yeniden canlandırabilirsiniz. Arkadaş toplantılarına zaman ayırabilir ve arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 11 - 28 Ekim arası arkadaşlarınızla birlikte çeşitli kültürel etkinliklere katılabilir ve arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz.

15 Ekim - 8 Kasım arası arkadaş çevrenizden aldığınız destek ile yeni çıkış yolları bulabilirsiniz. 28 Ekim - 17 Kasım arası düşüncelerinizdeki karışıklık ilişkilerinizde engeller oluşturabilir. 17 Kasım - 2 Aralık döneminde kendinizi çok iyi ifade edebilir ve iletişime açık olmakla yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Aralık ayında burcunuzda hareket eden Venüs’ün etkisi ile herkesin ilgisini çekebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Yay Burcu Günlük

Yay Burcu 2019 - Yay Burcu 2019 Falı