Akrep Burcu 2019

Akrep Burcu 2019

Akrep Burcu 2019

Akrep Burcu 2019 Falı

2019 yılında aldığınız kozmik enerji ile kendinizi yenileme fırsatı bulabilir ve yaşamınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Değişik kurslara katılarak bilgi ve becerilerinizi artırabilir, katıldığınız kültürel etkinlikler ile rahatlayabilirsiniz.

Ocak ayında hobilerinizle ilgilenebilir ve sanatsal çalışmalarda başarılı olabilirsiniz. 4 Şubat - 4 Mart arası işinizde kendinizi geliştirebilir ve yeni teknik beceriler edinebilirsiniz. Mart ayında daha önce işiniz ile ilgili kaçırmış olduğunuz bir eğitim fırsatını yeniden yakalayabilirsiniz. Mayıs ayında katılacağını kurs ve seminerler size mesleğiniz ile ilgili çok şey kazandırabilir. 3-17 Temmuz arası işiniz ile ilgili seminerlere katılabilir, kültürel anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklardan yararlanabilirsiniz. Eğitim amaçlı yolculuklar yapabilir ve hayatınıza yenilikler katabilirsiniz.

2-26 Ağustos arası ufkunuzu aydınlatacak olanaklardan yararlanabilir ve size ışık tutacak kişiler ile temasa geçebilirsiniz. Evrensel konulara ilgi duyabilir, insancıl amaçlar için çalışan gruplara katılabilir ve arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Eylül ve Ekim aylarında sezgilerinizde artış söz konusu... Hislerinize güvenerek hareket edebilir ve birçok şeyi öncesinde algılayabilirsiniz. Bu dönemde rüyalarınız sizin için iyi bir yol gösterici olabilir. Kasım ayında yeni şeyler öğrenebilir ve kendinizi çok iyi ifade edebilirsiniz. 6-24 Aralık döneminde başarılı sunumlar yapabilir, zihinsel olarak sizi fazlasıyla meşgul edecek projeler ile ilgilenebilir ve çevrenizdeki gelişmelerden kendinize yeni dersler çıkarabilirsiniz.

AİLE

2019 yılında Jüpiter size ev ve aile ile ilgili konularda mutluluk vaat ediyor. Evli olanlar eşleri ile iyi anlaşabilir ve aileyi mutlu edici gelişmeler yaşayabilirler. Ailelerinin her konuda desteğini alabilir ve aileye yeni katılan birinin varlığından mutluluk duyabilirler. Yaşı geçmiş olanlar evlerinde rahat ve huzur içinde olacak ve kendilerini güvende hissedecekler. Bahar aylarında yakın akrabalarınızla kuracağınız ilişkilerden çok şey kazanabilir ve her konuda desteklerini alabilirsiniz. Plüton’un Oğlak burcuna geçişiyle birlikte önümüzdeki yıllarda kardeş ve yakın çevre ilişkilerinizde köklü değişiklikler yaşayabilir ve kendinize yeni bir yön çizebilirsiniz.

11-21 Ocak arası Merkür’ün konumu ve ters hareketi ev ve aile ile ilgili daha önce önemsemediğiniz bir sorunu ortaya çıkararak sizi uğraştırabilir. Ocak ayında çocuklarınızla iyi anlaşabilir ve mutluluk duyacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz.

1 - 14 Şubat arası kardeş komşu gibi yakın çevrenizde bulunanlar ile ilgilenebilir, çok sayıda telefon görüşmesi ve kısa yolculular yapabilirsiniz. 4 Şubat - 15 Mart arası Mars’ın konumu ev ve aile ile ilgili sıkıntı verici durumlara işaret ediyor. Eve ait yorucu işler, aile içi anlaşmazlıklar ve aile büyükleri ile ilgili sorunlar söz konusu... 9 - 26 Mart arası çocuklarınızla ilgilenme gereği duyabilir ve toplumsal ilişkilere zaman ayırabilirsiniz.

16 Mart - 22 Nisan arası çocuklarınızla ilgili konularda ve toplumsal ilişkilerde zorlanabilirsiniz. 22 Nisan - 31 Mayıs arası dayı, hala, teyze, amca gibi yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Anlaşmazlıklar, tartışmalar ve ilişkileri olumsuz etkileyebilecek durumlar söz konusu... 31 Mayıs - 12 Temmuz arası Mars’ın konumu evli olanları eşleri ile olan ilişkilerinde zorlayabilir. 25 Ağustos - 17 Ekim arası evli olanlar eşlerinin aileleri ile olan ilişkilerinde dikkatli olmalılar. Mars’ın konumu anlaşmazlıklara ve sorunlara neden olabilir. Yılın son aylarında işteki koşuşturmaca nedeniyle ailenize zaman ayırmakta zorlanabilir ve sorumluluklarınızı es geçebilirsiniz. Bu dönemde işte yaşanan sorunları eve taşımamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca bu dönem aile büyüklerinizle olan ilişkinizde de dikkatli olmalısınız. Anlaşmazlıklar ve çatışmalar söz konusu...

8 Kasım - 2 Aralık döneminde burcunuzda hareket eden Venüs çekiciliğinizi ve iyimserliğinizi arttırıyor, bu durumda ilişkilerinize olumlu yansıyor. Bu dönemde kendinizi çok iyi ifade edebilir ve ilişkilerdeki pürüzleri konuşarak halledebilirsiniz. Aralık ayında kardeş ve yakın çevrenizde bulunanlar ile iletişim içinde olacaksınız. Çok sayıda kısa yolculuk ve telefon görüşmesi yapabilir ve yakın çevrenizde bulunanlar ile ilgili mutluluk verici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yılın son günlerinde yakınlarınızı ziyaret edebilir, kardeşlerinizle düşüncelerinizi paylaşabilir ve her konuda desteklerini alabilirsiniz.

ARKADAŞLIK

Sizler duygu ve düşüncelerini paylaşmak istemeyen gizemli, her şeyi kontrol altında tutmaya çalışan insanlarsınız. İyi bir dert dinleyicisi olabilirsiniz ama ilişkilerinizde kendi çıkarlarınızı iyi korur ve sahiplenici davranışlarınızla karşınızdaki kişiyi sıkarsınız. 2019 yılında aldığınız kozmik etki ile arkadaşlarınızla birlikte katıldığınız kültürel etkinliklerde hoşça vakit geçirebilir ve yaşamın farklı zevklerini tadabilirsiniz. Sizden yaşça büyük kişiler ile dostluk bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Satürn’ün etkisi ile arkadaş ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşayabilir ve yalnızlığı seçebilirsiniz. Eylül’de Satürn ile Uranüs’ün oluşturacağı karşıt açı arkadaşlık ilişkilerinizde kopmalara ve arkadaş etkisinde yapılan yanlış işlere işaret ediyor.

Ocak ayında ev ve aile ile ilgili sorunlar ve iletişim gerektiren işlerde yaşanan sıkıntılar arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir. 3 Ocak - 3 Şubat arası arkadaşlarınızla birlikte kültürel etkinliklere katılabilir ve zevkiniz için fazla para harcayabilirsiniz. 1-14 Şubat arası yakın çevrenizde bulunan arkadaşlarınızla iletişim içinde olacaksınız.

8-26 Mart arası arkadaşlarınızla birlikte gezip eğlenebilir ve yaşamın farklı zevklerini tadabilirsiniz. 26 Mart - 8 Nisan arası arkadaşlarınızdan aldığınız öneriler ile işinizde yeni teknikler geliştirebilirsiniz. İş ortamında tanıdığınız kişiler ile yeni dostluk ilişkileri kurabilirsiniz. 22 Nisan - 31 Mayıs arası iş yerinizdeki arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz. Mars’ın etkisi ile anlaşmazlıklar ve tartışmalar söz konusu... 3-17 Temmuz arası katılacağınız fuar ve seminer gibi yerlerde, yapacağınız uzun yolculuklarda, üniversite ve eğitim kurumlarının çevrelerinde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. 2-26 Ağustos arası gideceğiniz gezilerde, katılacağınız seminer ve fuar gibi yerlerde tanışacağınız bir arkadaşınız size düşünceleri ile ışık tutarak önünüzü açabilir.

17 Temmuz - 2 Ağustos arası işteki yoğunluk nedeni ile arkadaşlarınıza zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. 2-26 Ağustos arası yeni arkadaş gruplarına katılabilirsiniz. Arkadaş toplantılarına zaman ayırabilir ve arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 26 Ağustos - 18 Eylül arası düşüncelerinizdeki karışıklık ilişkilerinizde engeller oluşturabilir. 18-28 Eylül arası geri giden Merkür’ün etkisi ile bir arkadaşınızın gerçek yüzünü öğrenebilir ve geçmişte kalmış bir dostluk ilişkinizi yeniden canlandırabilirsiniz. 29 Eylül - 14 Ekim arası arkadaş çevrenizden aldığınız destek ile yeni çıkış yolları bulabilirsiniz.

29 Ekim - 17 Kasım arası kendinizi çok iyi ifade edebilir ve iletişime açık olmakla yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Yılın son aylarında işte artan sorumluluklarınız nedeniyle arkadaş ilişkilerine zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. 8 Kasım - 2 Aralık döneminde burcunuzda hareket eden Venüs’ün etkisi ile herkesin ilgisini çekebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. 6-26 Aralık döneminde arkadaşlarınızla birlikte kısa yolculuklar yapabilir ve düşüncelerinizi etrafınızda bulunanlar ile paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Akrep Burcu Günlük

Akrep Burcu 2019 - Akrep Burcu 2019 Falı