Koç Burcu 2019

Koç Burcu 2019

Koç Burcu 2019

Koç Burcu 2019 Falı

Bu yıl sosyal olarak aktif hareket edebilir ve yeni arkadaş gruplarına katılabilirsiniz. Yeni edindiğiniz arkadaşlar sayesinde bilginizi artırabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

7 Şubat - 8 Mart arası kültürel anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklardan yararlanabilir, evrensel konulara ve bilimsel çalışmalara ilgi duyabilirsiniz. 9-25 Mart arası sezgilerinizde artış söz konusu... Hislerinize güvenerek hareket edebilir ve birçok şeyi öncesinde algılayabilirsiniz. 26 Mart - 10 Nisan arası kişisel alanda önemli kararlar alabilirsiniz. 15 Haziran - 4 Temmuz arası başarılı sunumlar yapabilir ve kendinizi çok iyi ifade edebilirsiniz. Zihinsel olarak sizi fazlasıyla meşgul edecek projeler ile ilgilenebilir ve çevrenizdeki gelişmelerden kendinize yeni dersler çıkarabilirsiniz. 17 Kasım - 5 Aralık döneminde ufkunuzu aydınlatacak olanaklardan yararlanabilir, ruhsal aydınlanma ve eğitim amaçlı yolculuklar yapabilirsiniz.

AİLE

2019 yılında ailenizle ilişkinizi uyum içinde sürdürebilirsiniz. Satürn’ün etkisi ile dayı, hala, teyze, amca gibi yakın akraba ilişkilerinizde zorlanabilirsiniz. Engelleyici durumlar ve anlaşamama söz konusu... Kuzenlerinizle ilişkilerinizde sorun yok.

15 Haziran - 3 Temmuz arası kardeş ve yakın çevre ilişkileri açısından hareketli bir dönem. Çok sayıda kısa yolculuk ve telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Yakınlarınızı ziyaret edebilir ve kardeşlerinizle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 6 Temmuz - 1 Ağustos arası kardeş ve yakınlarınızla bir arada olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. 1 - 26 Ağustos arası aileyi mutlu edici gelişmeler yaşayabilir ve birbirinizi destekleyebilirsiniz. Evinizde aile toplantıları düzenleyebilir, aile büyüklerinizle ilgilenebilirsiniz. Aynı dönemde kardeşlerinizle ilgilenme gereği duyabilir ve ilişkinizde anlamsız çatışmalar içine girebilirsiniz. Bu dönemde öfkenizi ilişkilerinize yansıtmamaya özen göstermelisiniz. Tartışmalardan uzak durmalı ve anne ya da babanızdan aldığınız destek ile sorunları aşmaya çalışmalısınız.

27 Ağustos - 17 Ekim arası Marsın konumu aile ile ilgili konularda zorlayıcı koşullara işaret ediyor. Bu dönemde aile içi anlaşmazlıklar gözlemlenirken, aile büyükleri ile ilgili sorunlar sıkıntı verici olabilir. Evliyseniz eve ait sorunlar nedeniyle eşiniz ile tartışabilir, anne ya da babanızın etkisinde kalarak eşinizi üzebilirsiniz. Bu dönemde eşinizi ya da sevgilinizi ailenizden uzak tutmalı ve yaşanan sorunların ilişkinizi etkilemesine izin vermemelisiniz. 2-25 Aralık döneminde eşinizin yakınları ile iyi anlaşabilir, kayınvalideniz ve kayınpederinizle uyumlu ilişkiler içinde olabilirsiniz. Aranızda pürüz varsa bu dönemde sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

ARKADAŞLIK

2019 yılında Jüpiter’in etkisiyle arkadaşlarınız sizi destekleyici konumda olacaklar. Aldığınız kozmik etki ile yeni arkadaş gruplarına katılabilir ve arkadaşlarınız ile yapacağınız işbirliğinden çok şey kazanabilirsiniz. Katıldığınız arkadaş toplantılarında düşüncelerinizi paylaşabilir ve arkadaşlarınızdan aldığınız destek ile yeni çıkış yolları bulabilirsiniz. 3. on günlük dönemde doğanlar ilişkilerinde biraz daha gerçekçi ve önlemci olmalılar. Neptün’ün etkisiyle yanıltıcı durumlar ile karşılaşabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirler.

2-21 Ocak arası arkadaş toplantılarına zaman ayırabilir ve Merkür’ün ters etkisi ile geçmişte kalmış bir dostluk ilişkinizi yeniden canlandırabilirsiniz. 15 Şubat - 8 Mart arası yeni arkadaşlar edinebilir ve onların düşüncelerinden yararlanabilirsiniz. 1-6 Haziran arası çok özel bir arkadaşınızın yardımını alabilirsiniz. 15 Haziran - 3 Temmuz arası arkadaşlarınızla birlikte kısa yolculuklar yapabilir ve çok hoş saatler geçirebilirsiniz. 18 Temmuz - 2 Ağustos arası katıldığınız arkadaş toplantılarında eğlenebilir ve birlikte katılacağınız kültürel etkinliklerde ufkunuzu genişletebilirsiniz.

2-26 Ağustos arası arkadaşlarınızdan aldığınız öneriler ile işinizde yeni teknikler geliştirebilirsiniz. 27 Ağustos - 21 Eylül arası arkadaşlarınızla uyumlu ilişkiler içinde olacağınız bir dönem. Sürpriz partiler, eğlenceli toplantılar ve mutluluk duyacağınız ilişkiler söz konusu... 21 Eylül 15 Ekim arası iş arkadaşlarınız ile aranızdaki ilişkiyi dostluğa çevirebilir ve her konuda desteklerini alabilirsiniz. 17 Kasım - 5 Aralık döneminde yabancı uyruklu kişiler ile tanışabilir ve katılacağınız fuar ve seminer gibi yerlerde yeni dostlar edinebilirsiniz. 2-25 Aralık döneminde eşinizin çevresinde tanışacağınız kişiler ile bir ömür boyu sürecek dostluk ilişkileri kurabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Koç Burcu Günlük

Koç Burcu 2019 - Koç Burcu 2019 Falı