Balık Burcu 2019

Balık Burcu 2019

Balık Burcu 2019

Balık Burcu 2019 Falı

2019 yılında Jüpiter duygu ve hislerinizi arttırıyor. Bu etki altında inançlarınızı güçlendirebilir ve telepatik bağlantılar kurabilirsiniz. Birçok şeyi öncesinde algılayabilir ve düşüncelerinizle geleceğinizi yönlendirebilirsiniz. Burcunuzda hareket eden Uranüs ise size kendinizi yenileme olanağı sunuyor ve ufkunuzu genişletiyor. Aldığınız kozmik enerji ile her şeye farklı açıdan bakabilir ve özgür düşünceler ile hareket edebilirsiniz.

Ocak ayında düşüncelerinizdeki karışıklığın sizi girişimlerinizde engellemesine izin vermemeli ve daha iyimser düşünmeye çalışmalısınız. 1-15 Şubat arası evrensel konulara ilgi duyabilir, katılacağınız kültürel etkinliklerde ufkunuzu genişletecek olanaklardan yararlanabilirsiniz. 8-25 Mart arası kişisel alanda yeni hedefler belirleyebilir ve daha cesur hareket edebilirsiniz. Kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklardan yararlanabilir ve etrafınız ile kuracağınız iletişimle çok şey kazanabilirsiniz.

10-30 Nisan arası yakın çevrenizden biri ile yapacağınız işbirliği size yeni çıkış yollarının kapısını açabilir. 1-15 Haziran arası yeni eğitim olanaklarından yararlanabilir ve etrafınızla kuracağınız ilişkilerden çok şey öğrenebilirsiniz 5-17 Temmuz arası hobilerinizle ilgilenebilir ve değişik alanlarda kendinizi geliştirme olanağı bulabilirsiniz.

17 Temmuz - 2 Ağustos arası işinizde kendinizi geliştirebilir, işiniz ile ilgili seminerlere katılabilir ve yeni teknik beceriler kazanabilirsiniz. 26 Ağustos -11 Ekim arası gizemli olan her şeye ve mistik konulara ilgi duyabilirsiniz. 28 Ekim - 17 Kasım arası kültürel anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklardan yararlanabilirsiniz. Eğitim amaçlı yolculuklar yapabilir ve hayatınıza yenilikler katabilirsiniz. Değişik inanç ve düşüncelerin peşinden koşabilir, ufkunuzu aydınlatacak olanaklardan yararlanabilir ve size ışık tutacak kişiler ile temasa geçebilirsiniz. Aralık ayında evrensel konulara ilgi duyabilir, insancıl amaçlar için çalışan gruplara katılabilir ve arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

AİLE

Siz Balık burcu insanları evinize ve ailenize düşkün insanlarsınız. 2019 yılında aile büyükleriniz ile iyi anlaşabilir ve her konuda desteklerini alabilirsiniz. Satürn ve Uranüs’ün etkisi ile evlilik ilişkinizde zorlanabilirsiniz. Sonbahar aylarında Satürn ile Uranüs’ün karşıt açısı yürümeyen ilişkileri son noktaya getirebilir. Bu etki altında tartışmalar, can sıkıcı durumlar ve ayrılıklar gündeme gelebilir.

Ocak ayında burcunuzda hareket eden Venüs’ün etkisi ile herkesle iyi ilişkiler içinde olacak ve iyimser düşünceler ile hareket edeceksiniz. Şubat ayında içinizde duyacağınız kuşku ve endişeler ilişkilerinizi zorlaştırabilir. Mart ve Nisan aylarında iletişime açık olmakta fayda var. 10-20 Nisan arası kardeş ve komşu gibi yakın çevrenizde bulunanlar ile düşüncelerinizi paylaşabilir ve kısa ziyaretler yapabilirsiniz. 13-31 Mayıs arası geri giden Merkür’ün etkisi ilişkilerde yanlış anlaşılma ve dedikodu sonucu sorunlar yaşanabilir. Bu dönemde konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz.

1-15 Haziran arası ilişkiler açısından hareketli bir dönem. 7 Haziran - 5 Temmuz arası yakın çevrenizde bulunanlar ile iyi anlaşabilir ve mutluluk duyacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz Bu dönem kardeş ve komşu gibi yakınınızda bulunan biri ile yaşayacağınız işbirliği size çok şey kazandırabilir. 15 Haziran - 3 Temmuz arası ev ve aile ile ilgili işler fazlasıyla zamanınızı alabilir. Bu dönemde vereceğiniz kararlarda ailenizin fikrine ihtiyaç duyabilirsiniz.

5 Temmuz - 2 Ağustos arası aileyi mutlu edici gelişmeler yaşayabilir ve aile fertleri ile dayanışma içinde olabilirsiniz. Aynı dönemde Mars’ın etkisi ile eve ait yorucu işler ile uğraşabilir ve aile büyükleri ile ilgilenme gereği duyabilirsiniz. Eviniz ve aileniz için fazla harcama yapabilirsiniz. Ağustos ayında çocuklarınız ile ilgili mutluluk verici gelişmeler yaşanırken, Mars’ın konumu sizi ev ve aile ile ilgili konularda zorluyor. Artan harcamalar, eve ait yorucu işler ve aile içi anlaşmazlıklar söz konusu...

26 Ağustos - 20 Eylül arası dayı, hala, teyze, amca gibi yakın akrabalarınızla iyi anlaşabilir ve her konuda desteklerini alabilirsiniz. 27 Ağustos - 15 Ekim arası çocuklarınızla ilgili konularda ve toplumsal ilişkilerde zorlanabilirsiniz. Bu dönemde sosyal değerlere uymayan davranışlarda bulunmamalınız. 8 Kasım - 2 Aralık döneminde uzaktaki akrabalarınızı ziyarete gidebilirsiniz. Yılın son aylarında yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Bu dönemde yapılan tartışmalar ve eleştiriler ilişkilere zarar verebilir.

ARKADAŞLIK

Sizler kolay etki altında kalan, uyumlu ve sevecen insanlarsınız. Ama ne var ki duygularınız gibi arkadaş ilişkileriniz de değişkenlik gösterir. Bir gün arkadaşlarınızla birlikte olmak isterken diğer bir gün yalnızlığı seçebilirsiniz. 2019 yılında aldığınız kozmik enerji ile iyimser düşünceler ile hareket edecek ve kendinizden çok etrafınızda bulunanları mutlu etmeye çalışacaksınız. Eski dostlarınızla bir araya gelmeye çalışacak ve derin duygu ve hisler yaşayacaksınız.

Ocak ayında burcunuzda hareket eden Venüs’ün etkisiyle herkesin ilgisini çekecek ve arkadaşlarınızla güzel ilişkiler içinde olacaksınız. Yalnız düşüncelerinizdeki karışıklığın ilişkilerinizi olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz. 20 - 30 Ocak arası eski bir dostunuzla bir araya gelerek geçmiş günlerinizi anabilirsiniz. 1-15 Şubat arası arkadaş toplantılarına katılabilir ve düşüncelerinizi dostlarınızla paylaşabilirsiniz. 4 Şubat 5 Mart arası iletişim içinde olduğunuz kişilere dikkat etmeli siniz. Her şey sizin düşündüğünüz gibi olmayabilir.

9-26 Mart döneminde iletişime açık olmakla yeni arkadaşlar edinebilir ve ilişkilerinizde konuşmalarınızla etkili olabilirsiniz. 10-30 Nisan arası etrafınızla iletişim içinde olacak ve yakın çevrenizde tanışacağınız yeni arkadaşlar edineceksiniz. 1-13 Mayıs arası eve ait işler zamanınızı alırken arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi es geçebilirsiniz. 13-31 Mayıs arası yanlış anlaşılma ve dedikodu nedeniyle arkadaşlık ilişkileriniz de engellenebilir ve sorun yaşayabilirsiniz. Haziran iletişim ve ilişkiler açısından hareketli bir ay.

1 - 15 Haziran arası arkadaşlarınızla birlikte gezip eğlenebilir ve düşüncelerinizi birbirinizle paylaşabilirsiniz. 15 Haziran - 3 Temmuz arası özel yaşamınızdaki işler zamanınızı alırken arkadaşlarınıza zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. 12 Temmuz - 26 Ağustos arası arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz aileniz ile olan ilişkinizde sorunlara neden olabilir. 17 Temmuz - 2 Ağustos arası arkadaşlarınızdan aldığınız öneriler ile işinizde yeni teknikler geliştirebilirsiniz. Ağustos ayında arkadaşlarınızla birlikte gezip eğlenebilir ve yaşamın farklı zevklerini tadabilirsiniz. 27 Ağustos - 20 Eylül arası iş yerinizdeki arkadaşlarınızla iyi anlaşabilir ve her konuda desteklerini alabilirsiniz.

28 Ekim - 17 Kasım arası gideceğiniz gezilerde, katılacağınız seminer ve fuar gibi yerlerde tanışacağınız bir arkadaşınız size düşünceleri ile ışık tutarak önünüzü açabilir. 9 Kasım - 2 Aralık döneminde katılacağınız fuar ve seminer gibi yerlerde, yapacağınız uzun yolculuklarda, üniversite ve eğitim kurumlarının çevrelerinde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Son bahar aylarında işteki yoğunluk nedeni ile arkadaşlarınıza zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Aralık ayında yeni arkadaş gruplarına katılabilir ve arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Değişik kültürel etkinliklere katılabilir ve arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz. Yılın son günlerinde arkadaş çevrenizden aldığınız destek ile yeni çıkış yollan bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Balık Burcu Günlük

Balık Burcu 2019 - Balık Burcu 2019 Falı