Aslan Burcu 2019

Aslan Burcu 2019

Aslan Burcu 2019

Aslan Burcu 2019 Falı

2019 yılında ortak çalışmalarda başarılı olabilir, kendinizden ödün vererek başkalarına adapte olmayı öğrenebilirsiniz. Büyük bir olasılıkla evlilik veya eğitim nedeni ile bulunduğunuz yerden ayrılarak başka bir kente yerleşebilirsiniz. Başka kültürlere ve yaşamın gizemli yönlerine ilgi duyabilirsiniz. Yılın son aylarında artan cesaretinizle yeni deneyimler yaşayabilirsiniz. Bahar aylarında yapacağınız yolculuklar, iletişim kuracağınız yeni kişiler, katılacağınız fuar ve seminer gibi düzenlemeler ufkunuzu aydınlatacak etkenler olacaktır.

1-14 Şubat arası işinizde kendinizi geliştirebilir ve yeni teknik beceriler edinebilirsiniz. 26 Mart - 10 Nisan arası işiniz ile ilgili seminerlere katılabilir, kültürel anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklardan yararlanabilirsiniz. 15 Haziran - 3 Temmuz arası evrensel konulara ilgi duyabilir, insancıl amaçlar için çalışan gruplara katılabilir ve arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Temmuz ayında sezgilerinizde artış söz konusu... Hislerinize güvenerek hareket edebilir ve birçok şeyi öncesinde algılayabilirsiniz. Bu dönemde rüyalarınız sizin için iyi bir yol gösterici olabilir.

17 Temmuz - 2 Ağustos arası kendinizi çok iyi ifade edebilir ve konuşmalarınızla etkili olabilirsiniz. 25 Ağustos - 7 Eylül arası başarılı sunumlar yapabilir, zihinsel olarak sizi fazlasıyla meşgul edecek projeler ile ilgilenebilir ve çevrenizdeki gelişmelerden kendinize yeni dersler çıkarabilirsiniz. 11 - 29 Ekim arası yine kendinizi geliştirme açısından güzel bir zaman. Bu dönemde yeni eğitim olanaklarını değerlendirebilir ve çevreniz ile kuracağınız ilişkilerden çok şey öğrenebilirsiniz. 16 Kasım 9 Aralık döneminde yaratıcılık isteyen sanatsal çalışmalarda başarılı olabilir, kurslara katılarak bilgi ve becerilerinizi artırabilirsiniz. 5-25 Aralık döneminde işiniz ile ilgili yeni beceriler kazanabilir ve detay gerektiren çalışmalarda başarılı olabilirsiniz.

AİLE

2019 yılında Satürn’ün konumu sizi parasal konularda zorluyor. Bu durumda aileniz ile olan ilişkinize ister istemez yansıyor. Yılın son aylarında Mars’ın etkisi ile sinirsel yönden gergin olabilir ve öfkenizi ilişkilerinize yansıtabilirsiniz. Evli olanlar eşlerinin desteğini alarak sorunları aşabilirler. Bekâr olanlar ise evlenerek yeni bir yuva kurabilirler.

Evliyseniz 11-21 Ocak arası eşinizle iletişim eksikliğinden kaynaklanan sorunlar yaşayabilir ve farkında olmadığınız bir durumla karşılaşabilirsiniz. 4 Şubat 4 Mart arası eşinizin ailesi ile iyi anlaşabilir ve her konuda desteklerini alabilirsiniz. Aile büyüklerinizi ziyaretine gidebilir ve mutluluk duyacağınız ilişkiler yaşayabilirsiniz. 22 Nisan - 6 Haziran arası eşinizin ailesi ile olan ilişkinizde dikkatli olmalısınız. Mars’ın konumu beklenmedik aksiliklere neden olabilir. Haziran ayında işteki koşuşturmaca ve sosyal ilişkilerdeki hareketlilik nedeniyle ailenize zaman ayırmakta zorlanabilir ve sorumluluklarınızı es geçebilirsiniz. İşte yaşanan sorunları eve taşımamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca bu dönem aile büyüklerinizle olan ilişkinizde de dikkatli olmalısınız. Anlaşmazlıklar ve çatışmalar söz konusu...

Temmuz ve Ağustos aylarında sosyal ilişkilerinizdeki hareketlilik ve işteki koşuşturmaca aileniz ile olan ilişkinizi zorlaştırabilir. 17 Temmuz - 2 Ağustos arası kendinizi çok iyi ifade edebilir ve ilişkilerdeki pürüzleri konuşarak halledebilirsiniz. 26 Ağustos - 6 Eylül arası kardeş ve yakın çevre ilişkileri açısından hareketli bir dönem. Çok sayıda kısa yolculuk ve telefon görüşmesi söz konusu... Yakınlarınızı ziyaret edebilir ve kardeşlerinizle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Eylül ayında burcunuzda hareket eden Venüs çekiciliğinizi ve iyimserliğinizi arttırıyor, bu durumda ilişkilerinize olumlu yansıyor.

6-18 Eylül arası Merkür’ün ters hareketi yakın çevre ve kardeş ilişkilerinde farkında olmadığınız bir durumu ortaya çıkararak ilişkilerin boyutunu değiştirebilir. Bu dönemde dedikodu ve yanlış anlaşılma nedeniyle ilişkilerde sorunlar yaşanabilir. 11 - 28 Ekim arası yine ilişkiler açısından hareketli bir dönem. Ekim sonu Kasım başında kardeş ve yakınlarınızla bir arada olmaktan mutluluk duyacaksınız. Sonbaharda burcunuzda hareket eden Mars’ın etkisi ile sinirsel yönden gergin olabilirsiniz. Öfkenizi ilişkilerinize yansıtmamaya özen göstermeli ve bu etki altında tartışmalardan uzak durmalısınız.

8 Kasım - 2 Aralık döneminde aileyi mutlu edici gelişmeler yaşayabilir ve birbirinizi destekleyebilirsiniz. Evinizde aile toplantıları düzenleyebilir ve aile büyüklerinizle ilgilenebilirsiniz. Bu dönemde ailenize katılan birisi mutluğunuzu artırabilir. 2-25 Aralık döneminde çocuklarınız ile ilgili mutluluk verici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

ARKADAŞLIK

2019 yılında da her zaman olduğu gibi arkadaş yelpazenizi geniş tutacak, değişik çevrelerde yeni arkadaşlar edineceksiniz. Sonbaharda artan enerjiniz ve sinirli yapınızla ilişkilerde hükümran davranışlar sergileyebilir ve çabuk tartışma içine girebilirsiniz. Bu durumda ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir ve ilişkilerin kopmasına neden olabilir. Bu yıl uzun yolculuklarda ya da gideceğiniz gezilerde yeni tanışacağınız bir arkadaşınız size yeni ufukların kapısını açabilir. Bu kişi yabancı uyruklu veya yabancı ülke de yaşayan biri de olabilir.

Ocak ayında Merkür’ün konumu ve ters hareketi ilişkilerinizi zorlaştırabilir. Özellikle iş ortamındaki arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Yanlış anlaşılma sonucu sorun yaşayabilirsiniz. 4 Şubat - 4 Mart arası üniversite çevresinde ya da eğitim kurumlarında tanışacağınız bir arkadaşınız size düşünceleri ile ışık tutarak önünüzü açabilir. 26 Mart - 10 Nisan arası yabancılar ile kuracağınız ilişkilerden çok şey öğrenebilir ve yabancı uyruklu yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

1-7 Mayıs arası yeni arkadaş gruplarına katılabilirsiniz. Arkadaş toplantılarına zaman ayırabilir ve arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 7 Mayıs - 15 Haziran arası işteki yoğunluk nedeni ile arkadaşlarınıza zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. 15 Haziran - 3 Temmuz arası sosyal ilişkiler açısından hareketli bir dönem. Arkadaş toplantılarına katılabilir ve arkadaşlarınızın düşüncelerinden yararlanarak yeni çıkış yolları bulabilirsiniz.

12 Temmuz - 25 Ağustos arası Mars’ın etkisi altında bulunduğunuz grubun içinde öne çıkmaya çalışabilirsiniz. Temmuz ayında katılacağınız toplantılarda işiniz ile yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Yalnız katıldığınız toplantılarda konuşma ve davranışlarınıza dikkat etmeli, tartışmalardan ise uzak durmalısınız. Bu dönemde yanlış anlaşılmalar ve eleştiriler ilişkilere zarar verebilir. Eylül ayında burcunuzda hareket eden Venüs’ün etkisi ile herkesin ilgisini çekebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. 6-18 Eylül arası geri giden Merkür’ün etkisiyle düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanabilir, ilişkilerinizde yanlış anlaşılma ve iletişim eksikliğinden kaynaklanan sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde etrafınızdan duyduğunuz dedikodulara inanmamalı ve konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz.

26 Ağustos 17 Ekim arası ilişki içinde olduğunuz kişileri iyi seçmelisiniz. Kıskançlık sonucu gizli düşmanlıklara maruz kalabilirsiniz. Herkes sizin gibi iyi niyetli olmayabilir. Sonbaharda burcunuzda hareket eden Mars’ın etkisiyle gergin olabilirsiniz. Bu dönemde konuşma ve davranışlarınıza özen göstermelisiniz. İstemeden kalp kırabilir ve tartışma sonucu ilişkilerinizi koparabilirsiniz.

11 - 28 Ekim arası arkadaşlarınızla birlikte kısa yolculuklar yapabilir ve düşüncelerinizi etrafınızda bulunanlar ile paylaşabilirsiniz. 17 Kasım - 5 Aralık döneminde katıldığınız arkadaş toplantılarında çok hoş saatler geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte gezip eğlenebilir ve kültürel etkinliklere katılabilirsiniz. 2-25 Aralık döneminde arkadaşlarınızdan aldığınız öneriler ile işinizde yeni teknikler geliştirebilirsiniz. İş ortamında tanıdığınız kişiler ile yeni arkadaşlık ilişkileri kurabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Aslan Burcu Günlük

Aslan Burcu 2019 - Aslan Burcu 2019 Falı