Kova Burcu 2019

Kova Burcu 2019

Kova Burcu 2019

Kova Burcu 2019 Falı

2019 yılında Jüpiter size kendinizi yenileme olanağı sunuyor ve ufkunuzu genişletiyor. Aldığınız kozmik enerji ile her şeye farklı açıdan bakabilir ve özgür düşünceler ile hareket edebilirsiniz. Bu yıl bilgiye ve iletişime açık olmakla çok şey kazanabilir, bu etkiyi bahar aylarında had safhada hissedebilirsiniz.

Ocak ayında düşüncelerinizdeki karışıklığın sizi girişimlerinizde engellemesine izin vermemeli ve daha iyimser düşünmeye çalışmalısınız. Şubat ayında kişisel alanda yeni hedefler belirleyebilir ve daha cesur hareket edebilirsiniz. Kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklardan yararlanabilir ve etrafınız ile kuracağınız iletişimle çok şey kazanabilirsiniz. Mayıs ayında yakın çevrenizden biri ile yapacağınız işbirliği size yeni çıkış yollarının kapısını açabilir.

15 Haziran-5 Temmuz arası hobilerinizle ilgilenebilir ve değişik alanlarda kendinizi geliştirme olanağı bulabilirsiniz, işinizde kendinizi geliştirebilir ve yeni teknik beceriler edinebilirsiniz. 5 Temmuz-2 Ağustos arası işiniz ile ilgili seminerlere katılabilir ve yeni teknik beceriler kazanabilirsiniz. 2-26 Ağustos arası gizemli olan her şeye ve mistik konulara ilgi duyabilirsiniz.

11 - 29 Ekim arası kültürel anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklardan yararlanabilirsiniz. Eğitim amaçlı yolculuklar yapabilir ve hayatınıza yenilikler katabilirsiniz. 16 Kasım-5 Aralık döneminde ufkunuzu aydınlatacak olanaklardan yararlanabilir ve size ışık tutacak kişiler ile temasa geçebilirsiniz. Evrensel konulara ilgi duyabilir, insancıl amaçlar için çalışan gruplara katılabilir ve arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Aralık ayında içinizde her şeyi sorgulayabilir ve kendinize yeni dersler çıkarabilirsiniz.

AİLE

Siz Kova’lar evinize ve ailenize düşkün insanlarsınız. Özgürlüğünüze verdiğiniz önem ailenizden kopacağınız anlamına gelmez. 2019 yılının bahar aylarında uzun süre Koç burcunda hareket edecek olan Venüs kardeşleriniz ve yakın çevrenizde bulunanlar ile ilgili mutluluk verici gelişmelere dikkat çekiyor. Bu etki altında yakın çevrenizde bulunanların her konuda desteğini alabilir ve yeni çıkış yolları bulabilirsiniz. Bekârsanız yakın çevrenizde tanışacağınız biri ile yeni ilişki başlatabilirsiniz.

Şubat ayında kardeş ve komşu gibi yakın çevrenizde bulunanlar ile iyi anlaşabilir ve mutluluk duyacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz5 - Mart - 12 Nisan arası Venüs’ün ters hareketi yakın çevre ve kardeş ilişkilerinizde uzun süredir yaşanan bir sorunu çözmeniz için gerekli enerjiyi açığa çıkarıyor. Bu etki altında ilişkinizi yeniden değerlendirebilir ve sorununun altında yatan gerçek nedeni öğrenebilirsiniz. 10-20 Nisan arası ev ve aile ile ilgili işler fazlasıyla zamanınızı alabilir. Bu dönemde vereceğiniz kararlarda ailenizin fikrine ihtiyaç duyabilirsiniz. Mayıs ayında yakın çevrenizde bulunanlar ile ilgilenebilir, çok sayıda telefon görüşmesi ve kısa yolculular yapabilirsiniz. Bu ay kardeş ve komşu gibi yakınızda bulunan biri ile yağacağınız işbirliği size çok şey kazandırabilir.

7 Haziran - 5 Temmuz arası aileyi mutlu edici gelişmeler yaşayabilir ve aile fertleri ile dayanışma içinde olabilirsiniz. Aynı dönemde Mars’ın etkisi ile eve ait yorucu işler ile uğraşabilir ve aile büyükleri ile ilgilenme gereği duyabilirsiniz. Eviniz ve aileniz için fazla harcama yapabilirsiniz. 12 Temmuz - 25 Ağustos arası çocuklarınızla ilgili konularda ve toplumsal ilişkilerde zorlanabilirsiniz. 1 - 26 Ağustos arası dayı, hala, teyze, amca gibi yakın akrabalarınızla iyi anlaşabilir ve her konuda desteklerini alabilirsiniz.

27 Ağustos - 14 Ekim arası yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Bu dönemde yapılan tartışmalar ve eleştiriler ilişkilere zarar verebilir. 16 Ekim’den sonra Mars’ın konumu evli olanları eşleri ile olan ilişkilerinde zorlayabilir. Karşı taraftan kaynaklanan sorunlar ile uğraşabilir ve farkında olmadan kendinizi tartışmaların içinde bulabilirsiniz. Bu etki altında yaşananları gerek kendi gerekse eşinizin ailesine yansıtmamaya özen göstermelisiniz.

ARKADAŞLIK

Sizler bilgili, arkadaşları için verici ve aranılan bir dost ve arkadaşsınız. İdealist düşünceleri olan, evrensel amaçlar içinde hareket eden ve etrafında olanlara ışık tutmaya çalışan birisiniz. İletişim kurmakta başarılı olduğunuz için çok sayıda arkadaşınız olacaktır. 2019 yılında aldığınız kozmik enerji ile iyimser düşünceler ile hareket edecek ve etrafınızla iletişim içinde olacaksınız.

Ocak ayında içinizdeki kuşku ve endişelerin ilişkilerinizi olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz. 3 Şubat - 4 Mart arası etrafınızda bulunan kişiler ile güzel ilişkiler içinde olacak ve mutluluk duyacağınız ilişkiler yaşayacaksınız. 26 Mart - 9 Nisan arası etrafınızla iletişim içinde olacak ve yakın çevrenizde tanışacağınız yeni arkadaşlar edineceksiniz. 10-20 Nisan arası eve ait işler zamanınızı alırken arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi es geçebilirsiniz. Mayıs ayında arkadaşlarınızla birlikte gezip eğlenebilir ve düşüncelerinizi birbirinizle paylaşabilirsiniz.

1 Haziran - 12 Temmuz arası arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz aileniz ile olan ilişkinizde sorunlara neden olabilir. 4 Temmuz - 2 Ağustos arası birlikte gezip eğlenebilir ve yaşamın farklı zevklerini tadabilirsiniz. 26 Ağustos - 14 Ekim arası iş yerinizdeki arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

Mars’ın etkisi ile anlaşmazlıklar ve tartışmalar yaşanabilir. 21 Eylül - 11 Ekim arası arkadaşlarınızdan aldığınız öneriler ile işinizde yeni teknikler geliştirebilirsiniz. 25 Ağustos - 7 Eylül arası katılacağınız fuar ve seminer gibi yerlerde, yapacağınız uzun yolculuklarda, üniversite ve eğitim kurumlarının çevrelerinde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Eylül ve Ekim aylarında işteki yoğunluk nedeni ile arkadaşlarınıza zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz.

15 Ekim - 8 Kasım arası gideceğiniz gezilerde, katılacağınız seminer ve fuar gibi yerlerde tanışacağınız bir arkadaşınız size düşünceleri ile ışık tutarak önünüzü açabilir. 16 Kasım - 5 Aralık döneminde yeni arkadaş gruplarına katılabilir, arkadaş toplantılarına zaman ayırabilir ve arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Aralık ayında arkadaşlarınızla birlikte çeşitli kültürel etkinliklere katılabilir ve arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz. Bu dönemde arkadaş çevrenizden aldığınız destek ile yeni çıkış yolları bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kova Burcu Günlük

Kova Burcu 2019 - Kova Burcu 2019 Falı