Yengeç Burcu 2019

Yengeç Burcu 2019

Yengeç Burcu 2019

Yengeç Burcu 2019 Falı

2019 yılında heyecan verici gelişmeler yaşayabilir ve yaşamın gizemli yönlerine ilgi duyabilirsiniz. Sizi kısıtlayan ve zorlayan her şeyden kurtulmaya çalışabilir ve ruhsal arınma yoluna gidebilirsiniz. Sıradan düşüncelerin ötesine geçip yaşamın gerçek amacını öğrenmeye çalışabilirsiniz. Yapacağınız yolculuklar, iletişim kuracağınız yeni kişiler, katılacağınız fuar ve seminer gibi düzenlemeler ufkunuzu aydınlatacak etkenler olacaktır. Tüm bu etkenler altında yaşadığınız yeni deneyimler, gördüğünüz şeyler ve edindiğiniz bilgiler hayata bakış açınızı, inançlarınızı ve düşüncelerinizi değiştirebilir. Doğru kişiler ile kuracağınız iletişim sizi aydınlatırken, yanlış seçimler düşünce karışıklığına neden olabilir.

10-25 Mart arası işiniz ile ilgili seminerlere katılabilir, kültürel anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklardan yararlanabilirsiniz. 10-29 Nisan arası evrensel konulara ilgi duyabilir, insancıl amaçlar için çalışan gruplara katılabilir ve arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Haziran ayında sezgilerinizde artış söz konusu... Hislerinize güvenerek hareket edebilir ve birçok şeyi öncesinde algılayabilirsiniz. 3-17 Temmuz arası kendinizi çok iyi ifade edebilir ve konuşmalarınızla etkili olabilirsiniz.

2-25 Ağustos arası başarılı sunumlar yapabilir, zihinsel olarak sizi fazlasıyla meşgul edecek projeler ile ilgilenebilir ve çevrenizdeki gelişmelerden kendinize yeni dersler çıkarabilirsiniz. 29 Ekim - 16 Kasım arası yaratıcılık isteyen sanatsal çalışmalarda başarılı olabilir, kurslara katılarak bilgi ve becerilerinizi artırabilirsiniz. 16 Kasım - 5 Aralık döneminde işinizde kendinizi geliştirebilir ve yeni teknik beceriler edinebilirsiniz.

AİLE

2019 yılında Satürn’ün konumu sizi kardeş ve yakın çevre ilişkilerinizde zorluyor. Engelleyici ve baskı unsuru oluşturan gelişmeler söz konusu... Bu etki altında yakın çevrenizde bulunanların baskısını üzerinizde hissedebilir ya onların sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. İlişkilerde iletişim kurmakta zorlanabilir ve yeterinde ifade edilemeyen düşünceler nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Özellikle 3. on günlük dönemde doğan evliler sonbaharda Satürn ve Uranüs’ün karşıt etkisiyle eşlerinin aileleri ile olan ilişkilerinde sorun yaşayabilirler. Anlaşmazlıklar, inatlaşmalar ve farklı düşünceler söz konusu... Bu etki altında olaylara empati ile yaklaşmaları sorunların çözümünü kolaylaştırabilir. Hoşgörü ve yeniliklere açık olmakla çok şey kazanabilirler.

Evliyseniz 4 Ocak - 4 Şubat arası eşinizin ailesi ile iyi anlaşabilir ve her konuda desteklerini alabilirsiniz. Aile büyüklerinizi ziyaretine gidebilir ve mutluluk duyacağınız ilişkiler yaşayabilirsiniz. 15 Mart - 22 Nisan arası eşinizin ailesi ile olan ilişkinizde dikkatli olmalısınız. Özellikle 8 Mart civarında Uranüs ile Mars’ın oluşturduğu birleşim beklenmedik sorunları ortaya çıkabilir. Nisan ayında işteki koşuşturmaca ve sosyal ilişkilerdeki hareketlilik nedeniyle ailenize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz.

22 Nisan - 1 Haziran arası işte yaşanan sorunları eve taşımamaya özen göstermelisiniz. Bu dönemde yoğun iş temposu nedeniyle ailenize zaman ayırmakta zorlanabilir ve sorumluluklarınızı es geçebilirsiniz. Ayrıca bu etki altında aile büyüklerinizle olan ilişkinizde de dikkatli olmalısınız. Anlaşmazlıklar ve çatışmalar söz konusu... Haziran ayında düşüncelerinizdeki karışıklık ve sosyal ilişkilerinizdeki hareketlilik aileniz ile olan ilişkinizi zorlaştırabilir.

4-17 Temmuz arası kendinizi çok iyi ifade edebilir ve ilişkilerdeki pürüzleri konuşarak halledebilirsiniz. Ağustos ayında burcunuzda hareket eden Venüs çekiciliğinizi ve iyimserliğinizi arttırıyor. 2-26 Ağustos arası kardeş ve yakın çevre ilişkileri açısından hareketli bir dönem. Çok sayıda kısa yolculuk ve telefon görüşmesi söz konusu... Yakınlarınızı ziyaret edebilir ve kardeşlerinizle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

26 Ağustos - 18 Eylül arası ev ve aile ile ilgili işlere fazla zaman ayırabilir ve vereceğiniz kararlarda ailenizin fikrine ihtiyaç duyabilirsiniz. Eylül ayında Merkür’ün ters hareketi aile ve kardeş ilişkilerinde farkında olmadığınız bir durumu ortaya çıkararak ilişkilerin boyutunu değiştirebilir. 11 - 28 Ekim arası yine ilişkiler açısından hareketli bir dönem. Eylül sonu Ekim başında kardeş ve yakınlarınızla bir arada olmaktan mutluluk duyacaksınız. Eylül ve Ekim ayında burcunuzda hareket eden Mars’ın etkisi ile sinirsel yönden gergin olabilirsiniz. Öfkenizi ilişkilerinize yansıtmamaya çalışmalı ve bu etki altında tartışmalardan uzak durmalısınız.

15 Ekim - 8 Kasım arası aileyi mutlu edici gelişmeler yaşayabilir ve birbirinizi destekleyebilirsiniz. Evinizde aile toplantıları düzenleyebilir ve aile büyüklerinizle ilgilenebilirsiniz. 9 Kasım - 2 Aralık döneminde çocuklarınız ile ilgili mutluluk verici gelişmeler yaşayabilirsiniz. 2-25 Aralık döneminde hala, teyze, amca dayı gibi yakın akrabalarınızla güzel ilişkiler içinde olacaksınız. Bu dönemde yakın akrabalarınızı ziyaret edebilir ve her konuda desteklerini alabilirsiniz.

ARKADAŞLIK

2019 yılında sevgi dolu ve uyumlu yapınızla arkadaşlık ilişkilerinizi normal seyrinde sürdürebilir ve bir arkadaşınız ile yoğun ilişkiler içinde olabilirsiniz. Satürn’ün etkisiyle düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanabilir ve iletişim eksikliğinden kaynaklanan sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu yıl uzun yolculuklarda ya da gideceğiniz gezilerde yeni tanışacağınız bir arkadaş düşüncelerinizi ve inançlarınızı değiştirebilir. Bu kişi yabancı uyruklu veya yabancı ülke de yaşayan biri de olabilir.

Ocak ayında üniversite çevresinde ya da eğitim kurumlarında tanışacağınız bir arkadaşınız size düşünceleri ile ışık tutarak önünüzü açabilir. 8-26 Mart arası yabancılar ile kuracağınız ilişkilerden çok şey öğrenebilir ve yabancı uyruklu yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

10-30 Nisan arası yeni arkadaş gruplarına katılabilir ve yeni dostlar edinebilirsiniz. Arkadaş toplantılarına zaman ayırabilir ve arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Mayıs ayında işteki yoğunluk nedeni ile arkadaşlarınıza zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. 14-31 Mayıs arası geri giden Merkür’ün etkisi ile geçmişte kalmış bir arkadaşlığı yeniden canlandırabilir ve uzun süredir görüşemediğiniz bir dostunuz ile yeniden bir araya gelebilirsiniz. 1 - 14 Haziran arası sosyal ilişkiler açısından hareketli bir dönem. Arkadaş toplantılarına katılabilir ve arkadaşlarınızın düşüncelerinden yararlanarak yeni çıkış yollan bulabilirsiniz.

1 Haziran - 13 Temmuz arası Mars’ın etkisi altında bulunduğunuz grubun içinde öne çıkmaya çalışabilirsiniz. Bu dönemde arkadaş çevrenizden alacağınız destek ile işinizde yeni atılım fırsatları yaratabilirsiniz. Yalnız katıldığınız toplantılarda konuşma ve davranışlarınıza dikkat etmeli, tartışmalardan ise uzak durmalısınız. Bu dönemde yanlış anlaşılmalar ve eleştiriler ilişkilere zarar verebilir. Temmuz ve Ağustos aylarında ilişki içinde olduğunuz kişileri iyi seçmelisiniz. Kıskançlık sonucu gizli düşmanlıklara maruz kalabilirsiniz. Herkes sizin gibi iyi niyetli olmayabilir. Ağustos ayında burcunuzda hareket eden Venüs3un etkisi ile herkesin ilgisini çekebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. İletişim gerektiren işlerde başarılı olabilir ve düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz.

5 Ağustos - 15 Ekim arası burcunuzda hareket eden Mars’ın etkisiyle gergin olabilirsiniz. Bu dönemde konuşma ve davranışlarınıza özen göstermelisiniz. İstemeden kalp kırabilir ve tartışma sonucu ilişkilerinizi bitirebilirsiniz. 1-10 Ekim arası arkadaşlarınızla birlikte kısa yolculuklar yapabilir ve düşüncelerinizi etrafınızda bulunanlar ile paylaşabilirsiniz. Kasım ayında katıldığınız arkadaş toplantılarında çok hoş saatler geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte gezip eğlenebilir ve kültürel etkinliklere katılabilirsiniz. 17 Kasım - 5 Aralık döneminde arkadaşlarınızdan aldığınız öneriler ile işinizde yeni teknikler geliştirebilirsiniz. Aralık ayında iş ortamında tanıdığınız kişiler ile yeni arkadaşlık ilişkileri kurabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Yengeç Burcu Günlük

Yengeç Burcu 2019 - Yengeç Burcu 2019 Falı