Boğa Burcu 2019

Boğa Burcu 2019

Boğa Burcu 2019

Boğa Burcu 2019 Falı

Bu yıl düşünceleriniz kariyeriniz ile ilgili konulara yoğunlaşırken işiniz ile ilgili yeni bilgiler edinebilirsiniz. Uranüs’ün etkisi ile bilimsel çalınmalara yönelebilir ve işiniz ile ilgili yeni şeyler keşfedebilirsiniz.

10-26 Mart arası kültürel anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklardan yararlanabilir, evrensel konulara ve bilimsel çalışmalara ilgi duyabilirsiniz. 26 Mart - 10 Nisan arası sezgilerinizde artış söz konusu... Hislerinize güvenerek hareket edebilir ve birçok şeyi öncesinde algılayabilirsiniz. 10 Nisan - 1 Mayıs arası kendinizi çok iyi ifade edebilir ve konuşmalarınızla etkili olabilirsiniz. 3 — 17 Temmuz arası başarılı sunumlar yapabilir, zihinsel olarak sizi fazlasıyla meşgul edecek projeler ile ilgilenebilir ve çevrenizdeki gelişmelerden kendinize yeni dersler çıkarabilirsiniz.

3-25 Ağustos arası yaratıcılık isteyen sanatsal çalışmalarda başarılı olabilirsiniz. Kurslara katılarak bilgi ve becerilerinizi artırabilirsiniz. 11-28 Ekim arası işinizde kendinizi geliştirebilir ve yeni teknik beceriler edinebilirsiniz. 6-26 Aralık döneminde ufkunuzu aydınlatacak olanaklardan yararlanabilir, ruhsal aydınlanma ve eğitim amaçlı yolculuklar yapabilirsiniz.

AİLE

2019 yılında işinizde yaşadığınız olumlu gelişmeler bir şekilde aile ilişkileriniz de olumlu yansıyacaktır. Annenizden, babanızdan ya da aile büyüklerinizden destek alabilir ve güven arttırıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Satürn’ün etkisi ile çocuklarınız ile ilgili sorunlar ile karşılaşabilir ve onlar ile daha çok ilgilenme gereği duyabilirsiniz. Yine bu etki altında sosyal ilişkilerinize ve eğlence hayatınıza sınırlama koyabilir, yalnızlığı seçebilirsiniz.

Sonbahar aylarında ev ve aile ile ilgili sıkıntı verici durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Aile içi anlaşmazlıklar, aile büyükleri ile ilgili sorunlar, taşınma onarım gibi eve ait yorucu işler ve aileyi ilgilendiren konularda can sıkıcı gelişmeler söz konusu...

3 Şubata kadar olan dönemde evliyseniz eşinizin ailesi ile olan ilişkinizde dikkatli olmalısınız. Beklenmedik sorunlar or-taya çıkabilir. 4 Şubat - 15 Mart arası işte yaşanan sorunları eve taşımamaya özen göstermelisiniz. 15 Mart - 22 Nisan arası sosyal ilişkilerinizdeki hareketlilik nedeniyle ailenize zaman ayırmakta zorlanabilir ve sorumluluklarınızı es geçebilirsiniz. 3-17 Temmuz arası kardeş ve yakın çevre ilişkileri açısından hareketli bir dönem. Çok sayıda kısa yolculuk ve telefon görüşmesi söz konusu...

Yakınlarınızı ziyaret edebilir ve kardeşlerinizle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 17 Temmuz - 2 Ağustos arası ev ve aile ile ilgili işlere fazla zaman ayırabilir ve vereceğiniz kararlarda ailenizin fikrine ihtiyaç duyabilirsiniz. Ağustos ayında kardeş ve yakınlarınızla bir arada olmaktan mutluluk duyacaksınız. 26 Ağustos - 21 Eylül arası aileyi mutlu edici gelişmeler yaşayabilir ve birbirinizi destekleyebilirsiniz. Evinizde aile toplantıları düzenleyebilir ve aile büyüklerinizle ilgilenebilirsiniz.

Aynı dönemde kardeşlerinizle ilgilenme gereği duyabilir ve ilişkinizde anlamsız çatışmalar içine girebilirsiniz. Bu dönemde öfkenizi ilişkilerinize yansıtmamaya özen göstergelisiniz. Tartışmalardan uzak durmalı ve anne ya da babanızdan aldığınız destek ile sorunları aşmaya çalışmalısınız. 17 Ekim’den sonra Mars’ın konumu aile ile ilgili konularda zorlayıcı koşullara işaret ediyor. Bu dönemde aile içi anlaşmazlıklar gözlemlenirken, aile büyükleri ile ilgili sorunlar sıkıntı verici olabilir. Evliyseniz eve ait sorunlar nedeniyle eşiniz ile tartışabilir, anne ya da babanızın etkisinde kalarak eşinizi üzebilirsiniz. Sorun çıkmaması için eşinizi ya da sevgilinizi ailenizden uzak tutmalı ve yaşanan sorunların ilişkinizi etkilemesine izin vermemelisiniz.

ARKADAŞLIK

2019 yılında Satürn ve Uranüs’ün oluşturduğu kozmik enerjiler arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinizde sizi zorluyor. Satürn’ün etkisiyle ilişkilerinize sınırlama koyarken, Uranüs’ün etkisi ile farklı arayışlar içinde olabilirsiniz. Eski arkadaşlıklarınızı bitirebilir ve yeni çevrelerde yeni arkadaş gruplarına katılabilirsiniz. Bu etki altında doğru seçim yapacağınızı söylemek zor. Değişik amaçları olan gruplar içine çekilmeniz ve arkadaş etkisinde yanlış yönlendirilmeniz söz konusu...

İlişki içinde olduğunuz kişilere karşı dikkatli olmalı ve gerçek amaçlarını öğrenmeye çalışmalısınız. Aksi takdirde sosyal konumunuzu olumsuz etkileyebilecek durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Eylül ayında Satürn ile Uranüs’ün karşıt açısı ilişkilerde sorunlara neden olabilir. Ayrılıklar ve sıkıntı verici gelişmeler söz konusu...

2-21 Ocak arası katıldığınız toplantılar ve sosyal çevreniz ile kuracağınız ilişkiler işinizin geleceği için önem taşıyor. Bu dönemde arkadaş çevrenizden aldığınız destek ile işte sorunlarınızı aşabilir ve kendinize yeni iş potansiyeli yaratabilirsiniz. 1-15 Şubat arası yabancılar ile kuracağınız ilişkilerden çok şey öğrenebilir ve yabancı uyruklu yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. 10-26 Mart arası yeni arkadaşlar edinebilir ve onların düşüncelerinden yararlanabilirsiniz. Arkadaş toplantılarına zaman ayırabilir ve grup çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. 17 Mart - 22 Nisan arası ilişkiler açısından hareketli bir dönem. Mars’ın etkisi altında bulunduğunuz grubun içinde öne çıkmaya çalışabilirsiniz. Bu dönemde katıldığınız toplantılarda konuşma ve davranışlarınıza dikkat etmeli, tartışmalardan ise uzak durmalısınız.

Mars ile Uranüs’ün birleşim oluşturacağı 15 Nisan civarında arkadaş etkisinde yanlış işler yapabilir ve değişik amaçları olan grupların içine çekilebilirsiniz. Haziran ayında burcunuzda hareket eden Venüs’ün etkisi ile herkesin ilgisini çekebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. 3-18 Temmuz arası arkadaşlarınızla birlikte kısa yolculuklar yapabilir ve düşüncelerinizi etrafınızda bulunanlar ile paylaşabilirsiniz. 2-26 Ağustos arası katıldığınız arkadaş toplantılarında çok hoş saatler geçirebilirsiniz. 26 Ağustos - 7 Eylül arası arkadaşlarınızdan aldığınız öneriler ile işinizde yeni teknikler geliştirebilirsiniz.

21 Eylül - 15 Ekim arası arkadaşlarınızla uyumlu ilişkiler içinde olacağınız bir dönem. Eğlenebilir ve arkadaşlarınız ile birlikte katılacağınız kültürel etkinliklerde ufkunuzu genişletebilirsiniz. Sürpriz partiler, eğlenceli toplantılar ve mutluluk duyacağınız ilişkiler söz konusu... 15 Ekim - 8 Kasım arası iş arkadaşlarınız ile aranızdaki ilişkiyi dostluğa çevirebilir ve her konuda desteklerini alabilirsiniz. 5-25 Aralık döneminde yabancı uyruklu kişiler ile tanışabilir ve katılacağınız fuar ve seminer gibi yerlerde yeni dostlar edinebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Boğa Burcu Günlük

Boğa Burcu 2019 - Boğa Burcu 2019 Falı