Burcunuza göre Cinsellik

Burcunuza göre Cinsellik

Burcunuza göre Cinsellik

Burçlar ve Cinsellik

Koç burcu ve cinsellik

Koç burcunda olan kişiler karşılarındakine ilk adımı atma fırsatı bırakmazlar. Beğendikleri birini gördüler mi, bir dakika bile kaybetmeden hemen hücuma geçerler. Herşey ya hemen ya hiçbir zamandır onlar için. Beklediklerini ya da aradıklarını bir kişide bulamadılar mı çok çabuk unuturlar. Sevdikleri kişi bu sevgiye karşılık verirse ona hemen deli gibi aşık olurlar ama bu çılgınca aşk 24 saatten fazla sürmeyebilir. Bu kişilerin çok iyice, enine boyuna düşünmeden evlenmeleri doğru olmaz.
Erkek
Çok heyecanlıdır, aklına geleni yapar, cinsel birleşme sırasında erken boşalma olayı sık görülebilir.
Kadın
Çabuk ateşlenir, ama kadınsı yanı az olabilir. Kolaylıkla önceciliği ele alır.

Boğa burcu ve cinsellik

Boğa burcundan olanlar kimseye kolay bağlanmazlar, ama bir kez bağlandıktan sonra da son derece sadıktırlar. Onlara bu konuda güvenilebilir. Başarıya ulaşmayı çok severler, bütün güzel şeylere hayrandırlar. Yemek zevkleri de çok gelişmiştir. Gürültü patırtıdan, aşırı entelektüellikten hoşlanmazlar.

Erkek
Aşk yaşantısı hareketlidir, sevişmekten, özellikle uzun aşk oyunlarından hoşlanır.
Kadın
Gerek duygusal, gerekse cinsel yönden zor uyarılır ama bir kez uyarıldıktan sonra son derece ateşlidir.

İkizler burcu ve cinsellik


İkizler burcunda olanlar ateşle ve başkalarının kalbiyle oynamayı severler. Bunlar için iki aşk bir aşktan, üç aşk ise iki aşktan daha iyidir. Aşkla oynamaktan özel bir zevk alırlar ve oynadıkça heveslenirler. Yalnızca kendi kaprislerine göre yaşamak isterler. Ancak otuz yasını geçtikten sonra evlenmeyi düşünmelidirler

Erkek
Devamlı olarak uyarılmaya ve değişikliğe ihtiyacı vardır. Kafası yüreğinden daha çok çalışır.
Kadın
Duyuları fazla kuvvetli değildir ama flörte heveslidir.

Yengeç burcu ve cinsellik


Yengeç burcundaki kişilerin romantik tutkuları vardır. Ay ışığında ilânı aşk etmekten (mümkünse bir göl ya da deniz kıyısında) hoşlanırlar. Sevgilileri ile el ele dolaşıp kuracakları yuvadan, yapacakları çocuklardan konuşurlar. Hayal güçleri fazla olduğu için, uğrayacakları hayal kırıklıkları da fazladır.

Erkek
Kadınları çok iyi anlar ve sevmesini bilir Ama kimi zaman niteliklere değil de niceliklere önem verdiği görülür.
Kadın
Sevdiğine karşı son derece uysal ve fedakârdır; kendini her şeyi ile teslim eder. Analık duyguları çok kuvvetlidir ve doğurgandır.

Aslan burcu ve cinsellik


Kendi değerinden ve kendi güzelliğinden o denli emin kimselerdir ki, alelade bir kişi olmakla yetinemezler. Bu yüzden de gerçekten üstün bir görünüşü olmayanlara başlarını çevirip bakmazlar bile. Ama canları istediği zaman sevmesini bilirler.

Erkek
Karşısındakini memnun etmek için elinden geleni yapar. Çok ateşli ve cinsel bakımdan çok güçlüdür.
Kadın
Ateşlidir, yorulmak bilmez, ama devamlı olarak uyarılmak ihtiyacındadır.

Başak burcu ve cinsellik


Bu kişiler ulaşılması kolay bir mutluluğun özlemini çekerler, çünkü aşırı tutkulardan korkarlar. Onlar için aşk demek evlilik ve güvenli bir yaşantı demektir. Evcil aşk ideal aşktır onlar için. Konforlu bir evde monoton bir yaşantı sürdürmek isterler.

Erkek
Utangaç aşık. Ne ateşli ne de sevgisini gösteren bir tiptir. Akıllı ve usludur.
Kadın
Kendisine çizdiği sınırı bir aştı mı şaşırtacak kadar ateşli olabilir.

Terazi burcu ve cinsellik


Bu kişiler çok duygusal, çok duyarlı olduklarından kendilerine benzeyenleri ararlar hep. Evlilik dışı cinsel ilişkiler hiçbir şekilde söz konusu değildir onlar için. Kendilerine tam uygun bir eş bulamadıkça mutlu olamazlar. Onları mutlu edebilecek kişi son derece yumuşak, ince ve düşünceli olmalıdır. Ancak kendilerine ilk çiçek gönderen insana kapılmamaya dikkat etmelidirler.

Erkek
İnce ruhlu ama aşk hayatında becerikli...
Kadın
Yumuşak bir atmosfere, tatlı okşamalara ihtiyacı vardır. Bir takım koşullar yerine getirildiği takdirde ateşli olabilirler.

Akrep burcu ve cinsellik


İçgüdüleri ile hareket eden, tutkularında bencil ve hasta derecesinde kıskanç kişilerdir. Elde etmek istedikleri kişilere karşı son derece esrarlı davranırlar; bilmece gibidirler. Sevgilerini gizli tutarlar, kimi sevdiklerini açıkça belli etmezler.

Erkek
Karışık ruhlu, anlaşılması güç...
Kadın
Genellikle cinsel problemleri olabilir. Dinsel yanı kuvvetlidir.

Yay burcu ve cinsellik


Yollarına çıkan her yabancıya, egzotik kişileri sevmek gerekçesiyle âşık olabilirler. Saygıdeğer bir aile hayatı ile serüvenlerle dolu bir yaşantı arasında kararsızdırlar.


Erkek
Aşkın her türlüsünü, güzel yabancıları sever.
Kadın
Önceciliği ele alan erkeksi kadınlardır. Cinsel bağlılığı aşk sanabilir.

Oğlak burcu ve cinsellik


Bu kişilerin flörtle hiç ilgileri yoktur, aşkı gereğinden fazla ciddiye alırlar. Danslardan, eğlencelerden, hızlı erkeklerden, hoppa kızlardan kaçarlar. Gerçek sevgiliyi ararlar ve onu bulmak için çok uzun süre beklerler gerekirse. Ama zaman onların lehine çalışır çünkü sabırları sonsuzdur. Ama sonunda istediklerini mutlaka elde ederler.

Erkek
İçten içe yanan bir ateşi vardır. Aceleci değildir.
Kadın
Görünüşte soğuktur ama buna kanmamalı. Kendini kolay teslim etmez.

Kova burcu ve cinsellik


Alışılmamış aşklara yönelirler. Bunları elde etmek isteyen kişinin çok geniş bir iç dünyası ve ilerici görüşleri olmalıdır. Sevdiklerini idealize etmek eğiliminde olduklarından düş kırıklığına uğrayabilirler. Huyları biraz terstir.

Erkek
Aşkta engellerle karşılaşmaktan hoşlanır. Duygusaldır, kaprislidir.
Kadın
Aşık olmaz hayran olur. Ama hayranlığı geçti mi de aşkı ölür.

Balık burcu ve cinsellik


Aşkın karşısında güneşte kalmış kar gibi erirler. Yumuşak ruhludurlar. Aşkta formaliteleri severlerErkek
Uçarı, daldan dala konan, bir türlü yakalanmak bilmeyen Don Juan tipi. Mistik yanı kuvvetlidir, aşkın formalitelerine bayılır. Kadınlar onun peşinde koşarlar.
Kadın
Kendini çok çabuk teslim eder. Ateşlidir. Ahlâk anlayışı toplumunkine uymayabilir, ama bağlandığı zaman herşeyiyle kendini verir.

Burçlar ve Cinsellik. Burcunuza göre Cinsellik. Burcunuza göre cinsel yaşam.