Oğlak Burcu 2019

Oğlak Burcu 2019

Oğlak Burcu 2019

Oğlak Burcu 2019 Falı

2019 yılında Uranüs size kendinizi yenileme olanağı sunarken Satürn’ün konumu engeller oluşturuyor. Bu etki altında yeni görüş ve düşüncelere karşı kendinizi kapatabilirsiniz. Aslında bu yıl yakın çevreniz ile kuracağınız iletişim ve kariyer aşamasında alacağınız eğitim size çok şey kazandırabilir. Enerjinizi olumlu kullanarak yüksek konsantrasyon ve araştırma gerektiren çalışmalara yönelebilirsiniz.

9-26 Mart arası kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklardan yararlanabilir ve etrafınız ile kuracağınız iletişimle çok şey kazanabilirsiniz. Nisan ayında hobilerinizle ilgilenebilir ve değişik alanlarda kendinizi geliştirme olanağı bulabilirsiniz. 15 Haziran - 5 Temmuz arası işinizde kendinizi geliştirebilir ve yeni teknik beceriler edinebilirsiniz. 2-26 Ağustos arası işiniz ile ilgili seminerlere katılabilir, kültürel anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklardan yararlanabilirsiniz. Eğitim amaçlı yolculuklar yapabilir ve hayatınıza yenilikler katabilirsiniz.

29 Ekim - 16 Kasım arası ufkunuzu aydınlatacak olanaklardan yararlanabilir ve size ışık tutacak kişiler ile temasa geçebilirsiniz. Evrensel konulara ilgi duyabilir, insancıl amaçlar için çalışan gruplara katılabilir ve arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Aralık ayında sezgilerinizde artış söz konusu... Hislerinize güvenerek hareket edebilir ve birçok şeyi öncesinde algılayabilirsiniz. Bu dönemde rüyalarınız sizin için iyi bir yol gösterici olabilir. Aralık ayında aldığınız kozmik enerji ile yeni şeyler öğrenebilir ve kendinizi çok iyi ifade edebilirsiniz.

AİLE

Siz Oğlak’lar ailenize düşkün insanlarsınız. Zaman ve koşullar değişse de siz ailenizden kopmaz uzaklaşmazsınız. 2019 yılının bahar aylarında uzun süre Koç burcunda hareket edecek olan Venüs aile ile ilgili mutluluk verici gelişmelere dikkat çekiyor. Bu etki altında ailenizin her konuda desteğini alabilir ve aile büyükleriniz ile iyi anlaşabilirsiniz. Ailenizden aldığınız destek ile kalıcı değerlere yatırım yapabilir ve yeni çıkış yolları bulabilirsiniz. Bekarsanız aile dostlarınızın tanıştıracağı ya da ailenizin beğeneceği biri ile yeni ilişki başlatabilirsiniz.

2. ve 3. on günlük dönemde doğan evliler eşlerinin aileleri ile olan ilişkilerinde dikkatli olmalılar. Baskı unsuru oluşturan gelişmeler ve anlaşmazlıklar söz konusu... Yine aynı dönemde doğanlar kardeşleri ile olan ilişkilerinde de dikkatli olmalılar. Değişen koşullar ilişkilerin boyutunu da değiştirebilir. Eylül ayında Satürn ile Uranüs’ün oluşturacağı karşıt açı bazı sorunlara neden olabilir. Düşünce farklılıkları, anlaşmazlıklar ve inatlaşmalar söz konusu...

Ocak ayında kardeş ve komşu gibi yakın çevrenizde bulunanlar ile iyi anlaşabilir ve mutluluk duyacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. 3 Şubat - 4 Mart arası aileyi mutlu edici gelişmeler yaşayabilir ve aile fertleri ile dayanışma içinde olabilirsiniz. 9-26 Mart arası yakın çevrenizde bulunanlar ile ilgilenebilir, çok sayıda telefon görüşmesi ve kısa yolculular yapabilirsiniz.

5 Mart - 12 Nisan arası Venüs’ün ters hareketi ev ve aile ile ilgili göz ardı edilen bir durumu ortaya çıkararak sizi uğraştırabilir. Bu etki altında uzun süredir sizi uğraştıran ailevi bir duruma çözüm bulabilir ve aile büyükleri ile olan ilişkinizi yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. 26 Mart - 9 Nisan arası ev ve aile ile ilgili işler fazlasıyla zamanınızı alabilir. Bu dönemde vereceğiniz kararlarda ailenizin fikrine ihtiyaç duyabilirsiniz.

22 Nisan - 31 Mayıs arası Mars’ın konumu ev ve aile ile ilgili sıkıntı verici durumlara işaret ediyor. Eve ait yorucu işler, aile içi anlaşmazlıklar ve aile büyükleri ile ilgili sorunlar söz konusu... 10 - 30 Nisan arası çocuklarınızla ilgilenme gereği duyabilirsiniz. 1 Haziran -12 Temmuz arası çocuklarınızla ilgili konular da ve toplumsal ilişkilerde zorlanabilirsiniz. 12 Temmuz - 25 Ağustos arası dayı, hala, teyze, amca gibi yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Anlaşmazlıklar, tartışmalar ve ilişkileri olumsuz etkileyebilecek durumlar söz konusu...

25 Ağustos - 16 Ekim arası Mars’ın konumu evli olanları eşleri ile olan ilişkilerinde zorlayabilir. Karşı taraftan kaynaklanan sorunlar ile uğraşabilir ve farkında olmadan kendinizi tartışmaların içinde bulabilirsiniz. 11 - 28 Ekim arası işteki koşuşturmaca nedeniyle ailenize zaman ayırmakta zorlanabilir ve sorumluluklarınızı es geçebilirsiniz. Yılın son aylarında ilginiz başka alanlara kayarken aile ilişkileriniz bu durumdan olumsuz etkilenebilir.

ARKADAŞLIK

Sizler son derece güvenilir ve bağlı bir arkadaş olur, yüzeysel sıradan ilişkiler kurmaz ve kalıcı dostluklar istersiniz. 2019 yılında aldığınız kozmik enerji ile etrafınızdaki kişiler kuşku ile yaklaşabilirsiniz. Uranüs’ün etkisi ile yakın çevre ilişkilerinizde değişen koşullar ilişkilerinizin boyutunu da değiştirecektir. Satürn’ün etkisi ile sizden yaşça büyük bilgili ve deneyim sahibi yeni dostlar edinebilirsiniz.

Ocak ayında etrafınızda bulunan kişiler ile güzel ilişkiler içinde olacak ve mutluluk duyacağınız ilişkiler yaşayacaksınız. 9-26 Mart arası etrafınızla iletişim içinde olacak ve yakın çevrenizde tanışacağınız yeni arkadaşlar edineceksiniz. Bu dönemde arkadaşlarınızla birlikte gezip eğlenebilir ve düşüncelerinizi birbirinizle paylaşabilirsiniz. 26 Mart - 12 Nisan arası eve ait işler ve aile ile ilgili sorunlar arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir.

22 Nisan - 31 Mayıs arası arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz aileniz ile olan ilişkinizde sorunlara neden olabilir. 7 Haziran - 4 Temmuz arası birlikte gezip eğlenebilir ve yaşamın farklı zevklerini tadabilirsiniz. Temmuz ayında arkadaşlarınızdan aldığınız öneriler ile işinizde yeni teknikler geliştirebilirsiniz. 12 Temmuz - 25 Ağustos arası iş yerinizdeki arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Mars’ın etkisi ile anlaşmazlıklar ve tartışmalar yaşanabilir.

2 - 25 Ağustos arası katılacağınız fuar ve seminer gibi yerlerde, yapacağınız uzun yolculuklarda, üniversite ve eğitim kurumlarının çevrelerinde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Eylül ayında işteki yoğunluk nedeni ile arkadaşlarınıza zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. 20 Eylül - 15 Ekim arası gideceğiniz gezilerde, katılacağınız seminer ve fuar gibi yerlerde tanışacağınız bir arkadaşınız size düşünceleri ile ışık tutarak önünüzü açabilir. 29 Ekim - 16 Kasım arası yeni arkadaş gruplarına katılabilir, arkadaş toplantılarına zaman ayırabilir ve arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

9 Kasım - 2 Aralık döneminde arkadaşlarınızla birlikte çeşitli kültürel etkinliklere katılabilir ve arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz. Bu dönemde arkadaş çevrenizden aldığınız destek ile yeni çıkış yolları bulabilirsiniz. 17 Kasım - 5 Aralık döneminde düşüncelerinizdeki karışıklık ilişkilerinizde engeller oluşturabilir. Aralık ayında kendinizi çok iyi ifade edebilir ve iletişime açık olmakla yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Oğlak Burcu Günlük

Oğlak Burcu 2019 - Oğlak Burcu 2019 Falı