Balık Burcu 2019 Eğitim

Balık Burcu 2019 Eğitim

Balık Burcu 2019 Eğitim

EĞİTİM

2019 yılında Kova burcunda hareket eden Jüpiter’in etkisi ile hayal dünyasında yaşayabilirsiniz. Geçmişi fazlasıyla düşünebilir ve derslerinize odaklanmakta güçlük çekebilirsiniz. Burcunuzda bulunan Uranüs’ün etkisi ile her şeye daha farklı açıdan bakabilir ve değişik amaçlar peşinde koşabilirsiniz. Başarılı olmak için her şeyden önce disiplinli olmalı ve hiçbir şeyi şansa bırakmamalısınız.

Ocak ayında düşüncelerinizdeki karışıklık ve fazla hayale kapılmanız başarı grafiğinizi aşağı çekebilir. 1-15 Şubat arası mesleki projeler geliştirebilir, grup çalışmalarında başarılı olabilir ve arkadaşlarınızın yardımını alabilirsiniz. 15 Şubat - 8 Mart arası yine düşüncelerinizde karışıklık söz konusu... Geçmişi fazla düşünebilir ve hayal dünyasında yaşayabilirsiniz.

8 - 25 Mart arası burcunuzda hareket eden Merkür zihinsel faaliyetlerinizi arttırıyor ve başarıyı sizin için kolaylaştırıyor. 10 - 30 Nisan arası Merkür’den olumlu etki alıyorsunuz. Bu dönemde sorunlarınızın çözümü için kardeşlerinizin veya yakın çevrenizde bulunan kişilerin yardımını alabilir, düşüncelerinizi kolaylıkla ifade edebilir ve başarılı sunumlar yapabilirsiniz. 1-13 Mayıs arası ilginiz başka alanlara kayarken başarı grafiğinizde düşüş gözlemlenebilir.

13-31 Mayıs arası Merkür’ün ters hareketi sizi zorlayabilir. Bu dönemde başarılı olmak için derslerinize gereken zamanı ayırmalı, başka şeyler ile ilgilenmemeli ve daha disiplinli çalışmalısınız. 1-14 Haziran arası Merkür’den olumlu etki alıyorsunuz. Düşüncelerinizi çok iyi ifade edebilir ve sınavlarda başarılı olabilirsiniz. 14 Haziran - 5 Temmuz arası aldığınız kozmik enerji sizi zorlayabilir. En iyisi dinlenmelisiniz. 5-17 Temmuz arası yaratıcı düşünce gücü gerektiren çalışmalarda başarılı olabilir ve sanatsal faaliyetlere ilgi duyabilirsiniz. Bu dönemde yaz okullarından yararlanabilir ve bütünlemeye kalmış derslerinize çalışabilirsiniz.

17 Temmuz - 2 Ağustos arası detay gerektiren çalışmalarda başarılı olabilir ve mesleki alanda kendinizi geliştirme olanağı bulabilirsiniz. Kurs ve seminerlere katılarak bilginizi artırabilirsiniz. Ağustos ve Eylül aylarında ayında Merkür’ün karşıt konumu ve ters hareketi sinirsel gerilim oluştururken, konsantrasyonunuzu azaltabilir. En iyisi iyice dinlenmeli ve kendinizi ilerideki dönem için hazırlamalısınız. Ekim ayında ise ilginiz başka alanlara kayabilir. Başarılı olmak için başka şeyler ile ilgilenmemeli ve daha disiplinli çalışmalısınız.

28 Ekim - 17 Kasım arası yüksek eğitimde başarılı olabilir ve ideallerinizi gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz. Bu dönemde akademik alanda başarılı adımlar atabilir ve ufkunuzu aydınlatacak olanaklardan yararlanabilirsiniz. 17 Kasım - 5 Aralık döneminde Merkür’ün konumu sizi zorlayabilir. Aralık ayında Merkür’den olumlu etki alıyorsunuz. Mesleki alanda kendinizi geliştirebilir ve atılımda bulunarak istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. Yılın son günlerinde yarım kalmış ödevlerinizi tamamlayabilir, mesleki projelerinizi yeniden gözden geçirebilir ve takıldığınız konularda arkadaşlarınızın yardımını alabilirsiniz. 2019 yılında başarılı olmak için zamanı iyi değerlendirmeli ve düzenli disiplinli çalışmalısınız. Vaktinizi çalan ve çalışmanıza engel olan arkadaşlarınızdan uzak durmalı, fazla hayale kapılmamalı ve başarıyı şansa bırakmamalısınız.

Balık Burcu 2019 Eğitim - Balık Burcu 2019 Eğitim Falı