Yay Burcu Kadını Aşk

Yay Burcu Kadını Aşk

Yay Burcu Kadını Aşk

NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?

Yay burcu kadını yanında rahat olacağı, istediğini yapan, ruh haline göre uyum sağlayan, fazla ilgi göstermeyen, özgür hareket etmesine imkan tanıyan biri ile ilişki yaşamak ister. Bu şekilde kendisini iyi hissettiği bir partner karşısında ilişki geliştirir.

İsteklerine cevap vermeyen biri ile mutlu olmaz ve o partnerle baş başa kalmak istemeyebilir. Bu nedenle onu bir ilişkide bir partner olarak yanınızda görmek istiyorsanız mutlaka belitilen kriterleri davranışlarınızla göstermeye çalışmalısınız. Böylece sizinle birlikte ilişki yaşamaya yanaşabilir ve güzel duygular hissetmenizi sağlayabilir.

Yay burcu kadını üzerine fazla gidilmesini istemez. Yaptıklarına müdahele edilmesine tahammül etmez. Onunla birlikte olacak partnerin tahammül sahibi biri olması gerekmektedir. Aski takdirde uyum sorunu yaşayabilir ve tepkilerini dışa yansıtmakta kontrollü davranmayabilir.

İLİŞKİDE SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ YÖNLER

İnce ruhlu, romantizmi yaşayabileceği bir erkekle mutlu olur, tercihini genelde bu yönde kullanmaya çalışır. Duygularını gizleyen erkeklerden hoşlanmaz ve davranışlarını samimi bulmayan bir partnerle ilişkisini bir üst seviyeye taşımaz, bu şekilde gelişen bir ilişkiyi sürdürmez.

Farklı yerleri keşfetmekten ve bu konuda ona olanak tanıyan kişilerin yanında bulunmaktan mutluluk duyar, zamanını onlarla birlikte geçirmeye çalışır. Sürekli tekrarlanan paylaşımlardan hoşlanmaz. Ruhunun sıkılmaması için yenilik içinde olmak ister. Bu şekilde davranılmasından hoşnut kalabilir.

Değerli hediyelerden; özellikle takı, mum, tatil gibi hediyelerden hoşlanır. Seyehate çıkmaktan keyif duyar. Bu yönde paylaşım içinde olmanız hoşuna gidecektir.

İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ

Üzerine aldıkları sorumlulukları kusursuz yerine getirir. Partnerinin sevgisini kazanmaya çalışır. Yapmacık davranışlardan olabildiğince uzak durur, kafasına takılan sorunları hiç çekinmeden dile getirir ve çözümler sunar. Bu durum ilişkisinde şeffaf olmasını sağlar.

Açık sözlü davranır, ilişkilerinde davranışlarını gizleyen bir eda içinde olmadığında partnerine yakın olur. Fedakar bir tutum içinde hareket eder, ilişkisine zaman ayırır. Hareketli oluşu, sürekli yeni ortamlara girmesini, partnerinin sıkılmasını engeller. Samimi ve sıcak kanlı oluşu ilişkisine uyum sağlamasını kolaylaştırır.

Çok değişkendir. Yerine ve ortamına göre hareket eden bir yapısı vardır. Düşünceleri ve davranışları sabit değildir. Eleştirilere, söylenenlere açık ve tahammüllü bir yanı vardır.

İDEAL SEVGİLİLER KİMLER?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Sizi mutluluğa götürecek en ideal adah İkizler burcu partneridir. İkizler burcunda doğmuş kişiler, uzun süreli bir ilişkinin varlığını hissetmenizi sağlayabilir. O yüzden isteklerinizi karşılayabilmeniz ve sorunsuz bir ilişki içinde kalmanız İkizler burcuna şans ve fırsat tanımanıza bağlı. Böylece bazı aksilikler yaşamanız zorlaşabilir.

Macera yaşayacağı burç: Başak burçları ile yaşayacağınız bir ilişki, eğlenceli, maceralı günler ve mutlu anlar yaşamanızı sağlayabilir. Sosyal yaşamınızın aktif hale gelmesi başak burçlarıyla yaşayacağınız paylaşımlarla söz konusu olabilir.

Aradığı cinsel partner: Karşı cinsle yakın temas içinde bulunmayı ve ilişkinizde cinselliğin sorunsuz paylaşılmasını istiyorsanız mutlaka Koç burcundan biri ile ilişki geliştirmeye çalışmalısınız. Koç burçları ile cinsel mutluluğa ulaşmanız mümkündür.

Yay Burcu Kadını Aşk. Yay Burcu kadınının aşk hayatı. Yay Burcu kadını nasıl aşık edilir?