Yay Burcu Erkeği Aşk

Yay Burcu Erkeği Aşk

Yay Burcu Erkeği Aşk

NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?

Yay burcu erkeği her ortamda ona ayak uyduran, ilgisini dengeleyen, seviyeli ve olgun davranan, değişime açık, hayatı renkli ve maceralı yaşamayı seven bir partnerle ilişki kurmaya çalışır.

İlişki yaşayacağı partnerin sürekli aynı oranda ilgi ve değer vermesini istemez; partnerinin paylaşımlarını hızlı yaşamamasını, sınırlı bir paylaşım içinde ilişkisini geliştirmesini daha uygun bulur. Böylece p kişiyi ayakta tutabilir ve uzun bir süre devam ettirebilir. Aksi halde o ilişkide partner olarak size eşlik etmeyebilir. Çünkü isteklerine hemen ulaşması, ona her şeyi kısa sürede yaşatan bir partnerden çabuk bıkmasına neden olur. Bu durum yaşadığı ilişkiyi uzun süre devam ettirme olasılığını ortadan kaldırır. Hayatınızda uzun süreli kalmasını istiyorsanız hem davranışlarınızda, hem de paylaşımlarınızda dengeleyici ve sınırlayıcı olun.

İLİŞKİDE SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ YÖNLER

Sadeliğe önem verir. Merak duygusunu pekiştiren insanlarla vakit geçirmekten hoşlanır; her türlü fikir ve düşünceye açık olan, tutucu olmayan insanlarla birlikte olmaktan ve paylaşımlar yaşamaktan mutlu olur.

Eğlenmekten hoşlanır, yemeğe düşkündür, değişik mönüler denemek her zaman cazip gelir. Doğaya düşkündür. Söylemlerinin reddedilmesinden hoşlanmaz. Partnerinin onu dinlemesini, saygı duymasını, koşulsuz olarak haklı olduğunu görmesini ister.

Hediye olarak tatil, kitap, koku, sinema, gezi, konser bileti v.b gibi hediyelerden hoşlanır, keşfetme duygusundan zevk alır.

İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ

Espri anlayışı ile partnerinin dikkatini üstüne çeker, olaylara farklı yaklaşım tarzı sunması ilgi çekicidir, ciddiye aldığı kişileri her konuda önemser, söylemlerini yerine getirir. Fedakarlık boyutunda üstüne düşeni yapar, yapamayacağı işleri dürüstçe söyler, bu durum onu ilişkide samimi gösterir.

Partnerinin sıkılmasını istemez, onun için her zaman değişik ortamların içine girer. Düşünceli ve anlayışlıdır, sevdiği kişiyi hiçbir zaman zor duruma düşürmez, elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır, olanaklarını kullanmakta çekinmez, paylaşımlarında esirgeyen bir yapısı yoktur.

Zaman zaman sakin oluşu partnerine huzur verir ve güvende hissetmesini sağlar. Kimi zaman ani çıkışlarda da bulunabilir, bunu kestirmek zordur, dengesiz ve değişken bir ruh hali içinde ilişkisini yaşar.

İDEAL SEVGİLİLER KİMLER?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Aslan burcunda doğmuş kişilerle uzun soluklu bir ilişki yaşama ihtimaliniz söz konusu olabilir. Aslan burcunun da tıpkı size özgü ortak özelliklerinin olması bir ilişkide uyum sorunu yaşamanızın zor olacağını gösteriyor. Uzun soluklu bir ilişki yaşama ihtimaliniz mümkün olabilir. Deneyim yaşayarak görebilirsiniz.

Macera yaşayacağı burç: İlişkinizin güzel geçmesi ve paylaşımlarınızda sorun yaşamamanız için mutlaka size uyum sağlayan ve itiraz edemeyecek bir partnerle ilişki yaşamanız gerekir. Bu isteğinizin Balık burcuyla geçireceğiniz zaman dilimiyle mümkün olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Aradığı cinsel partner: Partnerinizle yakın temas içinde bulunmayı ve ilişkinizde cinselliğin halim olmasını istiyorsanız Yay burcuyla ilişki yaşamaya öncelik verin. Yay burcuyla cinsel anlamda paylaşım yaşamanız kolay olabilir ve geçireceğiniz zaman dilimi içinde mutlu olabilirsiniz.

Yay Burcu Erkeği Aşk. Yay Burcu erkeğinin aşk hayatı. Yay Burcu erkeği nasıl aşık edilir?