Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeği

Yay Erkeği

İdealist, Sevecen, İyimser Bir Romantik

Yay erkeği büyük bir sporcu, kumarbaz, filozof ve maceraperesttir. Gezegenlerin en büyüğü olan yönetici Jüpiter'in etkisinde olan birisinden de küçük şeyler beklenemez. Hayat enerjileri gözlerinden fışkıran Yaylar'ın bakışları kışkırtıcı, eylemleri aktif olur. Tüm hareketli hallerine rağmen, içlerinde çok sakindirler. Evi yanarken itfaiye gelene kadar, yarım çayını yudumlayan, deprem sırasında herkes kaçışırken futbol maçını izlemeye devam eden Yay erkekleri, sayıca çok fazladır. Neşelerini süreli muhafaza eden tavırlarıyla bu zor anlarda çevreden garipsenerek izlenirler.

Başkasından dinlendiğinde o kadar eğlenceli bulunmayan hikayeler, bir Yay tarafından anlatıldığında çok komik bir sahneye bürünüverir. Kendi anlatırken kahkahalara boğulur, kızarır ve kendini komik hallere düşürür. Onunla yaşamak eğlencelidir. Sıkıntılı zamanlarınızda, bir Yay erkeği yanınızda ise tüm kötülüklerin yok olduğuna şahit olabilirsiniz. Onlar sizi, pozitif yaklaşımları ile iyileştirebilir. Ancak başkalarına hayrı çok olan Yaylar'ın, verdikleri sözü tutamamaları yüzünden kendi yaşam dengeleri kolaylıkla bozulabilir, yüzeysel bir yaşam sürebilirler.

Esprili, dışa dönük yakışıklı Yay erkeği, kadınlara çok düşkündür. Karşı cins ile birlikte olmaktan, değişik ortamlara girmekten zevk alır. Ruhundaki çocuksu romantizm ile yaşadığı heyecan verici hikayeleri, kadınları kolayca fethetmeye yeter. O çok çapkındır. Başına gelecek en korkunç olay; bir yere ve bir insana bağlanmaktır. Bu düşünceleri, uzun süre birisine bağlanmasını engeller. Onu yanınızda tutmanın en iyi yolu, özgürlüğünü kısıtlamadan, ihtiyacı olan boş alanı bırakmaktır. Bu durumda mükemmel bir eş, arkadaş olur. Eşi, onu, herkese karşı içten, kurgusuz ve plansız hareketlerinden dolayı düşüncesiz görebilir. Üstelik aynı anda birçok konuyla ilgilenen Yay erkeği sevgilileri tarafından ilgisiz de bulunabilir. Çoğunlukla ilgisiz ve çocukça davranır. Eşiyle katılması gereken bir partiyi, sevgilisinden ayrılmış bir arkadaşını teselli etmek için düşünmeden terk edebilir.

Yay Burcu Erkeği. Yay Burcu erkeğinin özellikleri. Yay Burcu erkeği nelerden hoşlanır, nasıl etkilenir, aşk, Yay Burcu erkeğini etkilemenin yolları.