Yay Burcu Aşk » Yay Burcunun Aşk Hayatı, Uyumu ve 2019 İlişki Yorumu

Yay Burcu Aşk » Yay Burcunun Aşk Hayatı, Uyumu ve 2019 İlişki Yorumu

Yay Burcu Aşk » Yay Burcunun Aşk Hayatı, Uyumu ve 2019 İlişki Yorumu

Aşk ve Evlilik

Cesur Yaylar etraflarına enerji ve heyecan saçarlar.

Kalp meselelerine gelince; Yay, kendini aşkına adar ve düşüncelerini açıkça belirtmekte hiç zorlanmazlar. Cesur ve çapkındır. Beğendiğini elde edene kadar uğraşır, bundan da zevk alır. İlişki yerine oturduktan sonra duygularını saklamak onlar için oldukça güçtür. Kesin olan bir şey vardır; o da eşiniz bir Yay ise, hayatın asla sıradan olmayacağıdır. Sıcakkanlı, ateşli ve romantiktir; flört, doğasında vardır. Müthiş cazibesinden etkilenip davetini kabul etmenizin fazla uzun süremeyeceğine emin olabilirsiniz.

Genellikle sağlıklı bir seks hayatları vardır. Onunla bir yatak macerası gerçekten etkileyici bir deneyim olabilir. Yay burcu insanını sıkboğaz etmek, yapacağınız son iş olmalıdır; çünkü hazır olana dek sıkıştırılmaktan hoşlanmazlar. İlişkiyi, zorlama olmaksızın uygun bir denge üzerine kurmak isterler. Mantık ve fizik güçleriyle partnerlerini etkiler, hayatı renkli kılarlar.

EVLİLİK YAŞAMI

Ufak detaylarla uüraşmaktan hoşlanmazlar.

Yay burcu için evlilik, duygusal bir macera ve keşiftir. Bu heyecanın bittiği yerde problemler oluşmaya başlayabilir. Sadakatte güvenilir sayılmazlar. Her işi birlikte yapmaktan çok, eşlerine başka ilgi alanları bulmaya teşvik ederler; fakat bu, çoğu zaman kıskançlık krizlerine yol açabilir. Gerçekleştirmek istedikleri hayalleri vardır. İstedikleri olmadığı zaman, yaşadıkları hayal kırıklıklarında eşlerinin yardımcı olmasını beklerler. Yay kadınları, çocuk sahibi olmayı severler. Eşlerine bağımlı olmaktan hoşlanmaz, kişiliklerinden taviz vermezler. Yay erkekleri ise doğru kadını buldukları takdirde kendilerini evlilik masasına ancak geç yaşlarda büyük bir çoşkuyla atarlar. Evliliği, bir bakıma mutluluklarının garantisi olarak görürler. Ama heyecanları bitince (ki mutlaka biter) hobileri ile başbaşa kalırlar. İlişkilerin daha kuvvetlenmesi için partnerin ihtiyaçlarını ön planda tutmak yeterli olacaktır.

GRUPLARARASI İLİŞKİLER

Ateş grubu ile Yay uyumlu beraberlikler gösterir. Heyecanlı bir ilişkileri vardır. Aynı ihtirası ve iyimserliği paylaşırlar. Hayat dolu ve insanı her konuda teşvik eden Hava grubu ile düşüncelerini tartışmaktan hoşlanan filozof Yay, başarılı bir ikili oluşturabilir. Yay, ihtiyatlı Toprak grubunu fazla detaycı ve duyarsız bulabilir. Uzun vadede bu tür bir beraberlik, uzlaşma olmadığı takdirde sorun çıkartabilir. Su grubu, hırslı sayılsa da içe dönük yapıları gereği, Yay için çok kısıtlayıcı olabilir.

Yay Burcu Aşk. Yay Burcu nasıl aşık olur? Yay Burcu aşk ve evlilik.