Balık Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Balık Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Balık Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

GİYİM STİLİ

Balıkların imajı romantiktir.

Erkek Balıklar kadife ceketler giymekten hoşlanırken kadınları ise modaevlerinden çıkmış nostaljik tarzları tercih ederler. Özel günler için gardroplarında antika birkaç parça kıyafetleri mutlaka bulundurmak isterler. Yumuşak, tenlerine batmayan, etnik görünüşlü kumaşlardan kıyafetler seçerler.

Pelerinler, enteresan şapkalar, üzerleri balık figürlü dizaynlar adeta Orta Çağ'ı andıran bir stil Balıkların hoşuna gider. Denizi çağrıştıran her rengi kıyafetlerinde kullanırlar.

VÜCUT

Günlük yaşantıdan uzak, hayaller içinde dalgın bir şekilde yürüyenlerin, genelde Balık burcundan oldukları söylenir.

Pozitif düşüncelerle dolu, hayatın stresinden uzak yaşamayı isterler. Balık burcu ayakları temsil ettiği için, bekleme pozisyonlarında sürekli ayaklarıyla oynarlar. Genelde ayaklarını çapraz tutarlar. Vücutlarına çok önem vermeyen Balıklar kilo alma problemleriyle sürekli karşı karşıya gelirler. Kilolarına rağmen vücutlarını çok dengeli kullanıp Zodyak'ın en iyi dansçıları seçilirler. Yaratıcılıklarını yeni dans figürleri oluşturmak için kullanırlar.

YÜZ YAPISI

Gür saçlarını dağınık şekilde bırakmaktan hoşlanırlar.

Genelde kıvırcık veya dalgalı saçları, koyu kumral, kestane rengi olabilir. Balıkların gözleri ön plandadır. Gerek bakışlarıyla gerek gözlerinin büyüklüğü ve uzun kirpikleriyle hemen dikkati çekerler. Akrepler'in aksine bakışları son derece yumuşaktır. Karşısındakini dinlerken göz ifadeleriyle konuşurlar. Genellikle göz kapakları, gözlerinin üzerine düşük olur. Hafif topluca olan yüzlerindeki uzuvlar o kadar dengeli oturmuştur ki burun, ağız, kaşlar son derece simetriktir. Kemerli bir burun dikkat çekebilir. Bu, onlara eski Yunan heykellerinde bulunan nostaljik bir güzellik katar.

Balık Burcunu nasıl tanırsınız? Balık Burcunu tanıyın.Balık Burcu kadını ve erkeğini tanımanın yolları.