Balık Burcu Kadını Aşk

Balık Burcu Kadını Aşk

Balık Burcu Kadını Aşk

NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?

Balık burcu kadını kendisine bağlı olan ve koşulsuz seven bir partnerle ilişkiye başlamak ister. Duygusal bir yapıya sahip olması nedeniyle duygularını önemseyen, gösterdiği ilgiye ve sadakate aynı oranda cevap veren bir partnerle ilişkisini sürdürür. Bu şekilde ona yaklaşan, davranan biri ile çok iyi geçinir ve onunla ilişki yaşamaya başlar. Bu yüzden ilişki yaşamaya karar vereceği kişinin, sevgisini her ortamda hissettirmesi gerekir. Aksi takdirde ilişkiye başlamaz ve o kişinin kendisini mutlu edemeyeceğini düşünür.

İyimser ve esnek tavırlar karşısında katı ve sert tavırlarla karşılaşmak istemez, bu şekilde gelişen bir ilişkiyi sürdürmeye yanaşmaz. Partnerinin aynı zamanda uyumlu, uysal ve her konuda anlayışlı biri olmasını ister. Asla bu özelliklerin dışında hareket edilmesini istemez. İsteklerine cevap verildiği sürece ilişkiye bağlı kalır ve partnerini mutlu etmeye çalışır.

İLİŞKİDE SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ YÖNLER

Doğal ve samimi yaklaşan erkeklerden hoşlanır, koruyucu duygusunu hissettiren kişiye hayatını feda eder. Kırıldığında ise kolay bağışlasa da hiçbir zaman yaşadıklarını unutmaz, bu yüzden ona yaklaşan erkeklerin hata yapmamaya özen göstermesi lazım. Aksi halde mutlu bir beraberlik ortaya çıkmaz.

O, her erkeğe uyum sağlamaya çalışır. Ancak ona uyum sağlamayan erkeğe tahammül etse de, zaman içinde kırıcı olmamak için onunla ilgili duygu ve düşüncelerini açık bir şekilde dile getirmez, o yüzden soğuk davranışlar sergileyerek mesaj vermeye çalışır.

Hediye olarak; aşk üzerine yazılmış şiir kitapları, roman, çiçek, güzel sözlü kartlar, yüzük vb hediyelerle gönlünü hoş edebilirsiniz.

İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ

Her daim ilgisini belli eder, partnerini denetim altına alır ve her ortamda ona sahip çıkar, kimseye laf ettirmez. Sevdiği kişinin sözünden çıkmaz, iyi bir dinleyicidir, asla kimseye saygısızlık etmez, farklı görüşler karşısında kalsa da tahammül gösterir.

Partnerini, çoğu kez kendisinden önce düşünür, ilişkisine sahip çıkar. Başkalarının söylemlerine kulak asmaz. Kırıcı olmamak için dikkat eder, partnerinin zor duruma düşmesine dayanamaz, çok çabuk gözyaşı döker, dert ortağı olur. Kandırmaz, gerçekçi olamaya çalışır. Partnerine eziyet etse de çok çabuk pişman olur, yaptıklarını telafi etmeye çalışır.

İDEAL SEVGİLİLER KİMLER?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Beraberlik yaşayacağınız ilişkinin kısa sürmesini istemiyorsanız Akrep burcundan bir partnerle ilişki yaşamaya çalışabilirsiniz.

Her ikinizin de duygusal ve birbirinizi daha iyi anlayacak özelliklere sahip olmanız bazı sorunları yaşayamayacağınızı gösteriyor. Bu durum uzun süreli bir ilişkiyi ortaya çıkarabilir.

Macera yaşayacağı burç: Maceradan büyük bir keyif almamanıza karşı hayatı eğlenceli ve macera dolu yaşamayı arzuluyorsanız zamanınızı ikizler burcuyla geçirmeye çalışın. Böylece monoton ve sakin bir hayattan uzak kalabilirsiniz.

Aradığı cinsel partner: Cinsel yönden mutluluğu Koç burcuna mensup bir partner ile yakalayabilirsiniz. Koç burcunun cinselliğe olan düşkünlüğü, cinsel isteklerinize cevap almakya sorun yaşamayacağınızı ve mutlu olmanızın söz konusu olacağını gösteriyor.

Balık Burcu Kadını Aşk. Balık Burcu kadınının aşk hayatı. Balık Burcu kadını nasıl aşık edilir?