Balık Burcu Kadını

Balık Burcu Kadını

Balık Burcu Kadını

Balık Kadını

Balık kadınının duyguları çok büyük bir hızla değişir. Çok mutlu göründüğü bir an küçük bir şey yüzünden mahzunlaşabilir. Nedenini de mümkün olduğunca belli etmemeye çalışır. Zamanla su gibi nereye akacağı belli olmayan duygularına uyum sağlamayı öğrenebilir. Bu, duygularını kontrol altına alma anlamına gelmez. Olayları kendi akışına bırakanlara çok rastlanır.

İş yaşamında görevine hevesle bağlanır, çalıştığı ortama neşe ve ilham kaynağı olur. Çoğu Balık kadını her türlü acıyı ve kederi güler yüzle karşılayıp "Ben bu dünyaya üzülmeye değil başarılı olmaya ve zevk almaya geldim, acı çekmeye değil" şeklinde tepki gösterir ve işine tam bir bağlılıkla devam eder. Özellikle sanatın her dalına yatkındır. Estetikle ilgili her alana ilgi duyar. Evine bakıldığında sanatçı ruhunun yansımaları hemen farkedilecektir. Oldukça konukseverdir. Kaliteyi sevdiği için konukları için en iyisini yapmayı sever. Kendi hazırladığı şeyleri, konuklarına sunmaktan büyük zevk alır.

Karşı cinsle ilişkilerinde karamsar yapılarından kaynaklanan bir ürkeklik olabilir. Kendisini koruyacak, dış dünyanın kötülüklerinden uzak tutacak ve en önemlisi çok sevecek bir eş ister. Hayal gücü kuvvetlidir. Yoğun duygularına hitap edecek, peri masalını andıran bir aşk arayışı içindedir. Bu sevimli, sevecen kadın ürkek bir tavşan gibi görünse de zamanı geldiğinde tavşan kız olmayı da bilir. O aşk için yaratılmıştır. Erkeğini mutlu etmek için her şeyi yapabilir. Gelişmiş bir erotizm anlayışı vardır. Bencil değildir. Onun için mutluluk bir yansımadır. Karşısındakini mutlu ettiği zaman kendisi de mutlu olur. Evlenip güvenli bir yuvaya sahip olmaktan ve çocuklarıyla ilgilenmekten zevk duyar.

Sevgi dolu ve düşüncelidirler. Herkesi anlamaya çalışır, yardım eder. Karşılığında da kıymetlerinin bilinmesini bekler. Bulamadığında ise aşırı üzülebilir. Çok zengin bir iç dünyası vardır. Gerçekleri burada, kendi yorumlarıyla harmanlar. Genelde gerçeklerden uzaklaşabilir, olayları kendi cephesinden yorumlamayı sever. Düşündüklerini, ölçüp biçmeden doğru kabul etmeleri mümkündür. Bu da dış dünyayla aralarında bazen engel oluşturabilir. Ama zevkli ve renkli bir kişiliğiyle dış dünyaya bağlıdır. Arada kopuşlar yaşasa da çabuk toparlanır. Dost canlısı ve neşelidir. Seyahat etmek, paylaşmak, hayal kurmak ona iyi gelir.

Duygularını paylaşacak birilerinin olması çok önemlidir. Ağlamayı çok sever ve bunu bir rahatlama aracı olarak görür. Ağlamazsa yoğun duygularını kaldıramayacak ve hasta olacaktır.

Balık kadınları genelde, haritada Başak veya Merkür etkisi hakim olmadığı sürece, biraz dağınık olabilir ama dağınıklığın içinde bile bir estetik yaratmayı başaran hoş insanlarıdır.

Balık Burcu Kadını. Balık Burcu kadınının özellikleri. Balık Burcu kadını nelerden hoşlanır, nasıl etkilenir, aşk, Balık Burcu kadınını etkilemenin yolları.