Balık Burcu Erkeği Aşk

Balık Burcu Erkeği Aşk

Balık Burcu Erkeği Aşk

NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?

Balık burcu erkeği, bir partnerinin önce yaklaşımlarına göre, sonra da ne kadar kendisine bağlı olabileceğini düşünerek değerlendirir. İlgilendiği partnerin, duygularına cevap veren, uyumlu, sahiplenen, ilgisini esirgemeyen, sözü ile hareket eden biri olmasını ister.

Bu özelliklere sahip bir partnerle ilişki yaşamaya çalışır ve onunla mutluluğu yakalayacağını düşünür. Eğer duyguları ağır basmıyorsa ve ilişkide bağlılığın olmadığına kanat getirirse, o ilişkinin başlaması yönünde bir çaba içinde olmayacaktır. Hatta bu duyguyu yakalayacağı başka ilişkilere zaman ayırmaya çalışır.

Balık burcu erkeğinin partneriniz olmasını istiyorsanız ilişkinizde sadakat içinde hareket edin, sevginizle onu bağmaya çalışın. Böylece o da sizin dünyanın mutlu insanı olmanız için elinden geleni yapmaya çalışacaktır. Ayıracağı zamanla ve göstereceği değerle güzel bir ilişkinin yaşanmasına katkıda bulunur.

İLİŞKİDE SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ YÖNLER

Çıkarcı ve yerine göre harkeet etmeye çalışan kişilerden hoşlanmaz ve o karakterde birinden etkilenmez. Etkilendiği kişinin aynı zamanda ona koşulsuz inanması gerekir, yaptığı ve söylediği her söze güven duymalı ve onu asla ihmal etmeye çalışmamalıdır. Aksi takdirde etkilense de o kişinin uzun soluklu bir şekilde devam etmesi zor olur.

O anlaşmadığı kişilerden hoşlanamaz, zıtlaştığı kişilerle ilişki geliştirmeye çalışmaz. Zaman içinde kendisini mutlu hissedecek bir koşulun olmadığını anladığı anda yaşadığı ilişkiye fedakarlık yapmaya devam etmez.

Sadakat, huzur ve sevgi dolu bir yaklaşımdan hoşlanır. Müzik dinlemeyi sever, özellikle duygusal içerikli müzikleri tercih eder. En çok romantik ortamlarda dans etmeyi, baş başa kalmayı, yemek yemeyi, yürüyüş yapmayı, sohber etmeyi sever.

İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ

Sakin ve uyumlu oluşu partnerinin beğenisini kazanır. Her söylenene inanmaz, ilişkilerinde dürüst yaklaşım segiler, merhametlidir. Duyarlı olur,bir görev ya da sorumluluk verildiğinde asla itiraz etmez, çok kolay yönlendirilir. Sabırlıdır ve affedicidir, kendisine yapılan hayatı görür, ancak ilişkilerinde fedakar oluşu, bazı konularda sessiz davranmasını sağlar.

Olumlu olumsuz her eleştiriye açıktır, asla kendisi için söylenenlere sert çıkmaz. Verilen sözlere ya da isteklere karşı duyarlıdır. Üstüne düşenleri elinden geldiğince yapmaya çalışır. Her koşulda partnerini önemser. İçgüdüsel olarak çoğu zaman bir kadının nelerden hoşlandığını anlayarak ona göre hareket eder.

İDEAL SEVGİLİ KİM OLMALI?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Yaşadığınız ilişkinin güzel ve sorunsuz bir şekilde tam istediğiniz gibi delişmesini istiyorsanız mutlaka doğanıza uygun özelliklere sahip bir partnerle ilişki yaşamaya çalışmalısınız. Sizi anlayan ve kavrayan bir partnerle her daim uzun soluklu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Bu duyguyu ve ortamı en rahat başak burcu partneri yşatabilir. Bu yüzden tercihlerinizi başak burcundan yana kullanmanız mutlu olmanızı sağlayabilir.

Macera yaşayacağı burç: Sakin ve güzel bir hayat düşlemenize karşın en çok keyif alacağınız anlar genelde romantik ve huzur veren ortamlardır. O yüzden boğa burcu partneriyle birlikte vakit geçirmeye çalışın. Boğa burcunun huzura önem vermesi ve romantil olması sizi daha fazla mutlu edebilir.

Aradığı cinsel partner: Karşılıklı cinsel çekimi balık burcuyla yaşayabilirsiniz. İçinizden geçenleri daha iyi anlayan ve hissedebilen balık burcu partneri mutlu olmanızın nasıl gerçekleşeceğini daha iyi bilir. O yüzden cinsel birlikteliğinizde balık burcuyla paylaşım daha renkli olur.

Balık Burcu Erkeği Aşk. Balık Burcu erkeğinin aşk hayatı. Balık Burcu erkeği nasıl aşık edilir?