Balık Burcu Arkadaşlığı

Balık Burcu Arkadaşlığı

Balık Burcu Arkadaşlığı

Arkadaşlığı

İlk tanışmalarından çok sonra dostlukları renklenecektir. Onlara "yanar döner balıklar" da denir.

Ruh halleri ve davranışları her an değişebilir. İş haricinde, konuşmaktan çok dinlemeyi severler. Sakin ve sessizdirler. Konuştuklarında ise asla kırıcı olmazlar. Akrepler'in aksine onların ağzından dostlarına karşı en ufak kırıcı biz sözcük duyamazsınız. Hiddetlenmesi için ancak, olayların dayanılmaz boyutlara gelmesi gerekir. Çok nadir kavga ederler. Ama akılları her yaşta haylazlığa ve hinliğe çok çalışır. Geri planda kalarak arkadaşlarına inanılmaz taktikler vererek, herkesi şaşırtırlar!

Balıklar grup içinde enteresan tavırlarıyla dikkat çekerler. Sakinken bir anda hırçınlaşabilir, arkadaşını tartaklarken yanağına bir öpücük kondurabilir. Onlar bu ani değişen tutumlarından dolayı, arkadaşları arasında kolay anlaşılmazlar.

Zamanlarını daha çok eğlenceye adarlar. Çoğu Balık, oldukça bonkördür. Geri alamayacaklarını bilseler bile, arkadaşlarına istedikleri parayı verirler. Küçük yaşlarda oyun oynadıkları arkadaşları ile ileriki yaşlarında karşılaştıklarında arkadaşlığını bıraktığı yerden devam ettirebilirler. Arkadaşlarının çoğu müzisyen, sanatçı ya da medyatik tiplerdir.

İLİŞKİLER

Su grupları ile çok iyi geçinirler. Toprak gruplarından çabuk sıkılırlar. Ateş burçlular onları canlandırdığı için, çok olmasa da etrafında birkaç Ateş kişisi bulundururlar. Ancak sanatsal bir konu söz konusuysa Hava burçluların hobilerini ve düşüncelerini paylaşabilirler, anlaşma düzeyleri vasata yakın olabilir.

Balık Burcu Arkadaşlığı. Balık Burcu ile arkadaş olmak. Balık Burcu ile nasıl arkadaş olunur.