Aslan Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Aslan Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Aslan Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Karizmatik Bir İmaj...

Çarpıcı bir giyim tarzları vardır. Burnu Kaf Dağı'nda olan Aslanlar, çevreleri tarafından züppe gibi görülebilirler.

Başkalarının hep göz süzdüğü ve dikkat çeken kıyafetleri tercih edeler. Ünlü kişilerin marka olmuş kıyafetlerinden vazgeçmezler. Hatta, sadece bir kere giyebilecekleri, süslü ve havalı giysilere, cüzdanlarındaki tüm parayı kolaylıkla verirler. Parlak renkler tercihleri arasındadır. Açık sarıdan başlayıp pembeden koyu turuncuya giden canlı renk tonları ile çok uzaklardan bile farkedilebilirler.

YÜZ YAPISI

Saçları, vahşi bir erkek aslanın yelesine benzeyecek kadar heybetli ve havalıdır.

Başlarını hep dik tutan. Aslanlar'ın saçları genellikle uzun, gür ve havalıdır. Eğer kişinin saçı uzun değilse bile kabarık ve gür olacaktır. Güneşlenmeyi çok severler, ciltleri bronzlaşmaya çok müsaittir. Gözleri parlaktır ve büyükçe bir burunları vardır. "Burunları havada" tiplerdir.

VÜCUT

Kedilerin sessiz ve alımlı adımlarını, onların yürüyüşleriyle bağdaştırabilirsiniz.

Kendini beğenmiş, kibirli görünüşleriyle onları fark etmemek mümkün değildir. Oldukça karizmatik bir imajları vardır. İki ayaklarını yana açarak dik ve kendinden emin dururlar. Ukalaca ve kibirli bir edayla etraflarını, "dünyayı ben yarattım" dercesine süzerler.

Boyları kısa bile olsa, dik duruşlarından dolayı uzunmuş gibi algılanabilirler. Genellikle belleri ince, omuzları kuvvetli ve geniştir. Kedi kadar mağrur ve sakin duran bir Aslan, birdenbire panter kadar hırçınlaşıp tırnaklarını geçirebilir.

Aslan Burcunu nasıl tanırsınız? Aslan Burcunu tanıyın.Aslan Burcu kadını ve erkeğini tanımanın yolları.