Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Özellikleri

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ

Yaşamında yenilgiye tahammül edemeyen başka bir kişiye asla rastlayamazsınız. O gururlu ve vakur haliyle hükmetmeye öylesine alışmış ki, onu asla yönlendiremezsiniz. Sıcak romantik, ateşli aşıklardır. Birlikte olduğu insanın ayaklarını yerden keser. İyi bir konuşmacı olduğu için, güzel aşk sözleri söylemekte üstlerine yoktur. Bulundukları her ortamda sevgi krallıklarını ilan etmeye hazırdırlar. Fakat üstün bir kişilik olduğunu ona sıkça hatırlatmanız gerekecektir. İlginizi esirgerseniz; size sadık kalsa bile, daha ilk dönemeçte tüylerini parlatan biriyle flört ederken bulabilirsiniz onu. Üstelik ona kızmanızı anlamayacaktır. Çünkü, en büyük gıdası olan iltifatlarını unutmuş ve onu aç bırakmışsınızdır. Hayretle gözlerini açacak ve sizi bencillikle suçlayacaktır.

Yaşam onun için değerli bir armağandır. Dünya gezegeninde olmaktan son derece memnundur. Hayatın her noktasında kendini bir tiyatro sahnesinde görür. Aşkı ve heyecanı sever. Birine ait olmak duygusu gururunu okşayabilir fakat başka gözlerin de kendisini izlediğini bilmek ister. Onu sıkmamalı ve hayranlarını kabul etmelisiniz. Eğer kıskanç ve sahiplenici duygularınız yoğunsa ve bu özelliğiniz onu sıkmaya başlamışsa, sizin sevgili "Aslan'ınız" kendine başka ormanlar arayacak veya kendini mağarasına kapatarak bir daha sizi yanınıza yaklaştırmayacaktır.

Bir Aslan'la yaşamak sanıldığından da zordur. Fakat eğer onun formülünü çözerseniz, ömür boyu kalbinin anahtarını size verecek ve sizin tasmanızı da başında taç gibi taşıyacaktır. Çünkü onun kralı ve kraliçesi siz olacaksınız unutmayın.

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

Boyları genelde uzun ve kemikleri kalındır. Omuzları geniş, kaslar gelişmiştir. Açık renk saçlı, pembe beyaz tenli, büyük ve yuvarlak başlıdır. Gözleri iyi görür.

ASLAN SAĞLIĞI

Aslan burcu insanlarının gözleri av peşindeki bir aslan kadar keskin olur. Son derece dikkatli, ayrıntıları çok iyi tespit eden ve gören yapıları vardır. Aslan burcu; kalp, sırt, omurga ve bel kemiğini yönetir.

Çevremizde sosyal yaşantıları en yoğun olan kişiler Aslan burcundandır. Sinemalarda, tiyatrolarda, partilerde sık görünürler. Bu kadar hızlı bir tempoyu, vücudun ne kadar kaldıracağını merak etmemek mümkün değil. Aslanların, zamanı geldiğinde durulmayı bilmeleri gerekiyor. Aski takdirde ciddi sağlık sorunları yaşayabilirler. Uzun yılların yoğunluğuna dayanamayan organizmalarında, kalp sorunları baş gösterebilir. Hırslı ve çalışkan yapıları yüzünden sürekli çalışırlar. Açık havada sporları enerjilerini açığa çıkarır fakat yine de aşırı hareketlerden kaçınmalıdırlar. Öfkeli yapılarını denetlemek ve onları sakin bir yaşama yönlendirmek gerekiyor. Aslanlar; hastalanmaktan, kendilerini güçsüz hissetmekten nefret ederler. Kaprisli bir hastalık dönemleri vardır. Fakat; bünyeleri öylesine sağlamdır ki, çok çabuk ayağa kalkarlar.

Gözü pek yapısı yüzünden, kazaya uğrama şansızlıkları yaşarlar. Sürekli eleştirel kişilikleri oları yüksek tansiyon hastalığına aday yapar. Aslanların vücut minerallerine çok dikkat etmeleri gerekiyor. A ve B vitamin eksiklikleri çok önemli olabilir. İyot içeren kuşkonmaz, soğan, sarımsak, havuç, bezelye ve deniz ürünlerine ağırlık vermeleri gerekiyor. Klorofil içeren bitkiler, her türlü yeşil sebzeler, aslanların vezgeçilmez gıdaları olmalıdır.

Aslan Burcu Özellikleri. Aslan burcunun özellikleri, Aslan burcu özellikleri erkek kadın.