Kim Bu Aslan Burcu

Kim Bu Aslan Burcu

Kim Bu Aslan Burcu

Güçlü ve Bilge Krallar

Dünya, Aslan burcu insanın sahnesidir. Başarılı sahne sanatçıları genelde, bu burçtan çıkar. Sahne kariyeri yapmayı tercih etmezlerse, günlük yaşamın yıldızları olurlar. Taklit yetenekleri çok gelişmiştir. Konuşmayı seveler. Güzel konuşmalarıyla etraflarında büyük bir izleyici ve dinleyici kitlesi oluştururlar. Çevreleri her zaman kalabalıktır. Konuşmaların, toplantıların merkezi olmayı ister ve bunu başarırlar. Tıpkı gezegenlerin Güneş'in etrafında dönmesi gibi, insanların ve olayların kendi etrafında dönmesini isterler. Aslanlar'ın bu merkez olma ihtiyacı, bazen dalkavuklara yem olmalarına neden olabilir. Övülmeyi, pohpolanmayı çok seven Aslanlar, bu yönlerini fark eden niyetli insanların kurbanı olabilirler. Fakat etraflarında o kadar çok insan vardır ki, kendisini sevenler sayesinde bu tür kötülüklerden fazla yara almadan sıyrılabilirler.

Onlar dünyayı korumak için buradadırlar. Herkese uardım etmek, kol kanat germek isterler. Çabaları, ne kadar iyi olduklarını göstermek içindir. Fakat onlar kraldır, en güçlü, en bilgilidir. Etkileyici konuşmaları ve hükmedici tavırlarıyla bazı insanları buna inandırırlar. Fakat her işe karışan halleri rahatsız edici olabilir. Aslanlar gerçekten özel kişilerdir, konularında en iyi olmak için çaba gösterir ve bunu başarırlar. Haritada sert etkileşim varsa, anlamadıkları konularda da fikir beyan edip kabul ettirmeye çalışacaklardır. Genelde kendilerine çok güvenir ve çok beğenirler. Doğal bir çekim alanları vardır. Bu güven ve beğenilerini biraz abartıp, marsist olabilirler.

Aslan burcu insanları Ateş grubu elemanıdır ve damarlarında kan yerine ateş dolaştığı söylenir. Enerjileri çok yüksektir. Sürekli bir aksiyon içindedirler. Sosyal yaşamları çok zengindir. Toplantılar, partiler, gece alemleri, gösteri dünyası, tam onlara göredir.

Kim Bu Aslan Burcu. Aslan Burcunu tanıyın.