Aslan Burcu Kadını Aşk

Aslan Burcu Kadını Aşk

Aslan Burcu Kadını Aşk

NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?

Aslan burcu kadını kendisini önemseyen, söylediklerini uygulayan, onu yücelten, istediği gibi rahat hareket etmesine müsade eden bir partnerle beraber mutlu olacaktır. Bu serbestliği tanımanız sizinle ilişki düşünmesini sağlar. Eğer üzerinde hakimiyet oluşturmaya ve iyi niyetini kullanmaya çalışırsanız, varlığını hiçe sayarsınız, yarar gördüğünüz halde zarar vermeye başlarsanız; bilin ki, o zaman size zaman ayırmak için fazla tahammül göstermeyeceği gibi, bir birliktelik yaşamaya da çalışmayacaktır.

İsteklerine cevap verdiğiniz sürece iyi bir partner olmak için elinden geleni yapar. Bir partnerde aradığı özellikleri bulması, ilişkiye bağlı kalması açısından çok önemlidir. Kendisini anlamayan ve hiçe sayan bir kişi ile anlaşması zordur. Bu noktada yönelendirilmesi ve paylaşım içine girmesi söz konusu olamaz.

İLİŞKİDE SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ YÖNLER

Eğer yaşam biçimine uygun biriyle ilişki yaşıyorsa ve ilişkide isteklerine yeterli cevabı alıyorsa o ilişkiyi sürdürmek için elinden geleni yapar. Yalnız istekleri reddedildiğinde ya da kabul edilmediğinde çok asabi olur. Gezmekten hoşlanır, eğlence hayatını çok sever. Bir yerde kalmayı sevmez, enerjisini boşaltmak ister.

Bağımsızlığı ve özgür hayatı yaşatacak erkeklerden daha çok hoşlanır, bu şekilde yaşayan erkekleri tercih eder, zengin bir hayatın teminatından etkilenir. Hayatının erkeğinin nazik ve vizyonu düzgün bir kişi olmasını ister. Pahalı hediyeleri sever.

Tatil yapmaktan, seyehat etmekten, eğlenmekten hoşlanır. Güçsüz ve nezakatten uzak, egoist, pasif birinden asla hoşlanmaz. Bu özelliklere sahip birisinin asla hayatına girmesini istemez. İlişki öncesinde bir partneri bu kriterleri ile değerlendirmeye çalışır. Ondan sonra net karar verir.

İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ

İlişki süresince tutarlı davranışlar sergiler, sabit düşünür. Muhafazakardır ve değişime zamanla ayak uydurur, hemen değişmez. Sözünü kimseden saklamaz, sesli düşünür. Tepkileri anidir ve kimseden çekinmeden yansıtır. Kendisini abartmayı sever, farklı olduğunu gösterir ve kabul ettirir.

Cinsel istekleri yüksektir, karşı cinsle ilişkisinde uyumu zor yakalar, seçicidir. Gözleri ve bakışları serttir, aynı zamanda güçlü bir görüntü sergiler. Partneri tarafından yçnetilmekten ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz, özgür olmayı çok sever.

Yolculuk yapmaktan ve farklı yerleri keşfetmekten hoşlanır. İlericidir, uzun vadede hareket eder. Günlük programla yaşamaz. Gösteriş meraklısıdır, ilişkisinin herkes tarafından imrenilmesini ister. Gittiği yerlerde, ilişkisinde ilgi odağı ve otoriter olmaya çalışır.

İDEAL SEVGİLİLER KİMLER?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Aslan burcuyla ortak özelliklerinizin olması uzun süreli bir ilişki yaşamanızı kolaylaştırır. Özellikle karşılıklı olarak birbirinizi iyi anlamanız ve aranızda uyum sorununun ortaya çıkmaması uzun soluklu bir ilişki yaşamanızı sağlayabilir.

Macera yaşayacağı burç: Eğer sosyal yaşamınızda etkilendiğiniz olayları unutup macera yaşayarak anı değerlendirmeyi düşünüyorsanız mutlaka Boğa burcunda olanlarla ilişki geliştirmeye çalışın. Böylece rahatlıyabilir ve kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz.

Aradığı cinsel partner: Cinsel yönden en fazla Akrep burcuyla uyum sağlayabilirsiniz. Akrep burcuyla paylaşım içine girmeniz kendinizi mutlu hissetmenizi sağlayacak. Zihinsel olarak aranızda çelişki hakim olsa da cinsel yönden güzel anlar yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Kadını Aşk. Aslan Burcu kadınının aşk hayatı. Aslan Burcu kadını nasıl aşık edilir?