Aslan Burcu Erkeği ile Kadınının İş Hayatı Meslekleri ve Başarıları

Aslan Burcu Erkeği ile Kadınının İş Hayatı Meslekleri ve Başarıları

Aslan Burcu Erkeği ile Kadınının İş Hayatı Meslekleri ve Başarıları

Hırslı ve Kariyer Sahibi

Zirve onlar için ulaşılmaz değildir!

Yaptıkları iş ne olursa olsun, kendilerini göstermek ve kazanç elde etmek için onlara zaman verilmesi yeterli olacaktır. Yaratıcılıkları ve işleri organize etme yetenekleri çok gelişmiştir. Tasarım konusunda başarılı işler ortaya koyabilirler. Moda dünyasının sihri onları her zaman çeker. Kedi yürüyüşü ile dikkat çekerek yürüyen pek çok manken, bu sihri kendi içlerinde yaşayabilir.

Aslan burcu insanları sahne üzerinde rol yapma yetenekleri ile de dikkat çekerler. Film veya TV sanatçılığında başarılıdırlar. Sunuculuk ve yorumculukta iyi bir performas gösterirler. Halkla ilişkiler, satış, yöneticilik tercih ettikleri diğer iş alanları olabilir. Genelde büyük ve holdingleşmiş şirketlerde yönetici olarak çalışmak, Aslanlar'ın kendilerini ortaya koymak için yakaladıkları iyi bir fırsattır. Doğuştan patrondurlar. Her şeyi yoluna koymaya çalışır, genelde de başarılı olurlar. İçlerindeki liderlik duygusuyla bir ülkeyi yönetecek kadar ön plana çıkabilirler. Tarihte ve günümüzde birçok hükümdar ve devlet başkanı Aslan burcundadır.

Aslan işvereni, kesin karalar verebilen, kadın veya erkek olsun, liderlik yeteneğine fazlasıyla güvenen insanlardır. Emirlerine uyulmasını isterler. Başarısızlıktan nefret eder, barut gibi patlayabilirler. Bu nedenle bazen frenlemeye ihtiyaçları vardır. Aslanlar'a meydan okuyanlar kendilerini büyük bir tehdit altında hissedebilir. Sıcak kalpli ve teşvik edicidirler. Çalışanlarından en iyi verimi almaya çalışırlar. Çoğu Aslan işvereni, dürüst ve yardımseverdir. Eğer ters giden bir şey olursa tüm sorumluluğu kabul eder ve bir an önce her şeyi yoluna koymaya çalışırlar. Bu iyi niyet, iş yerinde saygı ve sadakat havasının oluşmasını sağlar.

Aslan burcu çalışanı, dikkat çektiğini düşünürse işine daha çok bağlanır. Onları takdir etmek ve ödüllendirmek oldukça işe yarayabilir. Takımın değişmez ve mükemmel bir parçasıdırlar. Ama rolleri açıkça belirtilmezse hükmetmeye çalışacaklardır. Aslan burcu çalışanları, kendilerinin en iyi olduğunu kanıtlayacak bir iş ortamına ihtiyaç duyarlar. Sabır ve itibarları vardır. Büyük düşünürler. Aslan burcu mükemmel bir yöneticidir. Dernek ve kulüplerde aktif çalışan insanlardır.

Aslan burcu erkeği ile kadınının iş hayatı, meslekleri ve başarılı oldukları işler hakkında bilgiler.