Aslan Burcu Erkeği

Aslan Burcu Erkeği

Aslan Burcu Erkeği

Aslan Erkeği

"Ormanlar Kralı" kükrediği zaman yeri göğü inletir. Sinirlenip gürlemeye başladığında, ortalıklarda görünmemek ya da yelesini okşayarak sakinleştirmek tek çıkar yoldur. Aslan erkeklerinin kol kanat gerdiği kişiler çok şanslıdırlar. Bir kez himayesine girdiğinde artık hiçbir şeyden korkmaya gerek yoktur. O, canı pahasına bile dişisini korur. Şövalyelerden hoşlanan kadınlar için biçilmiş kaftandır.

Aslanlar, her filmin olduğu gibi aşk filmlerinin de baş aktörüdürler. Sıcak, romantik ateşli aşıklardır. Birlikte olduğu insanın ayaklarını yerden keser. İyi bir konuşmacı olduğundan, güzel aşk sözleri söylemekte de üstlerine yoktur. Oyun kabiliyetlerini, aşk hayatlarında en iyi şekilde değerlendirirler. O kendini beğenmiş adamın içinde okşanmak isteyen bir çocuk vardır. Çok sevilmek, ilgilenilmek ister. Fakat aradığı, Yengeç kadını gibi anaç bir ilgi değildir. Onun kadını gerektiğinde kedi gibi munis, gerektiğinde de bir kaplan gibi yırtıcı olmalıdır. Kelimenin tam anlamıyla "dişi"lerden hoşlanır. Onun kadını görkemli, asil, cana yakın, itaatkar ve güçlü kollarının arasında kaybolmayı bilmelidir.

Aslanlar evlerine, ailelerine çok bağlı tiplerdir. Fakat bir gözleri de dışarıda olabilir. Eşlerini sevseler de zaman zaman küçük kaçamakların, kendilerini iyi hissetmeleri için gerekli olduğunu düşünürler. Bir Aslan erkeği ile birlikte olacak kadın, bu tür kaçamaklara göz yummayı öğrenmelidir. Bu nedenle bağımsızlığına düşkün, idealist kadınlar, Aslanlardan uzak dursalar iyi ederler. Bu maço erkek, mümkünse eşinin çalışmayıp evde oturmasını ister.

Onlar sanki baba olmak için yaratılmışlardır. Çocuklarını imkanlarının elverdiği en iyi şekilde yaşatırlar. Her şeyin en iyisini vermeye çalışırlar. Koruyucu tavırları bazen sertliğe dönüşebilir. Ama sınırı asla geçmezler. Ne denli sert, görünseler bile çocukları, babalarının kendileri için en iyisini istediğini bilir.

Aslan Burcu Erkeği. Aslan Burcu erkeğinin özellikleri. Aslan Burcu erkeği nelerden hoşlanır, nasıl etkilenir, aşk, Aslan Burcu erkeğini etkilemenin yolları.