Doğum Gününe Göre Aslan Burcu

Doğum Gününe Göre Aslan Burcu

Doğum Gününe Göre Aslan Burcu

1.DEKANAT

(23 Temmuz - 1 Ağustos) Kükreyen bir Aslan. Güneş hakimiyeti baskındır.

1. dekanat Güneş'in hakimiyetini artırır. Bu devrede doğanlar üstün liderlik özelliklerine sahip, güçlü insanlardır. Özelliklerini yanlış kullanırlarsa, hükmedici, zorba, bencil tipler ortaya çıkabilir. Sert maddelerin elle işlenmesi üzerine kurulu iş ve sanat dallarında (heykel gibi) başarılı olurlar.

2. DEKANAT

(2 Ağustos - 12 Ağustos) Aslan özellikleri Yay'ın çok bilmişliği ile birleşmeye başlar. Güneş, Jüpiter'in bollaştırıcı özelliğini kazanca dönüştürür.

Sosyal ve kültürel konulara meraklı olurlar. Hayal dünyaları çok geniştir. Rüyalarını, egzotik ülkelere yapacağı seyahatler süsler. İleriye dönük bol kazançlı planlar yapmaktan hoşlanırlar. Çok fazla söz verip tutmama ihtimalleri de vardır.

3. DEKANAT

(13 Ağustos - 23 Ağustos) Aslan özellikleri Koç'un bitmez enerjisi ile birleştiğinde ortalık adeta savaş alanına döner. Mars, Güneş'e savaşçı yapısını aşılar.

İnanılmaz enerjileri ile büyük hedefler belirleyip, tüm güçlerini bu işe adarlar. Hayalden çok, somut ve sonuca varabilecekleri şeylerle uğraşmayı tercih ederler. Fiziksel açıdan güçlü ve görkemlidirler. Alkole biraz fazla düşkün olmaları olasıdır.

Aslan Burcu doğum günü. Doğum gününe göre Aslan Burcu. Aslan Burcunun doğum günü.