Aslan Burcu Aşk » Aslan Burcunun Aşk Hayatı, Uyumu ve 2019 İlişki Yorumu

Aslan Burcu Aşk » Aslan Burcunun Aşk Hayatı, Uyumu ve 2019 İlişki Yorumu

Aslan Burcu Aşk » Aslan Burcunun Aşk Hayatı, Uyumu ve 2019 İlişki Yorumu

Aşk ve Evlilik

Aslanlar, karşı cins için çok çekici ve toplum içinde kendilerini belli eden insanlardır.

Romantik ve kolay aşık olan bu kişiler, başlangıçta partnerini ezmekten biraz hoşlanır. Bu durum karşı tarafa ağır gelebilir. İlişki ilerledikten sonra kendilerini karşı tarafa teslim ederler ve ihtiraslı bir aşığa dönüşürler. Aslan burcu üyeleri, karşı cins için çok çekici ve toplum içinde kendilerini belli eden insanlardır. İlişkide egemenliğin kendilerinde olmasını isterler. İlk adımı atmaktan hiç çekinmezler. Çekici ve karizmatiktirler. Karşısındakini özel hissettirirler. Cinsel açıdan yoğun yaşadıkları duygularını zor idare ederler. Aslan burcu insanı, partnerinde olumlu şeyleri görmeyi tercih eder. Bu ilişkiyi, destekleme ve geliştirme açısından çok yararlıdır. Bu burcun insanları mümkün olduğu kadar iş dışı tüm zamanlarını eşleri ile beraber geçirmek isterler.

Aslan burcu, tüm dünyanın kendi etrafında döndüğünü düşünür, bir süre sonra karşısındaki de, kaybetmek üzere olduğu bir oyunun ikinci yarısında rol aldığını görmeye başlayabilir.

EVLİLİK YAŞAMI

Mükemmel bir eş ve anne olabilir.

Aslan burcu için kontrol etmek önemlidir. Bazı insanlar için bunun sakıncası olmayabilir ama bağımsızlığına düşkün ve otoriter insanlar için ciddi bir problem oluşturur. Aslında Aslan'ın egemenliği altına girmeden ayakta durabilen bir insan, onun için çok faydalı olacaktır. Durum ne olursa olsun onunla bir evliliğin aynı zamanda renkli ve romantik geçeceğine de emin olabilirsiniz.

Aslan kadını, tapılırcasına sevilmek ister. İhmal edildiğini düşünürse hayal kırıklığına uğrar. Eşinin her zaman arkasındadır ve ona iş hayatı başta olmak üzere, her alanda gereken desteği verir. Mükemmel bir eş olduğu kadar iyi bir annedir. Aslan burcu erkeği biraz maçodur. Klasik, evinde oturmaktan mutluluk duyan kadınlardan hoşlanırlar. Bunun yanında ona evinin kraliçesi gibi davranır ve sevgili bir eş olur. Bağımsızlığına düşkün kadınlarla ise pek anlaşamaz.

GRUPLARARASI İLİŞKİLERİ

Aslan burcu, Ateş grupları için oldukça çekici ve enerji doludur. Her ne kadar iki Ateş bir arada olduğu takdirde inatçılık problem olsa bile, genelde iyi bir ikili oluştururlar. Hava grupları, parlak fikirleri ile Aslan'ın enerjisini körükler. Olaylara daha detaycı ve perspektif açıdan yaklaşımlarını sağlar. Su grupları, yoğun duygusallığı ile coğu zaman romantik Aslan tarafından çekici bulunur. Fakat uzun süreli beraberliklerde çıkabilecek problemlere karşı, iki tarafın uzlaşmaya çalışması gerekir. Aslan ile yaşamak, karşılıklı özveri gerektirir. Bu özveriyi en fazla Toprak grupları verebilir.

Aslan Burcu Aşk. Aslan Burcu nasıl aşık olur? Aslan Burcu aşk ve evlilik.