Aslan Burcu Arkadaşlığı

Aslan Burcu Arkadaşlığı

Aslan Burcu Arkadaşlığı

Uzun ve Kalıcı Dostluklar

Aslan burcu insanları, arkadaşlığa çok önem verirler. Kendilerine benzeyen, entelektüel açıdan olduğu kadar maddi açıdan da eşdeğer kişilerle birlikte olmak isterler. Konu eğlence veya bir organizasyon olduğunda, en enteresan fikirlerle ortaya çıkıp, etraflarında bir anda şenlik havası estirirler. İyi donanmış içki masalarında saatlerce konuşabilirler. Genelde anlatacak çok hikayeleri vardır. Aslında anlattıkları sıradan bir şey de olsa öyle iyi süslenirler ki, kimse onların saatler süren konuşmalarını dinlemekten şikayetçi olmaz.

Aslanlar dramatik olmayı ve abartmayı çok severler, bu yüzden kırıldıkları zaman olayları abartabilirler. Arkadaşlıkları derin fakat kısa süreli olabilir. Ancak Aslan insanı, kesinlikle güvenilir bir arkadaştır. Bulundukları ortamda hemen lider olan bu kişiler arkadaşlarını koruma içgüdüleriyle ortaya atılırlar. Arkadaşlarının dertlerini paylaşan, zor günlerinde asla yanından ayrılmayan Aslanlar, en zor şartlarda bile yardıma koşarlar.

Ateş grubunun gururlu elemanı Aslanlar diğer Ateş grubu burçlarıyla çok heyecanlı ve zevkli arkadaşlıklar kurarlar. Dışa dönük olan Yay ve Koçlar'la aynı zevkleri paylaştıkları için canları sıkılmaz. Hava grubu burçlarla uyumlu ilişkileri sayesinde uzun süreli arkadaşlıklar kurarlar. Hava grubunun fazla özgür ve kaba sığmaz yapılarına hep şaşkın gözle bakmalarına rağmen, onların zekalarına hep hayrandırlar. Su gruplarının duygusal yaklaşımları onları ya soğutur ya da çok tutkulu bir sevgili olma çizgisine taşıyabilir. Ama Su burçlarının yaklaşımları genelde Ateş grubunu fazla tatmin etmez. Toprak burçlarının sükunetine ve ayaklarının yere basışına katlanacak kadar olgun olan Aslanlar için bir sorun çıkmaz!

Ne yazık ki arkadaşlarının yaşam tarzlarına karışmaya bayılıp, onları sıkacak derecede müdahale etmeleri bazen kargaşaya sebep olur. Aslanlar'ın bu bilmiş ve ukala tavırları yine de sevimlilikleri sayesinde kolayca göz ardı edilir.

Aslan Burcu Arkadaşlığı. Aslan Burcu ile arkadaş olmak. Aslan Burcu ile nasıl arkadaş olunur.