Başak Burcu Kadını Aşk

Başak Burcu Kadını Aşk

Başak Burcu Kadını Aşk

NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?

Başak burcu kadını kendisine tahammül edecek ve onunla bir ilişki sürdürürken sabırlı olacak biri ile ilişki geliştirir. Eğer sabırlıysanız ve yaptıklarını anlayışla karşılayacak kadar hoşgörülüyseniz bir partner olarak hayatına girebilirsiniz. Bu şekilde davrandığınız sürece onu yanınızda bir eş olarak bulabilirsiniz.

Kendisine saygı duyan, söylediklerini yanlış anlamayan, kusursuz olan, eleştiriye açık, mantığını kullanan biri ile asla uyum sorunu yaşamaz. Bu yüzden sizinle ilişkiye başlamasını arzuluyorsanız ilginizi, sevginizi, değer verdiğinizi davranışlarınızla göstermeye çalışmalısınız. Aksi takdirde size yüz çevirir ve birlikteliğinizin isteklerine cevap vermediği düşüncesine kapılır ve hayatına girmenize müsaade etmez.

Partnerinin, o izin verdiği sürece hayatında yer almasına izin verir. Değiştirilmeye ve yaptıklarının sorgulanmasına izin vermeyebilir. Partneri olacak kişinin biraz esnek, biraz da iyimser bir yapıya sahip olması gerekir.

İLİŞKİDE SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ YÖNLER

Ruh hali değişken olduğu için anlık davranır, neye nasıl tepki göstereceğini bilmek çoğu kez zordur. Kendisini kötü hissetse de asla yönlendirmeye çalışmayın, o kendi başına yettiğini düşünür; sadece görüşlerinizi paylaşın, ne yapması gerektiğini söylemeyin, hiç hoşlanmaz.

O romantik sözcüklerden pek etkilenmez, sevgi sözcükleri kullanmanız gönlünü almanızı sağlamaz; sadece yapacağınız fedakarlıklardan hoşlanır, etkilenir. Tatil yapmayı sever, nezih yerlerde oturmaktan, sohbet etmekten hoşlanır. Giyimine meraklı olduğu için hediye olarak giyim üzerine tercihinizi kullanmanız mutlu olmasını sağlar.

Sürekli onu övün. Kusursuz ve üstün özelliklere sahip olduğunu yineleyin. Varlığının önemsendiğini görmesi, hem yanlışlara tepkisini ortaya koymasını engeller, hem de ilişkisine daha sıcak yaklaşır ve bağlı kalır.

İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ

Konuşmalarıyla etki bırakır, esprileriyle ve olatlara yaklaşım tarzıyla gönülleri fetheder. İlişkisinde mantığıyla hareket etmesi birçok erkeğin kendisine hayran kalmasını sağlar. Güçlüdür, asla kimseye kendisini ezdirmez, sorumluluklarının bilincinde hareket eder, sorumsuzluk yapmaz. Partnerini hüsrana uğratmaz.

Her koşulda sevdiğinin yanında olur, kendisine fedakarlık yapıldığında o da kayıtsız kalmaz, mutlaka üstüne düşen görevleri yerine getirir. Zor günlerde onu yanınızda görmek istediğinizde görebilirsiniz, yaşadıklarınızın karşısında duyarlı olur, çözüm yolları konusunda mutlaka yardım eder, partnerine doğru olduğunu düşündüğü her konuda yönlendirerek harekete geçirir.

Hoşuna gitmeyen konularla ilgili tepkileri sert olur. Söylemlerinin ciddiye alınmasından hoşnut olur. Eğer ciddiye alınmadığını görürse çok sert eleştirilerde bulunabilir. İlişkinin karşılıklı bir denge içinde yürümesini ister o yönde beklenti içinde olur.

İDEAL SEVGİLİLER KİMLER?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Başlayacağınız ilişkinin uzun sürmesini arzuluyorsanız bu kişinin Akrep burcu olmasına öncelik tanıyın. Çünkü Akrep burcuyla ilişkide mutlu olabilir ve mutluluğunuzu uzun bir süre yaşayabilirsiniz.

Macera yaşayacağı burç: Macera yaşamak için en uygun partner ise Balık burcudur. Balık burcuyla tüm planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Balık burcunun uyumlu olması ve söylenenleri yerine getirmesi işinize gelebilir. Bu durum istediğiniz şekilde bir paylaşım içine girmenizi kolaylıştırabilir.

Aradığı cinsel partner: Cinselliğe verdiğiniz önem ve ilişkinizde bu yönde mutlu olmamanız çoğu kez gerilmenize yol açıyor. Cinsel anlamda anlaşabileceğiniz en ideal partner Koç burcu. Koç burcuyla cinsel yönden mutlu olabilir ve yaşayacağınız ilişkide karşılıklı bir şekilde birbirinizi tamamlayabilirsiniz.

Başak Burcu Kadını Aşk. Başak Burcu kadınının aşk hayatı. Başak Burcu kadını nasıl aşık edilir?