Başak Burcu Erkeği Aşk

Başak Burcu Erkeği Aşk

Başak Burcu Erkeği Aşk

NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?

Başak burcu erkeğinin cana yakın, uyumlu, değişime açık biri ile ilişki başlatmaması söz konusu olamaz. Kendisine ayak uyduracağı, isteklerini ve beğenilerini ona kabul ettireceği biri ile her daim bir ilişkiye başlayacak ve paylaşım içine girmeye çalışacaktır. Size yakın olmasını ve bağlı klamsını istiyorsanız yapmanız gereken çok şey yoktur. Sadece biraz hakimiyeti altında kalacağınızı hissettirmeniz ve bunu göstermeniz yeterli olacaktır, böylece size kalbinin kapısını açacak ve sizinle mutlu bir ilişkinin yaşanmasına katkıda bulunacaktır.

Başak burcu erkeği, bir partneri ele alırken önce onu mantığıyla değerlendirir. Anlaşıp anlaşamayacağını ve ilerisini göz önünde bulundurarak genel bir kanıya varır. Eğer beklentilerine cevap alabileceğine inanıyorsa her anlamda onunla var olduğunu ortaya koymaya çalışacaktır.

İLİŞKİDE SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ YÖNLER

Karşı cinsten dürüst olmayı bekler, sevdiği kişinin özel günlerde ve istediği zamanda ona eşlik etmesinden mutluluk duyar, ona anlayışsız yaklaşmasını istemez. Koşulsuz olarak beklentilerine evet denilmesinden hoşlanır. Partneri sürekli ona varlığını hissettirmelidir, ama fazla ilgiyi kaldırmayabilir, o yüzden ölçülü davranılmasını ister.

Keyfine düşkündür, fazla sorumluluk yükleten kişilerle uyuşmaz. Yolculuk yapmayı, eğlenceli yerlerde bulunmayı sever, ayrıca kalabalık ortamlar içinde bulunmaktan zevk alır. Hediye olarak kullanışlı ve yanında taşıyabileceği seçenekleri tercih eder. Saat, parfüm, cüzdan, telefon, gönlek gibi ürünlerin hediye edilmesinden hoşlanır. İsteklerinin reddedilmesine bozulur. Anlaşılmayı, bazı isteklerine kendiliğinden cevap verilmesini bekler.

İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ

Başak erkeği çok alıngandır, her konuda hassaslığını belli eder. Her şeyin altında bir sebep arar, çoğu kez zamanını sorgulayarak geçirir. İlişkisinde dikkatli davranır, adımlarını atarken ilerisini düşünür. Komplekslidir, eleştiriye gelemez, önerilere açıktır, çok değişkendir, yerine ve zamanına göre hareket eder.

İlişkisinde bazı konularda ifadelerini gizler, çekingen davranır. İstediklerini iletmeden önce mutlaka düşünür, yanlış bir şey söylememek için elinden geleni yapar. Her ortama uyum sağlarlar, yalnız sevdiği yerleri tercih eder, kendini mutlu hissedeceği yerlerde olmak ister. Özgürlüğüne düşkündür, ilişkisinde rahat hareket etmeye, istediği gibi yaşamaya çalışır. Zorla hiçbir şey yapmaz, yaptırmaktan da keyif almaz, partnerinin bu şekilde davranmasını istemez.

İDEAL SEVGİLİLER KİMLER?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Güvenilir ve uzun bir ilişkinin paylaşımını boğa burcuyla yakalayabilirsiniz. Boğa burcunun sadık ve bağlı yanının olması bir ilişkide endişe ve kaygı duymanızı ortadan kaldırabilir. Bu durum bir ilişkiden beklediğiniz isteklere cevap vereceğinden boğa burcuyla bir ilişki düşünmeniz, bazı sorunları yaşamanızı ortadan kaldıracak.

Macera yaşayacağı burç: Eğlenerek ve gezerek hayatınızı renkli bir şekilde yaşamak istiyorsanız bu isteğinize Yay burcunun varlığı ile kavuşabilir ve mutlu olabilirsiniz. Yay burcunun değişime ayak uydurmakta sizinle ortak paydalarının olması, bir ilişki içinde hayatı güzel yaşayabileceğinizi gösteriyor.

Aradığı cinsel partner: Yengeç burcuyla cinsel yönden mutlu olabilirsiniz. İsteklerinize cevap vermekte uyumlu olması ve cinselliğe verdiğiniz önemi olumlu bir şekilde cevaplaması güzel bir birlikteliğin yaşanabileceğini ortaya koyuyor.

Başak Burcu Erkeği Aşk. Başak Burcu erkeğinin aşk hayatı. Başak Burcu erkeği nasıl aşık edilir?