Başak Burcu Arkadaşlığı

Başak Burcu Arkadaşlığı

Başak Burcu Arkadaşlığı

Arkadaşlığı

Toprak grubu burçları arkadaş seçiminde çok ketumdurlar. Haritada rahatlatıcı Ay, Güneş açıları yoksa Başaklar'ın ketumluğu had safhalara ulaşabilir. Arkadaşlıklarında çok temkinlidirler. Genelde çekingen ve mesafeli olduklarından, birisini dost kabul etmeleri yıllar sürebilir ama arkadaşlıkları kaya gibi sağlam olur. Sanki arkadaşları, dertlerini dinlemeye mecburmuş gibi, onların emrinde olmalıdırlar.

Ruhsal konulara fazla ilgi duymayacak kadar dünya değerlerine bağlı Başaklar, para ve politika konuları konuşulduğu ortamlarda bulunurlar. Topluluk içinde kendilerini sözlü ilan ederler. Konuşmaları radikaldir. Arkadaşları onları danışman kabul edebilir. Dostlarını, kendilerine benzeyen tiplerden seçmeye özen gösterirler. Samimi olduğu dostları sayılıdır. Sırdaş saydıkları bir veya iki kişi vardır. Homojen ilişkileri tercih ederler. Biraz zor arkadaşlık kurarlar. Uzak görünmesine rağmen, esasında etraflarındaki insanlarla yakından ilgilidir. İstendiğinde elinden gelen her yardımı yapabilir. Ancak kendisi, hayatına yapılan en küçük müdahaleye bile tahammül edemediğinden, hiç kimsenin hayatına karışmak istemez.

Hep bir düzen içinde, planlı bir yaşam içinde, zaman akar gider. Bu durum, Hava grubu ve Ateş grubu burçlara göre hiç değildir. Onlardaki hareketlilik Başak'ı hareketlendirebilir ama, tabii randevu saatleri uyuşursa! Arkadaşlarının çoğu kendi gibi olan Toprak grubu kişileridir. Su grubunun ılımlı yapısı Başaklar'ı hoşnut edebilir.

Başak Burcu Arkadaşlığı. Başak Burcu ile arkadaş olmak. Başak Burcu ile nasıl arkadaş olunur.