Yengeç Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Yengeç Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Yengeç Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

GİYİM STİLİ

Yengeçler giyim konusunda kendilerine çok güvenirler. Kendi dizaynlarını yaratıp diken Yengeç'e sık rastlanabilir. Genelde moda ve tasarım alanında çalışabilirler. Yarattıkları çizgilerle dünyaca ünlü bir modacı olmaları mümkündür. Aşırıya kaçarlarsa tepki de alabilirler. Çok değişik ve pahalı bir kıyafetin üzerine alakasız bir takı takıp bir anda rüküş olabilenlere de rastlanır. Özellikle Yengeç erkeklerinin, iş kıyafetleri üzerine taktıkları komik kravatlardan herkes bahseder. Eşlerine veya yakın kız arkadaşlarına çoğu zaman danışma ihtiyacı duyarlar. Yumuşak uçuk maviler ve griler Yengeç'in kişiliğini yansıtan başlıca renklerdir. Elbiselerinin kumaşlarını da genellikle doğal dokumalardan seçerler. Vücut ısıları dengesizdir.

VÜCUT YAPISI

Balık eti vücutlarıyla Yengeç edasıyla yürürler. Zodyak'ın en iyi aşçıları olan Yengeçler, kilo almaya çok yatkın olurlar, çünkü pişirdikleri güzel yemeklerin tadına mutlaka bakmak isterler. Genellikle hareketsiz oldukları için kilo verirken zorlanırlar. Ancak onları uyardığınız zaman spor yapmaya başlarlar. Erkeklerin ise vücutları iridir. Bazı Yengeçler'in kamburumsu yürümeleri vücutlarının güzelliğini ortaya çıkarmalarını engelleyebilir.

YÜZ YAPISI

Yengeçler'in saçları genellikle uzun ve bakımlı olur. Koyu renk saçları olmaları muhtemeldir. Açık alınlarındaki çizgiler yaşlandıkça belirginleşmeye başlar. Gözleri, küçük olmasına rağmen içleri güler. Kumral, açık tenli ve hassas derileriyle soğuğa karşı çaresiz kalabilirler. Dudaklarındaki ince kıvrımlarla muzipçe gülümseyip etrafa neşe saçarlar.

Yengeç Burcunu nasıl tanırsınız? Yengeç Burcunu tanıyın.Yengeç Burcu kadını ve erkeğini tanımanın yolları.