Yengeç Burcu Kadını Aşk

Yengeç Burcu Kadını Aşk

Yengeç Burcu Kadını Aşk

NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?

Yengeç burcu kadını onu sevecek ve sadık kalacak bir partnerle ilişki yaşamak ister. O, mutlu edileceği ve sınırsız paylaşım içinde olacağı bir ilişkide sevgisini geliştirir. Sevgisini gösteren ve ona değer veren birini tercih eder. Hatta bu şekilde davranan partnerin istediklerine kolay cevap verir. Bu yüzden kesinlikle partner olacak kişinin ilgisini, sevgisini esirgememesi gerekir.

Kendisine bu şekilde yaklaşan partnere yakın durur ve yaşadığı ilişkiyi mutlu bir şekilde sürdürmeye çalışır. Ayrıca kıskanç biri olduğundan, ilginizi asla o yanınızdayken başkasına vermemelisiniz. Yoksa deliye döner ve onu önemsemediğinizi düşünür. Bu nedenle paylaşımlarınızda ve beraber olduğunuz anlarda gözünüzün ondan başkasını görmediğini göstermeye çalışmalısınız ve ona hayatınızın merkezinde olduğunu hissettirmelisiniz. Bu şekilde davrandığınız sürece size bağlı kalacaktır. İstediğiniz bir partner olarak yanınızda yer alır.

İLİŞKİDE SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ YÖNLER

Partnerinin fedakarlık yaparak onu önemsediğini hissettirmesini bekler. Asla samimiyetsizliğe tahammül etmez. Partnerin romantik ve duygusal biri olmasını ister. En çok çiçek almaktan ve baş başa romantik ortamlar geçirmekten hoşlanır. Farklı ve güzel sevgi sözcüklerinin ifade edilmesine ya da aşk ve sevgi üzerine yazılmış romanları, şiir kitaplarını okumayı çok sever.

İlişkisinde değerinin hissettirilmesinden ve istediklerinin yapılmasından hoşnut olur. Sevgisinin karşılık bulmamasından kesinlikle hoşlanmaz. Asla kendisine hayır denilmesinden hoşlanmaz. Bu yüzden ilişkisinde istediklerinin koşulsuz olarak olumlu karşılanması gerekiyor. Gösterdiği ilginin ve verdiği değerin geri dönmesini ister.

İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ

Sevdiği kişiye riayet eder, ilgi gösterir, uyumlu ve sadık olur. Aynı zamanda nazik ve olgun hareketlerde bulunur. Asla sert tavırlarda bulunmaz, uysal ve sakin bir edayla hareket eder.

Partnerinin yanındayken gözünü başka yerlere çevirmez. Partneri ile geçireceği saatler içerisinde sadece ona ait olduğunu gösterir. Bakımlı ve nezaketli biri olmaya çalışır. Saygın ve sıradan biri olmaya çalışmaz. Partneri ile ilişkisinde sıkıntı yaratmaz.

Huzur ve mutluluğun hakim olduğu bir ilişkide paylaşım yaşamaya çalışır. Partnerinin başkasını ona övmesini istemez. Her anlamda beğenildiğini duymaya ve bunu partnerine doğrulatmaya çalışır.

İDEAL SEVGİLİLER KİMLER?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: İlişkisi olmayanların Boğa burcuyla bir ilişkiye başlamaları mutlu ve güzel günlerin yaşanmasını sağlayabilir. Boğa burcunun kolay bırakmaması, sevdiği kişiye bağlı bir şekilde ilişki yaşamaya meyilli olması, uzun soluklu bir ilişki yaşama talebinize olumlu cevap verir.

Macera yaşayacağı burç: Hayattan daha fazla zevk almak istiyorsanız Yay burcuna yakın durun. Bu burçtan biriyle yaşayacağınız ilişkide her konuda mutlu olabilir ve hayatınızda sorun olarak gördüğünüz problemleri birlikte çözümleyebilirsiniz. Çünkü yaşamınızda monoton geçen olayları ortadan kaldırabilme şansınız var.

Aradığı cinsel partner: Cinsel birlikteliğinizde en çok Kova burcuyla mutlu olabilirsiniz. Kova burcuyla yaşayacağınız birliktelikte kendinizi rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz. Kendinizi özel hissetmenizi ve yaşadığınız anı mutlu geçirmenizi sağlayabilir.

Yengeç Burcu Kadını Aşk. Yengeç Burcu kadınının aşk hayatı. Yengeç Burcu kadını nasıl aşık edilir?