Yengeç Burcu Aşk » Yengeç Burcunun Aşk Hayatı, Uyumu ve 2019 İlişki Yorumu

Yengeç Burcu Aşk » Yengeç Burcunun Aşk Hayatı, Uyumu ve 2019 İlişki Yorumu

Yengeç Burcu Aşk » Yengeç Burcunun Aşk Hayatı, Uyumu ve 2019 İlişki Yorumu

Aşk ve Evlilik

Sevgi dolu, şefkatli, aynı zamanda ihtiraslı Yengeçler...

Yengeç burcu çok duygusal ve aşık oldukları zaman olaylara dikkatle yaklaşan kişilerdir. Kırılmaktan çok korkarlar; bu nedenle partnerine kalplerinin kapılarını açmakta zorlanır, öncelikle ondan emin olmak isterler. İlişkiye bir kez başladı mı, bunun uzun süreli bir beraberlik olmasını isterler. Yengeç hemen harekete geçmez, çünkü karşılık göreceğinden emin olmak ister. Bu nedenle onları pasif aşıklar olarak görebilirsiniz. Evcildirler, özellikle evde yemek yemekten ve televizyon izlemekten hoşlanırlar.

EVİNDE

Yengeç kadını genellikle klasik ev kadınını oynar. Eşi dışarıdayken çocuklarıyla ilgilenmekten, ev işleriyle uğraşmaktan mutluluk duyar. Yeteneklerini ve yaratıcı gücünü evinde kullanmayı tercih eder. Yengeç erkeği eşinin ihtiyaçlarını karşılamaktan hoşlanır. Hassas, duygularını belli eden eşinin hislerini, düşüncelerini dikkate alan bir yapıya sahiptir.

EVLİLİK YAŞAMI

Nikaha hevesli, evcimen Su grubu elemanı...

Yengeç burcu çok evcimendir. Düzenli bir ilişki ve aile özlemi çekerler. Aile onlar için dünyanın en önemli kavramıdır, bu kuruma değer verir ve korurlar. Eğer evliliklerinde bir problem varsa inatla bunu çözmeye çalışırlar. Yengeç Su grubu ile çok iyi anlaşır. İkisi de birbirlerinin ihtiyaçlarını karşılamaktan mutluluk duyarlar. Toprak grubu tutarlılık ve gösterdikleri hassasiyetle Yengeç burcuyla uzun süreli, başarılı beraberlikler oluşturabilir. Ateş grubu ile ihtiraslı bir ikilidirler ama gösterilmeyen hassasiyet aralarında ciddi problem oluşturabilir. Çok sosyaldirler, Yengeç ise çok utangaçtır; bu yönden aralarında bir çatışma söz konusu olabilir. Duyguları ile hareket eden Yengeç burcu için Hava grubu, çok detaycı ve analitiktir.

İLİŞKİLER

Sevgi dolu ve şefkatlidirler. İhtiraslarıyla sizi şaşırtabilirler. Sezgileri ve hayal güçleri çok kuvvetlidir. Aynı zamanda dikkatli ve naziktirler, partnerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur, onun için en iyisini yapmaya çalışırlar. İlişkileri bittiği takdirde kırılır, yeni bir ilişkiye başlamakta güçlük çekerler.

Yengeç Burcu Aşk. Yengeç Burcu nasıl aşık olur? Yengeç Burcu aşk ve evlilik.