Kova Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Kova Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Kova Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

GİYİM STİLİ

Modanın dışında özgün stilleri olsun isterler.

Garip ve ilginç giyim zevkleri, her haliyle kendisine özgüdür. Canlı renkleri severler; özellikle gece mavisi, açık turkuaz ve yeşil tonları tercih ederler. Mor ve lila renkten de zaman zaman hoşlanırlar. Kıyafetleri ve aksesuarları ruh hallerine göre değişir. Eski ile yeni arasında değişik modelleri ve eşyaları bulurlar. Saten ve ipek gibi yumuşak dokuları severler. Kovalar, modern tarzın yanı sıra nostaljik ve eksantrik kıyafetlerle ortada dolaşabilirler! Onlar değişiktir...

YÜZ YAPISI

Soğuk cazibeleri ile yüzleri çok etkileyicidir.

Uzak bakışlarıyla karşı cinsi etkilerler. İlgisini çeken bir konu tartışıldığında heyecanlanır ve bu durum yüzüne yansır. Kaşlarını kaldırmış, heyecanla bir şeyler anlatırken, gerçekten görülmeye değerdirler. İnce telli olan saçları bakımlı olur. Alınları açık, göz kapakları düşük ve bakışları biraz cansız olabilir. Yüze ilginç bir görünüm veren orantılı çeneleri, gülümsemeye hazır dudakları ve küçük burunları ile karizmatik görünümleri, bakışların cansızlığını yok edebilir.

VÜCUT

Rüzgarın sürüklediği bir kağıt gibi, uçarcasına yürürler.

Kiloları olsa bile, hafiflemiş gibi hareket eder ve rüzgarın esmesi gibi uçarcasına yürümeyi başarırlar. Adımları ancak derin düşüncelere daldıklarında yavaşlar. El kol hareketleri de rüzgarda dalgalanır edasındadır. Heyecanlandıklarında hareketleri, sevimliliklerini artırır. Genel olarak Kovalar, oldukça uzun boylu, sağlam kemik yapıları olan, yapılı ve dik duran kişilerdir. Omuzlar geniş, eklem yerleri belirgindir. Ayak bilekleri ve baldırları oldukça güzel ve sağlamdır. Kolları ve elleri ise diğer insanlara göre daha uzun sayılabilir. Kova burçları, Terazi ve Boğalar'ın yuvarlak hatlarına hiç benzemeyen, keskin vücut hatlarına sahip olurlar. Ama yükselen burcu Terazi veya Boğa olan bir Kova'nın görünüşü çok farklı olabilir.

Kova Burcunu nasıl tanırsınız? Kova Burcunu tanıyın.Kova Burcu kadını ve erkeğini tanımanın yolları.