Kova Burcunun Evi

Kova Burcunun Evi

Kova Burcunun Evi

Geniş ve Havadar

Geniş ve havadar evlerde yaşamayı seven Kovalar'ın pek azı modayı takip eder. Rahatlarına çok düşkün oldukları için, evlerini akıllarına estiği gibi döşemeyi severler. Mekanın aydınlatılması ve ışık oyunları, onlar için sonra derece önem taşır. Masaları veya dolapları eski olsa bile, ışıklandırma mutlaka değişik olmalıdır. Beğendikleri pahalı mobilyalar için ceplerindeki parayı son kuruşuna kadar harcayabilirler.

Geniş ve ferahlık çok önemlidir. Hiçbir güç onları ışıksız bırakamaz. Beyaz duvarlar, deri döşemeli veya çizgili (zebra, leopar desenleri olabilir) desenli koltuklar, parlak kromajlı masa veya sandalyeler satın almaya çalışırlar.

Ağır ve cüsseli mobilyalar onlara göre değildir. İpek, tafta, rugan gibi parlak kumaşları tercih ederler. Duvarlarına astıkları resimler genellikle kişiyi düşüncelere sürükleyen temaları içerir. Güneş, onları rahatsız etmediği sürece perde takmak akıllarına bile gelmez. Perde olarak transparan, şeffaf kumaşlar kullanırlar.

Onlara, kendilerini zamanın ilerisinde veya çok gerisinde hissedebilecekleri bir fosil, heykel, bir uzay gemisi maketi veya ilginç bir aksesuar satın alırsanız çok mutlu olurlar.

Kova Burcunun evi. Kova Burcunun evini tanıyın.Kova Burcunun evi hakkında bilgiler.