Kova Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeği

Kova Erkeği

Çok orijinal fikirleri vardır. Bu dışadönük, bilgili, eğlenceli adamın yanında sıkılmak pek mümkün değildir. Kısıtlanmak istemeyen, bağlanmaktan korkan, sürekli değişen bu adam, kadınlar için hazin öykülerin unutulmayan kişisidir. Kimseyi üzmek istemez, bunun için gerçekten çaba sarf eder, ardında kırılmış kalpler bıraktığının farkına bile varmayabilir. Ancak, onu olduğu gibi kabul eden, fikirlerini destekleyen, hercai ruhunu anlayan bir kadınla mutlu olur ve onu mutlu eder. Özgürlüğünü kısıtlamaya çalışmak, kuşun kafesini açıp, kaçmasını izlemek gibidir. Ne kadar sıkı bağlanırsa o kadar hızlı uzaklaşır. Eşi her şeyden önce arkadaşı olmalıdır.

Bir Kova erkeğini seçen kadın, "çok güzelsin", "aşkım, ruhum" gibi sözler yerine, quantum fiziğinin kurallarını dinlemeye hazır olmalıdır. Yeri geldiğinde iltifat da edecektir ama kadının başını iltifatlarıyla değil, beyninin kıvrımlarıyla döndürmeyi yeğler. Duygularını ifade etmekte biraz zorlanır. Kova erkekleri, ayakları yere basan yıllar sonra ne yapacağını bilen bir adam isteyenlere göre değildir. Onun gibi bakmayı bilmeyen bir kadın çok mutsuz olacaktır.

Genelde geç evlenirler fakat, acele davranarak erken yaşta evlenen Kovalar'a rastlamak da mümkündür. Bu evlilikler çoğunlukla hüsranla sonuçlanır. Ayrıca yasak ilişkilere olan düşkünlüğü, başarılı evliliklerde bile sorunlara, hatta ayrılıklara sebep olabilir. Sürekli başka kadınlara kur yapmak, onları fethetmek isterler. Bu ilgisi, değişik kültürlere duyduğu ilgiyle aynıdır. Onun için her kadın, bir başka dünya, bir başka öğretmendir. Bu erkekle beraberlik, evlilik, gerçekten zor olabilir. Ama kendisine özgü bir büyüsü vardır. Sürekli ilgilenecek yeni bir şeyler bulduğu, kendisini hiçbir şeye kapatmadığı için yıllar geçse de sıkıcı, monoton olmazlar. Onlarla birlikte olan kadınlar büyük mutluluklarla birlikte, büyük üzüntülerin gelebileceğini bilmelidir. O, bir kelebek gibidir, ne zaman hangi dala konar, ne zaman havalanır uçar belli olmaz. O, fikirleri için savaşırken onun yanında olacak, destekleyecek, ihmal edildiğini hissettirmeyecek bir kadın arzular.

Çok iyi bir baba olabilir. Çocuğuyla arasında özel bir bağ kurmakta zorlanmaz. Ona, kendisinden bir parça olmanın yanı sıra, geleceği demek olduğu için de ilgi duyar. Çocuğu, bilgisini gelecek kuşaklara aktarabileceği, işlenmemiş bir madendir. Verdiği eğitimle, modası geçmiş fikirlerden uzak yetiştirmek ister. İnsanlık adına yapmak istediklerini gerçekleştirmeye çalışır. Çocuğunu gerçekten çok sever ve en iyi şekilde yetiştirmeye çalışır. Hiçbir zaman bebek muamelesi yapmaz. O, doğduğu andan itibaren kendi başına bir bireydir. Çocuğuyla iyi arkadaş olur ve bu tutumu, çocuğun kişilik kazanmasında çok faydalıdır. Despot bir baba değildir, ama sabit fikirli olması mümkündür.

Kova Burcu Erkeği. Kova Burcu erkeğinin özellikleri. Kova Burcu erkeği nelerden hoşlanır, nasıl etkilenir, aşk, Kova Burcu erkeğini etkilemenin yolları.