Kova Burcu Arkadaşlığı

Kova Burcu Arkadaşlığı

Kova Burcu Arkadaşlığı

Arkadaşlığı

Arkadaşlarının onlara bağlı olmasından hiç hoşlanmazlar. Çok samimiyetten sıkılan Kovalar, yıllarca görüşmediği arkadaşlarına hiç sitem etmezler. Zaman onlar için önemsizdir. Önemli olan, arkadaşlıklarının kalitesidir. Bir Kova, kapris yapmayı sevmediği için, kapris yapan arkadaşlarını hemen defterden silebilir.

Yardım kuruluşlarında, çok kişiye hizmet etmek gayesinde olan kişilerdir. Grup aktivitelerinden hoşlanırlar. Hafta sonları yemek dağıtarak (yardım amacıyla) geçiren pek çok Kova'yı bir gün sonrasında arkadaşıyla sanat galerisinde, sinemada, konserde veya partilerde de rastlarsanız sakın şaşırmayın. Bu nedenle onlara ayak uydurmak biraz zordur. Genellikle düşünsel faliyetlerde bulunabilecekleri kuruluşlara ve klüplere üyedirler.

Onlar için dostluk ve kalıcılık ön plandadır. Çok arkadaş edinmeyi severler. İlk aşamada soğukturlar. Duygularını paylaşmaya kolay kolay yanaşmazlar. Sonradan samimiyeti ilerletirler. Sosyal görünen Kovalar, içleride hep yalnız olmak arzusu taşırlar.

GRUPLARARASI İLİŞKİLER

Kendilerinde eksik olan hareketlilikten dolayı, Ateş grubu insanları ile çok iyi anlaşırlar. Hatta bu arkadaşlık, evliliğe kadar gidebilir. Su grubundan arkadaşları, onları soğuk ve uzak bulabilir. Kovalar ise Su gruplarını entelektüellikten uzak bulurlar. Onlarla arkadaşlıkları uzun süreli olmaz. Toprak burçlarını ise fazla materyalist ve durağan görürler. Kendileri gibi olan Hava grupları ile her konuda uyum içindedirler.

Kova Burcu Arkadaşlığı. Kova Burcu ile arkadaş olmak. Kova Burcu ile nasıl arkadaş olunur.