Koç Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Koç Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Koç Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

GİYİM STİLİ

Marka kıyafetlerden vazgeçmezler, gardropları için bütçelerini sonuna kadar zorlarlar. Fakat süslü detaylara bezenmiş, titizlikle seçilmiş giyim tarzlarıyla kendi sitillerini oluşturmuş gibi giyinirler. Koç erkekleri blayzer takımıyla dolaşırken, Koç kadını da uyumlu parçalardan seçilmiş bir koleksiyondan giyinecektir. Hatta ciddiyetlerini koruma uğruna o kadar abartabilirler ki, hareket kabiliyetlerini kısıtlayacak kadar resmi giyinenlere sık rastlanır. Son moda ve yeni çıkan tüm ürünleri Koçlar'ın üzerinde görebilirsiniz.

YÜZ YAPISI

Onları gülümserken görmek çok zor sayılabilir. Yüzlerinin şekli Koç burcu sembolündeki "T" şekli ile belirginlik kazanır. Koç insanlarının yüzleri normalden daha renklidir. Kararlı ve keskin çizgili yüzleri vardır. Çok ender olarak yumuşak ve belirsiz hatlara sahip olurlar. Kaşlar, çene (güçlü ama dar ve ileri doğru uzamış) ve burun (büyükçe) ön plandadır. Bayan Koçlar kaşlarını aldırıp şekillendirebilirler ama erkek Koçlar'da kaşların gürlüğü dikkat çeker. Baş bölgesinde bir ben veya iz bulunabilir. Hayatı boyunca yüzünü korumalıdır, bir kaza anında yüz bölgesinden yaralanabilirler. Koç etkisi ağır basıyorsa, gözler küçük, yeşil veya ela olabilir ve etrafı araştırır gibi sürekli çok uzaklara bakar bir şekilde hareket halindedir. Parlak, uçuşan ve Güneş vurduğu zaman kızıla çalan gür saçları ile etrafı kolayca etkilerler.

VÜCUT

Erkeksi bir cazibe... Uzun boylu ve atılgan görünüşlerinin yanı sıra, zihinleri gibi hareketleri de çabuk ve güçlüdür. Aceleci ve büyük adımlarıyla yürüyüp, konuşurlarken, gövdeleri hafifçe öne doğru eğik, başları ise ileridedir. Eğik yürümeleri, ileri yaşta sırt problemlerine neden olacaktır. Kemik yapıları güçlüdür. Burcun son 10 günlük diliminde doğan Koçlar'ın bacakları genelde daha uzundur. Mars'ın sembolize ettiği enerjileri, bacaklarının ve kollarının gücüne yansımıştır. Venüs, Jüpiter, Güneş etkisi olmadıkça fazla kilolu olmazlar. Hem erkek, hem kadın Koçlar geniş omuzludurlar. Genelde kaslı, erkeksi bir vücut yapısı daha belirgindir.

Koç Burcunu nasıl tanırsınız? Koç Burcunu tanıyın.Koç Burcu kadını ve erkeğini tanımanın yolları.