Koç Burcu Kadını Aşk

Koç Burcu Kadını Aşk

Koç Burcu Kadını Aşk

NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?

Koç burcu kadınının birlikte olacağı partnerin, mutlaka uysal ve ilgili bir yapıya sahip olması gerekir. Aksi halde yaşayacağı ilişkide paylaşım içine girmesi zor olacaktır. Bu nedenle koç burcu kadınıyla birlikte olmak isteyenlerin asla ilgisiz ve katı yaklaşmaması gerekiyor. Böylece onunla yaşadığınız ilişkide gönlünde taht kurabilir ve istediğinizi ona yaptırabilirsiniz.

Doğa gereği kendisini rahat hissedeceği ve istediklerini yaptırabileceği bir partnerle daha uzun soluklu bir ilişki yaaşar ve sevgilisinin genelde bu tür özelliklere sahip biri olmasını ister. Eğer ilişkisinde sorun çıkaran ve istediklerini direten bir tutum sergileyen bir partnerle ilişki yaşarsa o partnerle var olan ilişkisini sürdürmez ve bu özelliklere sahip birinin partneri olmasını istemez.

İLİŞKİDE SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ YÖNLER

Her konuda kendini düşünür, hobilerine zaman ayırır. Pahalı, lüks hediyelerden hoşlanır ve herkesten farklı olmayı, görünmeyi ister. Partnerinin özel günlerini mutlaka hatırlamasını ister ve bu günler içinde gününü romantik sürprizlerle geçirmeyi sever. Bu davranışlar karşısında etkilenir.

Lüks ve nezih yerlerde yemek yemekten hoşlanır. Yaşadığı ilişkinin herkes tarafından övgüyle bahsedilmesinden hoşnut olur.

İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ

İlişki süresince çok hassas olur. Aşırı kıskanç oluşu sevdiğini başkalarıyla paylaşmasını zorlaştırır. Bu yüzden, ilişki yaşadığı kişiyi sevmeye başladıktan sonra onun uğruna her fedakarlığı yapar.

İlişkisinde romantiktir ve sürprizlerle doludur. Asla ilgisizliğe ve sadakatsizliğe tahammülü yoktur. Güzel sözler sarf etmez ve partnerine fazla ilgi göstermez. Partnerini yönlendirmekten zevk alır. İlişkisinde hakimiyeti elinde tutmaya çalışır. Cesaretlidir ve ilişkisinde hakimiyeti elinde tutmaya davranır. Çekinceleri olsa da asla zayıf ve güçsüz olduğunu hissettirmez.

İDEAL SEVGİLİLER KİMLER?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Hayatınızda uzun süreli bir ilişki yaşayıp mutlu olmayı arzuluyorsanız yay burcuna yakın olmaya çalışın. Çünkü bu burçtan biriyle her istediğinizi hayata geçirebilir ve sorunlardan uzak bir ilişkinin paylaşımını yaşayabilirsiniz.

Macera yaşayacağı burç: Baskın ve yönlendirici bir yapıya sahip olmanız nedeniyle, düşüncenizi kabul ettireceğiniz çok az sayıda burçla uyuşabilirsiniz. İkizler burcunun değişken ve her konuya çabuk uyum sağlaması, isteklerinizi onun üzerinde rahatlıkla uygulamanızı kolaylaştırabilir.

Aradığı cinsel partner: Yaşadığınız ilişkide cinselliğin hakim olması ve mutlu bir cinsel ilişki yaşamak istiyorsanız tercihinizi kova burcundan yana kullanmalısınız.

Koç Burcu Kadını Aşk. Koç Burcu kadınının aşk hayatı. Koç Burcu kadını nasıl aşık edilir?