Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkekleri

Koç burcu erkeği : O "Mars'ın etkisi altında cesur, enerjik, sabırsız, kendine güvenen, tutkulu bir erkek."

Dünyaca ünlü astrolog Linda Goodman'ın koç burcu erkeği yorumlarıyla koç burcu erkeğini, koç burcu erkeğinin kişiliğini, aşk hayatını, koç burcu erkeklerinin olumlu ve olumsuz özelliklerini tanıyın.

Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

 • Genel Özellikleri : Cesur, enerjik, sabırsız, kendine güvenen, tutkulu.
 • Aşk Hayatı ve Gezegeni : Venüs etkisinde, romantik ve flört etmekte usta bir erkek!
 • Koç Erkeğinin Renkleri : Kırmızı, parlak kırmızı.
 • Eğlence ve Zevk Gezegeni : Güneş etkisinde.
 • Para Gezegeni : Venüs etkisinde.
 • En İyi Anlaştığı Burçlar : Aslan, Yay
 • En Zor Anlaştığı Burçlar : Yengeç, Terazi, Oğlak
 • Değerli Taşları : Ametist
 • Uğurlu Günü : Salı
 • Niteliği : Öncü
 • Olumlu özellikleri : Neşeli, bağımsız, açık sözlü, dobra, cömert, cesur.
 • Olumsuz özellikleri : Yıkıcı eleştiricilik, hızla değişen tavırlar, bencillik ve sabırsızlık.
 • Gizli ihtiyaçları : Hareketli olabilmek.

İşte Karşınızda Koç Burcu Erkeği

Kalabalık bir ortamdasınız. Coşkulu, neşeli ve yerinde duramayan cesur bir erkek, baş döndüren ilgi ve yakınlığıyla dikkatinizi çekiyor.

Karşınızdaki kişinin kim olduğunu merak etmeye başladınız değil mi? Tebrikler! Sizinle iletişime geçtiğine göre, karşınızda ilgisini çekmeyi başardığınız bir koç erkeği var.

Koç burcu erkeğinin cesur tavırları, yaratıcı fikirleri, neşesi ve güçlü aurası daha ilk dakikalardan kendinizi olumlu ve pozitif hissetmenizi sağlar.

Koç burcu erkeği : O, flört etmekte usta bir erkek!

Koç Burcu Erkeği

Siz yine de bu duruma kendinizi fazla kaptırmayın. Çünkü bu neşeli ve pozitif ortam birazdan değişebilir.

Odak noktası hızla değişen koç burcu erkeğinin, dakikalar içerisinde farklılaşan aşırı ilgisiz, soğuk, ve umursamaz tavırları sizi oldukça şaşırtabilir.

Şaşırmayın! Büyük ihtimalle onun hızına yetişemediniz ve bu yüzden size olan ilgisini kaybetti!

Heyecanlı ve sabırsız Mars erkeğiyle başa çıkmanın kolay olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Koç burcu erkeği : Bitmek bilmeyen bir enerji!

Koç burcu erkekleri dolu dolu enerjiye ve sürekli büyüyen heyecana sahiptir. Onlara ayak uydurmak, onlarla birlikte hareket etmek zordur.

Koç Burcu Erkeği

Gençlik ateşi ile yanıp tutuşan koç burcu erkeğinin tahammül edemediği tek şey ağır kanlı olmaktır. Herkesin kendisi gibi hareketli, heyecanlı ve yenilikçi olmasını ister.

Hiçbir şeye sabrı olmayan, kendisini dâhi geride bırakmak isteyen bir erkekten bahsediyoruz.

Koç burcu erkeğinin ilgisini sürekli aynı seviyede tutmak istiyorsanız büyük bir çaba harcamak zorundasınız!

Koç burcu erkeği karşısında güçlü olmanız şart!

Koç Burcu Erkeği

Koç burcu erkeği karşısında romantizme önem veren, zarif, bakımlı ve sürekli onunla ilgilenen bir kadın olmanız şart. Dedikodu ve dırdırı da kesinlikle unutun!

Beceremediniz mi? En azından kafa yapısı sanki size uygunmuş gibi davranmanız bir yere kadar onunla gitmenizi sağlayabilir.

Koç burcu erkeği ayrılık

Koç Erkeği bir gün sizi geride bırakırsa şunu aklınıza getirin: Asla ayak uyduramadınız!

Koç Burcu Erkeğinin Olumlu Yönleri

Koç burcu erkeğinin olumlu yönleriyle karşılaşmayı herkes ister.

Evet, bir koç erkeği ile iyi anlaşmak, ona uyum sağlamak için uğraşmak zorundasınız demiştik. Ama bu durum, sanıldığı kadar da zor değildir.

Bir şeyler düzgün gittiğinde, Koç burcu erkeğinin olumlu yönleri kendiliğinden ortaya çıkmaya başlayacaktır.

Çekingenlik : Koç burcu erkeğinde pek de göremeyeceğiniz bir özelliktir. O, hayatın her alanında girişken olmak ister ve idealleri doğrultusunda hareket eder.

Koç burcu erkeği davranışları

Koç burcu erkeği : Tam bir lider!

Koç burcu erkeği dilediği gibi davranmak ister. Şartlar buna uygun değilse koç erkeği şartları kendi lehine çevirmeye çalışır. İşte tam da bu yüzden, liderlik en çok koç burcu erkeğine yakışır! Hoş, ona göre de zaten aksi iddia edilemez.

Koç burcu erkeğinin duygu ve düşüncelerinde düzenbazlık yoktur. Fazlasıyla net olması şaşırtıcı olabilir. Koç erkeği bir konu veya bir kişi hakkındaki düşüncelerini rahatlıkla dile getirebilir.

Onun bir konuda oyun yaptığını görmek neredeyse imkansızdır. Sergilediği her davranışın temeli dobra olmasına bağlıdır.

İş, aşk, sosyal yaşam fark etmeksizin koç burcu erkeğinin tüm davranışlarında onun açık sözlülüğünü rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Asi bir koç erkeği

Koç burcu erkeği : Ben herkesten üstünüm!

Doğuştan itibaren asi olan koç erkeğinin hemen hemen her şeye karşı gelme eğilimi vardır. O, hayatın her alanında, herkesten akıllı ve üstün olduğunu düşünür. Zaten öyle de davranır.

Kim bilir, belki de öyledir? Ama siz yine de koç erkeğinin bu megaloman tavırlarını yüzüne vurmaktan kaçının.

Onun bu tavırları karşısında güçlü durun ve biraz da alçak gönüllü davranın. Bu, koç erkeğine verebileceğiniz en büyük derslerden biri olabilir.

Kızgın bir koç erkeği

Merak etmeyin, koç erkeği bir olay karşısında çok çabuk öfkelenip kızsa da sakinleşmesi de bir o kadar kolaydır. Sadece onu anlamaya çalışın. Kırılan duygularına rağmen rahatlamak ve güven duymak için peşinizden koşmaya devam edecektir.

Aslında koç erkeğinin bu asi, kendini beğenmiş görüntüsünün altında tam tersine bir karakter de yatar. Ancak o karakteri görmek, hayatına giren insanların sadece bir kısmına nasip olur. Eğer koç erkeğinin bu yönünü keşfettiğinizi düşünüyorsanız şanslısınız.

Koç burcu erkeği : O bir cömertlik simgesi!

Artık koç burcu erkeği için değerli ve kıymetli bir insan oldunuz. O andan itibaren, karşınızda elinde avucunda ne varsa hiç düşünmeden verebilecek bir erkek var.

Burçlar, kalbin anahtarı

Koç erkeğinin zamanını, sevgisini, mutluluğunu ve sempatisini kolaylıkla alabilirsiniz. Sizinle olan ilişkisini korumak için elinden geleni yapacağını da bilmelisiniz.

Ayrıca koç burcu erkekleri asla cimri değildirler. Koç erkeğinin parasının hesabını yaptığını kolay kolay göremezsiniz.

Koç Burcu Erkeğinin Olumsuz Yönleri

Burçlar bencil erkek

Tüm bunlar fazlasıyla keyif verici değil mi?

Bunların yanında, koç burcu erkeğinin sinir krizi geçirtecek kadar bencil, düşüncesiz ve tahammülsüz olabileceğini biliyor muydunuz?

Tipik bir koç burcu erkeği, kendi düşünceleri doğrultusunda hareket eder ve karşısındaki insanın “neden” diye sormasına müsaade etmez. Yaratıcı yönlerini bir şekilde ortaya çıkarıp uygulamakta da ustadırlar.

Koç burcu erkeği : herkes ne derse desin, ben bildiğimi okurum!

Bir konuda onunla aynı düşüncede değilseniz ve bunu koç erkeğine uygun bir dille aktarmıyorsanız artık bir düşmana sahip olduğunuzu da bilin. Bildiğini okuması için sizi ezmesi gerekiyorsa tereddüt etmeden yapacaktır!

Burçlar bencil erkek

Koç burcu erkeğinin yapısında boyun eğmek yoktur.

Kazanmak koç erkeğine göre kolaydır ve bir şeyi kaybetmeyi çok da umursamaz. "Kaçan kovalanır" taktiğinin hiçbir zaman işe yaramadığı bir erkek var karşınızda. Siz ne bekliyordunuz ki?

Koç burcu erkeğinin tüm bu neşeli, heyecanlı ve eğlenceli yönünün dışında karanlık bir yönünün de olduğunu bilmeniz lazım. Koç erkeği çözülmesi zor bir erkek değildir ama ayak uydurması zordur.

Mars erkeğinin hangi yönüyle karşılaşacağınız biraz da size bağlı. Unutmayın! Siz Koç burcu erkeğini değiştirmek isterken kendi yaşadığınız değişimin farkına varamayabilirsiniz.

Burçlar Macera

Koç burcu erkeğini tıpkı bir macera romanı ya da başyapıt bir aksiyon film gibi düşünebilirsiniz. O, her sahnede size yeni bir yönünü gösterecek ve hayretler içerisinde onu izlemenizi sağlayacaktır.

İyi tarafından bakın; Bir koç erkeğinin yanında asla sıkılmayacaksınız!

Koç Burcu Erkeği. Koç Burcu erkeğinin özellikleri. Koç Burcu erkeği nelerden hoşlanır, nasıl etkilenir, aşk, Koç Burcu erkeğini etkilemenin yolları.