Koç Burcu Arkadaşlığı

Koç Burcu Arkadaşlığı

Koç Burcu Arkadaşlığı

Arkadaşlığı

Dışa dönüktürler. Yeni tanıştıkları biriyle ilk kontağı kuran her zaman Koç'tur. Nedense karşı tarafa biraz baskı uygulamaktan da kendini alamayan Koç, sabırlı olmayı öğrenmelidir. Çok girişken ve coşkulu olduklarından, yeni girdikleri bir ortamda kendilerini kolaylıkla kabul ettirirler. Fakat samimiyet kurmayı sevmezler, hayatları boyunca içli dışlı olabildikleri insanlar azdır. Arkadaşları arasında hemen sivrilip onları yönetme eğilimleri, aslında pek de hoş karşılanmaz. Sadece çok içten bağlı olduklarına karşı hoşgörülüdürler. Akıllarına gelenleri düşünmeden hemen söylemeleri sıkça pot kırmalarına sebep olur. Sevecen ve adil yapıları sayesinde sevilen kişiler olmayı başarırlar.

Herkesi olduğu gibi kabullenip, kişileri toplumsal statülerine göre asla kayırmazlar. Sokaktaki çöpçüyle, işyerindeki patronu kadar içten ve sıcak bir yakınlaşma kurmayı severler. Arkadaşlarıyla maceralar yaşamak, sportif aktivitelerde bulunmak ve tabii ki kazanmak, tam onlara göredir. Saatlerce evde oturarak televizyon başında film seyreden kişilerin Koç burcundan olmaları pek olası değildir! Hareketli yapılarına ayak uyduran kişileri bulmaları çok zordur. Arkadaşlarına duygusal olarak bağlanmayı sevmezler. Özgürlükleri ağır basar. Bu nedenle uzun süreli arkadaşlıkları çok az sayıdadır.

GRUPLARARASI İLİŞKİLER

Ateş grubundan olan Koç, arkadaş olarak yine en iyi Ateş grubu burçlarıyla anlaşır. Hava grupları ile entelektüel seviyede güzel bir uyum sağlarken, Su grubu arkadaşlarıyla duygusal bir yakınlaşmaya girebilir. Toprak grubundan arkadaşları ile sabrı öğrenirler.

Koç Burcu Arkadaşlığı. Koç Burcu ile arkadaş olmak. Koç Burcu ile nasıl arkadaş olunur.