Terazi Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Terazi Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

Terazi Burcunu Nasıl Tanıyacaksınız

GİYİM STİLİ

Asimetrik dizaynları severler.

Giyim konusunda çok zevklidirler. Cezbedici ve cüretkar giyinirler. Ama bu, bir vamp gibi açılıp saçılmak değildir. Asimetrik çizgilerden hoşlanır; hafif ve pastel renkli kumaşlardan dikilmiş kıyafetleri tercih ederler. Ayrıntılı ve değişik dizaynlı modeller, özellikle yelek ve şapkalar beğenileri arasındadır. Giyim konusunda para harcamayı seveler. Erkekler ise genellikle pahalı ve koyu renk giysileri tercih edeler.

YÜZ YAPISI

"Periler kadar güzel" yüzleri olabilir.

Yüzleri güzel, duru ve sevecendir. Ciltleri solgun olmaz, genelde açık pembe görünümdedir. Teraziler'in saçları ince telli ve dalgalıdır, hatta ileri yaşlarda dökülmeye eğilimlidir. Bakışları anlayış doludur. Gözlerinin içi güler. "Peri kadar güzel yüzlü" ifadesi, onları anlatabilir. Dudak, gözler ve burun, büyüklük olarak orantılıdır. Zodyak'ın en soylu yüzleri Teraziler'e aittir.

VÜCUT

Kilolarına dikkat etmelidirler.

Bu burcun insanları genelde orantılı bir vücuda sahiptir. Çok zayıf olmazlar, hafif etine dolgun, çekici hatları vardır. Metabolizma hızları yavaş olan Teraziler, hakettiklerini yitirirlerse kolaylıkla kilo alıp, alımlı edalarını kaybedebilirler. Sakin halde, narin, edalı yürüyüşleri ile "bu kim?" dedirtecek kadar dikkat çekicidirler. Arkadaşlarının omuzuna kolunu dolayarak ve sohbet ederek keyifle dolaşırlar. Ama başları öne eğik ve elleri ceplerinde ise mutsuz olduklarını anlayabilirsiniz.

Terazi Burcunu nasıl tanırsınız? Terazi Burcunu tanıyın.Terazi Burcu kadını ve erkeğini tanımanın yolları.