Kim Bu Terazi Burcu

Kim Bu Terazi Burcu

Kim Bu Terazi Burcu

Kefeleri Dengede Tutmak

Hayatları boyunca huzurlu yaşamak için uğraşırlar. Onlar için hayat güzellik, aşk, uyum ve paylaşım demektir. En önemli unsur ise; dengedir. Fikirleri ve duyguları arasında uyum sağlamayı başardığında Terazi'nin kefeleri kolay kolay bozulmayacaktır. Terazi insanı için huzur da çok önemlidir.

Aşk ve güzelliğin temsilcisi Venüs tiplerinin tek silahı, gülüşüdür. Eğlenmeyi, değişik güzel şeyler yiyip içmeyi severler. Çok da iyi giyinirler. Kendileri çok iyi ev sahibidirler. Evlerinde yaratmak için didindikleri huzurlu rahat atmosfer bulaşıcıdır. Bu nedenle insanlar, kendilerini onun yanında özellikle de kendi ortamında çok rahatlatıcı bulur. Sosyal hayatları çok hareketlidir.

Terazi insanı, gerçek bir diplomattır. Nerede ne yapması gerektiğini çok iyi bilir. Nezaketi, inceliği ona bütün kapıları açar. Güzelliğe ve sanata düşkün olur. İşleri ne olursa olsun, asıl uğraşları hayatı güzelleştirmektir. Venüs, Terazi burcunda doğanlara güzelliğin yanı sıra kıvrak zeka da bahşetmiştir. Hayatın hep güzel yanlarını görmek ister.

Arkadaşlıklarının çok derin olduğu söylenemez. Onlar için önemli olan, mümkün olduğunca çok eğlenip hoşça vakit geçirmektir. Beğenilmek ve herkes tarafından sevilme ihtiyacı, neredeyse saplantı halindedir. Terazi burcu, her ne kadar dengeyi simgeliyorsa da bazı Terazi insanları tutarsız hareket edebilir.

Kendi kendilerine söylenmekle yetinirler. Belki de Terazi burcu insanlarının adının tembele çıkmasının başlıca sebebi budur. Savaşmayı sevmez, başkalarının onlar için savaşmasını tercih ederler. Tartışmak, hiç hoşlanmadıkları bir olaydır. Birisiyle kavga etmek zorunda kaldığında dahi, seçtiği kelimeler dikkatlidir. Biraz huysuz oldukları söylenebilir ama dengesini çabuk sağlar. Kavga ederken hiç umulmadık bir yerde gülümseyerek karşısındakini afallatabilirler.

Kim Bu Terazi Burcu. Terazi Burcunu tanıyın.