Terazi Burcu Kadını Aşk

Terazi Burcu Kadını Aşk

Terazi Burcu Kadını Aşk

NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?

Terazi burcu kadını hoşgörülü, sevimli, anlayışlı, iyimser bir yanı olan bir partner ister. Kendi bildiğini diretmeyen, tarafsız ve uysal davranan birine yakın durur.

Partneriyle yaşadığı sorunlara sabırla yaklaşsa da tahammül sınırı kalmamışsa tevazu göstermesi söz konusu olmayacaktır. Onunla ilişkiye başlamak istiyorsanız ve ilişkinizde mutlu olmayı arzuluyorsanız asla egoist ve sevimsiz olmayın, anlayışsız davranmayın, kötümser bir tutum sergilemeyin. Aksi takdirde sizden uzaklaşacağı gibi bir ilişki başlatmaya çalışmayacaktır.

Rahat ve mutlu olacağı iyi bir partnerle ilişki yaşar ve o partnere karşı her türlü fedakarlığı yapmaya çalışır. Ayrıca gururuna önem verdiğinden partnerinin asla onu rencide edecek bir davranışta da bulunmaması gerekir.

İLİŞKİDE SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ YÖNLER

Partnerinin bağımsız biri olmasından hoşlanır, başkasının etkisinde kalacak ve kararlarını başkalarının görüşleriyle verecek biri olmasını asla istemez. En çok da partnerinin kendisine gerekli değeri verecek biri olmasını ister. Kendisinin dışındaki kişilere ilgi gösterilmesinden hoşlanmaz, aksi halde aşırı kıskanır.

Hediye konusunda, her hediyeyi beğenmez. Daha çok takı, bakım ürünleri sever. Ayrıca kültür sanat aktivitelerinden hoşlanır. Dans etmekten, müzik dinlemekten zevk alır. Sanatsal yönü olan hediyelik ürünleri tercih etmeniz sevinmesini sağlar. Nezaket kuralları çerçevesinde ona yaklaştığınız sürece mutlu olmanız için çabalayacaktır. Onur her yerde övmeniz ilişkinizde fedakarlık ve ilgi görmenizi sağlayabilir.

İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ

Sempatik ve konuşkan tavırlarıyla partnerinin gönlünü kazanır. İyi niyetli oluşu olaylara objektif bakmasını sağlar. Asla tek taraflı ve çıkarlara göre hareket etmeye çalışmaz. Zaman zaman dengesiz ve çelişkili davranışlar sergilese bile yine de bazı hatalarını telafi edecek kadar tevazu sahibidir.

Sevdiği kişiye yakın durur, asla ihmalkar değildir, hele nankör hiç değildir. Sevdiği erkek için tüm zorluklara katlanır, hatta onun için yapılması gereken ne varsa onu yerine getirir. Hayatına ait olayları olduğu gibi paylaşır, isteklerini, düşüncelerini dışa yansıtır, gizlemez.

Partnerine anlaşılmaz bir tavırla yaklaşmaz, tüm benliğiyle kendisini ortaya koyar, dışa dönük olur. İyi bir partner olur; ilişkilerinde vericidir, fedakarlıkta sınır tanımaz, partneri için yaptığı harcamaları önemsemez, istediğinde jer olanağı kullanır.

İDEAL SEVGİLİLER KİMLER?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Terazi burcundan bir partnerle uyum ve mutluluğu yakalamak konusunda ideal bir ilişki yaşayabilirsiniz. Ortak noktalarda birbirinizi anlamanız ve paylaşımlarınızda sorun yaşamamanız mutlu olmanızı sağlar.

Macera yaşayacağı burç: Koç burcunda doğmuş kişiler ideal macera ortağınız olabilir. Kendinizi sade ve monoton bir yaşamın dışında görmeyi arzuluyorsanız mutlaka Koç burcunda olan kişilerle ilişki kurmaya çalışın. Böylece hayatınızın renkli ve güzel geçtiğini çok net görebilirsiniz.

Aradığı cinsel partner: Cinsel hayata bir renk getirme, bir ivme kazandırma isteğini duyuyorsanız en ideal eş yengeç burcunda olacağından, yengeç burcuyla ilişkinizi geliştirmenizde yarar var. Böylece cinsel paylaşımlarınızda sorun yaşamanız söz konusu olmayabilir.

Terazi Burcu Kadını Aşk. Terazi Burcu kadınının aşk hayatı. Terazi Burcu kadını nasıl aşık edilir?