Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadını

Terazi Kadını

Terazi kadını oldukça flörtçüdür. Bu, çok eşli bir kadın olduğu anlamına gelmez. Hayranlık uyandırmayı sever, beğenilmeyi, peşinde koşulmasını ister. Karşısındaki erkeğin tüm ilgisini üzerinde hissettiğinde, karşı taraf için oyun henüz yeni başlamışken, onun için oyun çoktan bitmiştir. Doğuştan güçlü bir çekim alanına sahip Terazi kadını, peşinde geniş hayran kitlesiyle dolaşmaya bayılır. İnsanların beyinlerine giden en kısa yolun gözleri olduğunu düşündüklerinden, göze hitap etmek onlar için çok önemlidir. Her zaman bakımlı, alımlı olmayı başarır. Evinde tek başınayken bile kıyafeti düzgündür. Saçı dağınık, ağzında sigarayla ev süpüren bir Terazi kadınına rastlamak zordur.

Markette, şampuan alırken karşılaşan gözler, dosyalarını düşürdüğünde kendisine yardımcı olan bir yakışıklı, onun hayatı güzelleştiren küçük boşluklardır. O, hayatın kendisiyle flört etmeyi sever. Evlilik, Terazi kadını için çok önemlidir. Karar vermekte zorluk çeken Terazi kadını, geç evlenmeyi tercih edebilir. Ama evlenir evlenmez çocuk sahibi olmak isteyecektir. Çocukları sever. Bu nedenle onları biraz şımarık yetiştirebilir.

Hayatı mutfak gibi görürsek, Terazi kadınları, bu mutfağın aşçılarıdır. Sebzeleri almak, yıkamak, kesmek gibi işlerle uğraşmazlar. Hazır olanı, gerekli baharat ve soslarla lezzetli hale getirirler. Pek çalışmıyor gibi görünür ama yemekler, onlar olmadan yeterince güzel olmaz. Onlar, süs bebeği ya da çağdaş geyşalar olarak düşünülmemelidir. Hayata düzen ve uyum kazandırmak için uğraşan bu kadının evinde her şey yerli yerinde olmalıdır. Fakat bu düzeni sağlamak için emek harcamak hoşuna gitmez. Bu nedenle genelde bir yardımcısı olur. Onun işi, gerekli direktifleri vererek istediği şekli hazırlamak, sonra da kendince güzelleştirmektir.

Bu kadınla hayat gerçekten zevklidir. Onunla birlikteyken hayattan tat almamak imkansız gibidir. Onu gerçekten seven, kısıtlamayan, değişen hallerine sabır gösteren bir erkek mutlu edebilir. O, her şeyden önce iyi bir arkadaştır. İşveli ve zarif, bu alımlı kadının hayatındaki en büyük yeri; aşkı ve eşi doldurur. Paylaşmayı, kendisiyle birlikte başkalarının da hayatını güzelleştirmeyi ister. Fakat bu, Başak burcunda olduğu gibi, sadece yardım etme içgüdüsünün verdiği bir hareket değildir. Terazi kadınının tutumu, kendi kapısının önünü temiz tutmak uğruna komşununkini de temizlemek gibidir. Gerekçe ne olursa olsun, dünyayı güzelleştirmek, hayata renk katma konusunda ustadır. Kendisi, yaşamın çirkin yanlarından sürekli uzak kalmak istediği için bu tür çirkinlikleri, sevdiklerinden de uzak tutmak ister.

Terazi kadını için maddiyat önemlidir. Kendisini güvende hissetmesi, genelde çok pahalı olan, kendisini mutlu edecek zevklerine ulaşabilmesi için para gerektiğini iyi bilirler. Aşkın ve güzelliğin yanı sıra, iş ve ortaklığı temsil eden Terazi burcunda doğan kadınlar, doğal olarak iş hayatında da başarılı olurlar. Paylaşma duyguları gelişmiş olduğundan, takım çalışması gerektiren işlere, sanatla ilgili konulara eğilimleri vardır. Sosyalliği ve organizasyonları sevdikleri için, yönetici kadroda yer almayı tercih edebilir. Güzellikle ilgili her konuya yeteneği vardır; sanatçı, dekoratör, güzellik uzmanı olabilirler.

Terazi Burcu Kadını. Terazi Burcu kadınının özellikleri. Terazi Burcu kadını nelerden hoşlanır, nasıl etkilenir, aşk, Terazi Burcu kadınını etkilemenin yolları.