Terazi Burcu Erkeği Aşk

Terazi Burcu Erkeği Aşk

Terazi Burcu Erkeği Aşk

NASIL BİR SEVGİLİ İSTER?

Terazi burcu erkeği kontrollü, adımlarını dikkatli atan, duygu ve düşüncelerini paylaşırken samimi olan, kendini beğenmeyen biri ile ilişki başlatır. Bu şekilde hareket eden, tavırlarını o yönde sergileyen bir partnere yumuşak ve uysal yaklaşır. Böylece o partnerini elinde tutmak ve ilişki yaşamak için her türlü sorumluluğu göğüsler.

Haksız ve yanlı tavırlardan yana, tek taraflı bir yaklaşım gösteren bir partneri sevmez. Bu yüzden iyimser, hoşgörülü, açık ve net olmaya çalışan bir partnere daha çok yüz verir. Aksi takdirde ilişki yaşama fikrine uygun bir partner olmayabilirsiniz. Ayrıca olumlu yönlerinizin olduğunu ortaya koymanız gerekir. Artılarınızın fazla olduğunu görmesi, size daha yakın olmasını sağlar. Uyumlu olduğunuzu ve denge içinde anlaştığınızı gösterdiğiniz sürece sizinle ilişki geliştirmeye çalışır.

İLİŞKİDE SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ YÖNLER

Güzel sözler duymaktan hoşlanır, farklı ortamlara girmeye sıcak bakar. Monoton bir yaşam içinde olmaktan sıkılır, asla sevmediği yerlerde ve ortamlarda kalmaz; olabildiğince sevdiği yerlere gitmek ister, bilmediği ve sevmediği yerlere gitmez.

İsteklerin zorla kabul ettirilmesinden hoşlanmaz, çünkü ısrarcı insanların itici bulur. Herkesin ona uymasını ister, partnerinin kendisini olduğu gibi kabul etmesini ister, onu değiştirmesini istemez, bu tavır karşısında tepki gösterir.

Onu olduğu gibi kabul eden bir partner mutluluğu yaşar. Mum ışığında yemek yemeyi, dans etmeyi, müzik dinlemeyi, romantik ortamlarda bulunmayı sever, sinema, tiyatro gibi etkinliklere gitmekten zevk alır.

İLİŞKİ YAŞAMA BİÇİMİ

İlişkisinde sorumsuz, ilgisiz olmaz, sürekli partnerinin yanında olmak ister, bu şekilde davrandığı için partnerini etkiler. Yalnızlığı sevmez, sakin ortamlarda bulunmaktan hoşlanmaz. Bu yüzden sürekli halinde olacağından, renkli ve eğlenceli bir ilişki yaşamaya çalışır. Aynı zevkleri, paylaşımları yaşayacağı ve vakit geçireceği partnerine önem verir.

Parayı çok iyi harcar, zevk ve isteklerini gerçekleştirmek için harekete geçer, ilişkisinde paylaşımcıdır. Partnerinin olanaklarına olanaklarına ihtiyaç duymaz ve her şeyi bir arada yaşamak ister. Adaletli davranır, adaletli davrandığı için kimseye zarar vermez, haksızlık etmez. Sevdiklerini kırmaz, düş kırıklığına uğratmaz. Düzgün ve seviyeli bir ilişki içinde olmaya özen gösterir.

İDEAL SEVGİLİLER KİMLER?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Kova burcundan bir partnerle uzun süreli bir ilişki yaşamanız mümkün olabilir. Kova burcunun isteklerinize cevap verecek özelliklere sahip olması, ilişkinizde sorun yaşamanızı güçleştirir. Bu yüzden uzun süreli ilişki yaşama isteğinizi Kova burcundan birisiyle yaşayabilirsiniz.

Macera yaşayacağı burç: Yay ve İkizler burcuyla hayatınızı çok güzel ve hareketli geçirebilirsiniz. Yeniliğe açık olmanız ve sürekli farklı uğraşlarla zaman geçirmekten hoşlanmanız, çok az burçla anlaşmanıza neden oluyor. Özellikle macera yaşama isteğinizi İkizler ve Yay burçlarına mensup partnerlere zaman ayırarak giderebilir ve böylece mutlu olabilirsiniz.

Aradığı cinsel partner: Cinsel anlamda en ideal eş ise Koç burcudur. Bu nedenle Koç burcuyla ilişkinizi geliştirmeye çalışmalısınız. Böylece ilişkinizde cinselliğin fazlaca yaşanılır olması mümkün olabilir. Cinsel anlamda mutlu olmanız ve doyuma ulaşmanız Koç burcuna öncelik tanımanıza bağlı.

Terazi Burcu Erkeği Aşk. Terazi Burcu erkeğinin aşk hayatı. Terazi Burcu erkeği nasıl aşık edilir?